Şimdi Ara

Black Desert Online (PS4 Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
2
Favori
27.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O sıkıntı o zaman direk kendi hesaba alırım. O bonuslar zaten önemli olan, oyun tek başına iş yapmaz. Onun hesapta hem plus vardı hemde cüzdan bakiyesi vardı biraz, yararlanayım demiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ney ne değildir tam öğrenebilsek. Ödüller sec e mi gidiyor pri ye mi yoksa normal mi.
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Şöyle birşey söyleyeyim farklı bi hesaba elder scrolls tamriel unlimited Edt on sipariş verip alan arkadaşım paketteki at görev bonuslar vs aldığı hesapta çıkmıştı kendisinin hesabında yoktu. Bu oyunda da büyük ihtimalle aynısı olur alinan hesapta çıkar bonuslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Desert | Pre-Order Gameplay Trailer | PS4

• Fiyatlar düştü ön spariş zamanı
    Black Desert Online (PS4 Ana Konu)

• Son güne kadar beklerim az daha düşer belki.

• eğer %50 indirim buna da gelirse her türlü alırım. ön sipariş bonusları için fazladan ödemeye gerek yok. nasılsa boss gear dizmek gerekecek. ayrıca Türkçe dil gelse tadından yenmez. pc de gayet güzeldi ama sistemim kasıyordu. 22 ağustosu bekliyorum. DH olarak guild kurulursa gayet güzel olur diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar Black Desert Mmorpg seviyorsanız lütfen PS4 üzerinden topluluğumuza katılın, topluluk adı; " Black Desert Türkiye " oyunun Türkçe dil desteği için yetkililere bildirimlerde bulunmanızı ve topluluğumuza katılmanızı rica ediyoruz, teşekkürler.

• Katıldım bende nekadar çok okadar iyi. Oyunu bilenler oldumu yardımı olur bizlere.

• acaba performansı nasıl olacak, black desert bildiğim kadarıyla pc tarafında çok çok iyi bir optimizasyona sahip değil, low spec pc'lerde oynanabilse bile kalabalık pvp savaşlarında sıkıntı yaşandığını duymuştum acaba ps4 ve ps4 pro'da nasıl olur.
  • ps4 pro da 4k verecekmiş. Ps4 de biraz grafiklerden kısarlar. ayrıca 60fps yerine 30 fps verebilirler. optimizasyon kısmında yeni gelen path of exile gibi olur. başta bazı sıkıntılar olsa da 1 2 ayda düzeltirler.

• iitsutae kullanıcısına yanıt
    30 fps ile black desert gibi bir oyunu akıcı bir şekilde oynayabilir miyiz acaba merak ettim şimdi, youtube baktım ama oynanış videosu bulamadım maalesef.biraz daha beklememiz gerekecek sanırım.
  • Mena Sunucusu ve Türkçe desteği sorusuna gelen cevap...

Çıkışında Türkçe olmayacağı kesin gibi ama ileride konsol sürümünü de TR ekibine verecekler gibi bir anlam çıkarttım. Tabi hiç biri de olmayabilir. Siz nasıl yorumluyorsunuz ?

Black Desert Online (PS4 Ana Konu)

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Gelecekte olur mu bilemeyiz eğer bunun için alıyorsan beklemeni tavsiye ederiz demiş. Ben pek bi anlam çıkaramadım doğrusu, en azından menaya verileceği gibi bir anlam. Onlarda ne olacağını bilmiyor, oyuna çok rağbet olursa belki bir ihtimal, onun dışında hayal gibi.

• Oyun PS4 te oynanabilecek en kaliteli MMORPG olacak belli.Buyuk bir açık vardi bu tarzda,uzun zamandır bekliyordum.Standart sürüm her türlü yeterli. Zaten bu tarz oyunlarda herşeyi kasıp elde etmek daha zevkli. Başta single takılırım oyunu çözene kadar, sonrasında guild lere girilebilir.Sizi bilmem de şu oyun sırf combat sistemi ve o dünyası için alınır.

• İki sorum var cevaplarsanız çok sevinirim.

- Oyunun açık betası veya demosu gibi bir şey olacak mı? Daha önce PC'de oynadım ancak bu kadar komplike bir oyunu konsolda oynamak nasıl olur hiç bir fikrim yok.

- PVP'de FPS'in önemini herkes biliyordur. Normal PS4 ile PS4 Pro arasında FPS farkı olarak uçurum olacak mı?
  • EmreD34 kullanıcısına yanıt
    Console black desert sitesinde beta kaydı açık durumda , olacak büyük ihtimal beta.

Pro ile arada fps arasından fark olur ama ne kadar büyük olur bilmiyorum. En azından pro da drop daha az olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Console black desert sitesinde beta kaydı açık durumda , olacak büyük ihtimal beta.

Pro ile arada fps arasından fark olur ama ne kadar büyük olur bilmiyorum. En azından pro da drop daha az olur.
    Eğer bu https://www.console.playblackdesert.com/Intro/ps_pre siteden bahsediyorsanız bu sitede yalnızca haberlerden haberdar olmak için kayıt oluşturmuşlar. Beta ile ilgili hiç bir şey bulamadım.

Normal XBOX ve XBOX X arasında ciddi farklar varmış. Çıkmadan soğuttu oyun beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreD34 -- 17 Temmuz 2019; 14:17:11 >

• Deluxe almak mantıklı olur mu arkadaşlar ? 48 saat erken erişim ve diğer extralar adına değer mi ?

Daha önce mmorpg oynamış birisiyim fazlasıyla fakat bdo hiç denemedim, pc versiyonu herkesin diline düşünce bir miktar soğumuştum. Playstationda mmorpg özlemi çekiyorum ve başlamak istiyorum. Tavsiyeleriniz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayssu -- 17 Temmuz 2019; 17:8:34 >
  • Ayssu kullanıcısına yanıt
    Eğer ciddi ciddi oynamak istiyorsan son paketi alman şart. Çünkü inci marketi fiyatları avrupa endeksli çok pahalı olacak. Ve böylesine PVP'ye dayalı bir oyunu 30 FPS ve altında oynatmayı düşünüyorlar. PC sürümünün son paketi 100 lira falan şuan. PC'de oynamanı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.