Şimdi Ara

Black Desert Online (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inciyle alabiliyosun ama 1 2 pet yeterlı olmuyo 25 lıralık paketı al en azından gold la almaya gelırsek bırı ıncıyle alıp gold karsılıgı pazara koyarsa alırsın ben 2 aydır oynuyorum daha satan gormedım
  • Oyun cidden mükemmel aksini iddaa edemem ama server sayısı o kadar az ki bir slotun peşinden 10 kişi koşuyoruz oyun size parti ile kasma imkanı vermiyor tek başına kasmak daha mantıklı ama her yer dolu yeni serverda açmıyorlar eu sunucunda ki gibi çok olmasada açmaları lazım artık oyunda slot kavgası yapmaktan sıkıldım her gittiğim yer dolu diyor biz nerede kasıcaz bosslarda lagdan vurulmuyor oyuncu sayısından dolayı kesinlikle euda başlama imkanınız varsa orda başlayın tr sunucusu bu konuda çöp gece 3:30da boş slot yok tilt oldum 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ejdragzpk kullanıcısına yanıt
    aynı durumdan bende şikayetciyim hilekarda boş yer yok bıde ustune 4 sw de savas oluyo kasanlar kalan 2 3 sw ye dolusuyo yemın edıyorum mobdan cok ınsan var slotlarda bıde neymıs slot onlarınmıs burda kasamazmıssın ne yapacaz solucan mı kesıp kasacaz bız anlamadım kı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejdragzpk

Oyun cidden mükemmel aksini iddaa edemem ama server sayısı o kadar az ki bir slotun peşinden 10 kişi koşuyoruz oyun size parti ile kasma imkanı vermiyor tek başına kasmak daha mantıklı ama her yer dolu yeni serverda açmıyorlar eu sunucunda ki gibi çok olmasada açmaları lazım artık oyunda slot kavgası yapmaktan sıkıldım her gittiğim yer dolu diyor biz nerede kasıcaz bosslarda lagdan vurulmuyor oyuncu sayısından dolayı kesinlikle euda başlama imkanınız varsa orda başlayın tr sunucusu bu konuda çöp gece 3:30da boş slot yok tilt oldum 😂
    Kaç levelde oluyor bu olaylar hocam?

• lan delı olacam ya ne zaman bu oyuna gırsem pc kendını resetleyıp duruyo pubg oynuyorum saatlerce bısı yok bdo gırıyom yarım saatte bır res atıyo sıcaklık degerlerı de normal zaten slotlar dolu anca bosluk denk getırıyom ondada bunla ugrasıyom
  • Atom Altı Parçacık A kullanıcısına yanıt
    50den sonra her levelda oluyor suan 59um devam ediyor olmaya duyduğuma göre euda 40 a yakın server varmış Trde 6 tane filan

• Marttan beri oynamıyorum düzelme var mı oyunda ? Lag bug ve sürekli ana bacı muhabbeti yapan kitleden biraz arındı mı ?

• Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    lag sorunu yokta 9 lira olan oyunun kitlesinden bir şey bekleme derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

lag sorunu yokta 9 lira olan oyunun kitlesinden bir şey bekleme derim.
    Oyuna başlamak için hangi paketi tavsiye edersiniz? Hangisi en f/p olanı.
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    İndirimde en pahalı olan tavsiyemdir sanırım 99 tl

• quote:

İndirimde en pahalı olan tavsiyemdir sanırım 99 tl
    Peki mesela 24.50 olanı alsam daha sonra yükseltme imkanım olurmu? Oyundan denemeden büyük bir yatırım yapmak istemiyorum.
    Bir de paketlerdeki temel farkları söylebilirmisiniz? Oyunda farmlayarak yapılamayacak şeyler varmı?
    Veya şu paket seni 10 gün ileri atar gibi söylerseniz daha açıklayıcı olur.

Kendi gözlemim

9.50 >> Giriş
    24.50 >> Pet
    49.50 >> Pet , At , 300 inci
    99.50 >> At, Pet , Kıyafetler , Slotlar , 600 inci

Mesela inci nasıl kasılabilir ve ne kadar sürede?
    Sitesinden yükseltme seçeneği var ama steami bilmiyorum.

Oyun için inci alamazsın. 600 inci şuan sadece 70 lira yapıyor o yüzden 99 luğu öneririm

• quote:

Sitesinden yükseltme seçeneği var ama steami bilmiyorum.

Oyun için inci alamazsın. 600 inci şuan sadece 70 lira yapıyor o yüzden 99 luğu öneririm
    Hmm ne kadar istiyor yükseltme için?

Bir sorumda pvp sistemiyle ilgili. Benim için gerçekten önemli. Güzel savaş dönüyormu?

