Şimdi Ara

Black Desert Online (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tarzım mage. Bunun dışına cıkmak.istemiyorum fakat dedigim.gibi sorceress ve wizard arasında kaldım. Sorceress cok tehlikelo.gorunuyor cok seri. Wizard ise göze hoş geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormfang

Tarzım mage. Bunun dışına cıkmak.istemiyorum fakat dedigim.gibi sorceress ve wizard arasında kaldım. Sorceress cok tehlikelo.gorunuyor cok seri. Wizard ise göze hoş geliyor
    dediğim gibi sorceress daha karizma. skilleri hoş ama oynaması zor biraz. wizard bam güm girer. en basit oyuncu bile oynayabilir. eğer biraz daha zor bir karakterde ustalaşmak istersen sorceress tavsiye ederim. sevemedim gitti şu wizardı :)
  • Night King kullanıcısına yanıt
    Bakıcaz CP olarak güzel bi pt setup ile girme niyetimiz var.

• Oyun ağır p2w arkadaşlar , bunu bilin buna göre oynayın, siz 10 saatte oynasanız yine geçerler çünkü hem 10 saat oynayan hemde para yatıran tonlarca kişi var.Bunları kabul edebiliyorsanız oynayın.
  • Limited paketi aldım ve başladım. Ranger olarak başladım ve henüz yeniyim. 30lvl henüz. Birçok öğretici video izledim ve öyle ilerliyorum. Rush yapmadım. Şu an keyif alıyorum. Benim olayim hikaye ve pve. Sanırım ödediğim paranın hakkını bu beklentilerim ile çok rahat karşılar. Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomax13 -- 11 Haziran 2018; 10:4:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • psychomax13 kullanıcısına yanıt
    oyalanacak cok sey var oyun tıcaret ısıne falan da basladıgında ıscıler falan guzel zevklı oluyo bende senın gıbı sındıre sındıre gıdıyorum gorevlerle
  • Oyunun p2w olduğu söyleyenler olmuş