Tanıtımında şu yazılı "Epik ölçekli kuşatmalar ve savaşlar" . Gerçekleşiyor mu bu savaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Peki mesela 24.50 olanı alsam daha sonra yükseltme imkanım olurmu? Oyundan denemeden büyük bir yatırım yapmak istemiyorum.
    Bir de paketlerdeki temel farkları söylebilirmisiniz? Oyunda farmlayarak yapılamayacak şeyler varmı?
    Veya şu paket seni 10 gün ileri atar gibi söylerseniz daha açıklayıcı olur.

Kendi gözlemim

9.50 >> Giriş
    24.50 >> Pet
    49.50 >> Pet , At , 300 inci
    99.50 >> At, Pet , Kıyafetler , Slotlar , 600 inci

Mesela inci nasıl kasılabilir ve ne kadar sürede?

Alıntıları Göster
    Steam da Yükseltme var. Ben 9 TL olanı aldım. Sonra 24.50 aldım. En son 49.50 aldım. Şimdi 3 paket aldığım için 99.50 TL lik olan paketi sana 50 TL ye bırakayım diyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 4 Temmuz 2018; 11:32:3 >

• quote:

Hmm ne kadar istiyor yükseltme için?

Bir sorumda pvp sistemiyle ilgili. Benim için gerçekten önemli. Güzel savaş dönüyormu?

Tanıtımında şu yazılı "Epik ölçekli kuşatmalar ve savaşlar" . Gerçekleşiyor mu bu savaşlar?

Alıntıları Göster
    Oyunda şu aşamada guildler arası savaş var. Bağlantı noktaları savaşları. oyunda sabah akşam savaş dönüyor. birde oyunda pvp özelliğini aktif ederek köylerin içi hariç heryerde millete dalabilyorsun. ancak bu tarz pvpler benim hoşuma gitmiyor. Ben battleground pvp ciyim. ilerki patclerde 1v1 ve 5v5 arena pvp si eklentileri yapacaklar. O zaman benim istediğim pvp şekli oyuna gelmiş olacak.

Sitesinde yine aynu fiyata gelmiş oluyordu. Klan savaşları falan var ama bu oyunda pve yapmak için pvp yapmak zorundasın. Grind yaparken biri gelip seni kesebiliyor

• quote:

Sitesinde yine aynu fiyata gelmiş oluyordu. Klan savaşları falan var ama bu oyunda pve yapmak için pvp yapmak zorundasın. Grind yaparken biri gelip seni kesebiliyor
    Bu benim hoşuma gider paso farmı sıkıcı buluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuwobe

Oyunda şu aşamada guildler arası savaş var. Bağlantı noktaları savaşları. oyunda sabah akşam savaş dönüyor. birde oyunda pvp özelliğini aktif ederek köylerin içi hariç heryerde millete dalabilyorsun. ancak bu tarz pvpler benim hoşuma gitmiyor. Ben battleground pvp ciyim. ilerki patclerde 1v1 ve 5v5 arena pvp si eklentileri yapacaklar. O zaman benim istediğim pvp şekli oyuna gelmiş olacak.

Alıntıları Göster
    Yükseltme olayı çok iyiymiş ya steamde. O zaman 24.50 luk olanı alayım diyorum. En azından bi pet olsun elimde, ilerde işe yaramaz. Veya 49.50lik mi tavsiye edersin?

Bahsettiğim savaş olayı hoşuma gitti bende zaten onu arıyorum.

Diğer konudaki mesajına da burdan cevap vereyim. Euda başlama konusuna biraz baktım. Sanırım steamdeki fiyatlardan alamam eu için. Ve vpn gerekiyor sanırım. Laglı şekilde vpn arayarak oynamak pek keyifli olmaz bilemedim. Aslında tr ile ilgili ve yönetimle ilgili çok şikayetler okudum(https://www.tr.playblackdesert.com/Community/Detail?topicNo=8034&topicType=0&returnUrl=/Community?topicType=0&amp;searchType=titleContent&amp;searchText=&amp;Page=4&amp;orderBy=0 ).

Ancak bilmiyorum uğraşmamak için tr oynamak mantıklı geliyor.

6-7 türk svsi varmış sanırım. En sonuncusu serendia-2 sanırım. Hangi serverda başlamak mantıklı ve serverlar arasında geçiş olabiliyormu(oluyorsa maliyeti nedir)

Bir diğer sorum hangi karakteri seçmeliyim. Hem pvp hem pvm olmalı. Warriorun çok op olduğunu okudum pvpde. Ancak farklı sınıfların övüldüğünü de görüyorum. Sürekli güncelleme geldiği için senin gibi güncel oynayan birine sormak lazım. Ne önerirsin? Hangisi opsa onu oynarım ayrım yapmam ben :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 4 Temmuz 2018; 12:4:16 >

Server tek, kanallar arası istediğin zaman geçiş yaparsın. Bir kanala geçiş yaptıktan hemen sonra tekrar kanal değiştirnek istersen 15 dk bekleme süresi gösterir, süre dolunca tekrar kanal değiştirebilirsin.

• quote:

Yükseltme olayı çok iyiymiş ya steamde. O zaman 24.50 luk olanı alayım diyorum. En azından bi pet olsun elimde, ilerde işe yaramaz. Veya 49.50lik mi tavsiye edersin?

Bahsettiğim savaş olayı hoşuma gitti bende zaten onu arıyorum.

Diğer konudaki mesajına da burdan cevap vereyim. Euda başlama konusuna biraz baktım. Sanırım steamdeki fiyatlardan alamam eu için. Ve vpn gerekiyor sanırım. Laglı şekilde vpn arayarak oynamak pek keyifli olmaz bilemedim. Aslında tr ile ilgili ve yönetimle ilgili çok şikayetler okudum(https://www.tr.playblackdesert.com/Community/Detail?topicNo=8034&topicType=0&returnUrl=/Community?topicType=0&amp;searchType=titleContent&amp;searchText=&amp;Page=4&amp;orderBy=0 ).

Ancak bilmiyorum uğraşmamak için tr oynamak mantıklı geliyor.

6-7 türk svsi varmış sanırım. En sonuncusu serendia-2 sanırım. Hangi serverda başlamak mantıklı ve serverlar arasında geçiş olabiliyormu(oluyorsa maliyeti nedir)

Bir diğer sorum hangi karakteri seçmeliyim. Hem pvp hem pvm olmalı. Warriorun çok op olduğunu okudum pvpde. Ancak farklı sınıfların övüldüğünü de görüyorum. Sürekli güncelleme geldiği için senin gibi güncel oynayan birine sormak lazım. Ne önerirsin? Hangisi opsa onu oynarım ayrım yapmam ben :D

Alıntıları Göster
    sorularına madde madde cevap vereyim.

1-24.50 ile başla sonra seversen diğer DLC lere geçebilirsin. oyun biraz zor... o yüzden bazı kişiler "yok ya ben bu kadar kasamam" deyip bırakabiliyor. Hem bu pakette pet var. pet oyundaki en önemli husus ama 1 pet yetersiz. her pet son seviyede 4 sn de 1 kez loot yapıyor. oyunda aynı anda çok fazla mob kestiğin için lootlar yerde kalıyor. elle toplamak zorunda kalıyorsun. elle toplama işide çok sıkıcı. bende şuan 3 pet var. yeterli gibi duruyor ancak 4 olsa süper olacak.

2-Open world pvp seviyorsan oyunun pvp sini seversin. Ancak ben open world pvp sevmiyorum. Bana battleground pvp lazım. Ancak sırf şu aşamada battleground pvp yok diye oyunu bırakacak değilim. Çünkü oyunun + ları çok. Piyasadaki oyun çöplüğüne bakınca BDO iyi bir seçenecek.

3- Şimdi sen diyince bende Eu olayından vazgeçtim. Doğru diyorsun VPN ile kim uğaraşacak. Şuan düşünüyordumda haklısın. Veletleri blockla geç. o zaman oyun daha elit hale geliyor.

4- Serverlar ortak. Mega server mantığı var. hangi serverda oynarsan oyna aslında aynı serverdasın. Serverlar kanal mantığı gibi. Her 15 dk bir server değiştirebiliyorsun. O yüzden server seçiminin bir anlamı yok şuan için..

5-Pve ve grup pvp si için Dark Knigt, Wizard ve Witch...Bu 3 class grup savaşlarında efsane ve pve de inanılmaz seri mob kesiyorlar. ama ben egocuyum. 1v1 de herkesi kesmek istiyorum grup savaşları umrumda değil. diyorsan. mystic, striker veya valkrie açmalısın. ama ben hep grup pvp si hemde 1v1 hemde pve de dengeli oluyum. hepsinde çok iyi olmasamda kalbur üstü olayım diyorsan warrior açmalısın. Ben wizard oynuyorum. oyunda para kasmak çok önemli. en güzel para farm ile kasılıyor. wizard da inanılmaz seri mob kesiyor. öyle böyle değil. 3 pet bile yeterli gelmiyor. o yüzden farm için wizard oynuyorum. birisi 1v1 yapmak istersede valkrie karakterime geçiş yapıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 4 Temmuz 2018; 12:15:54 >

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.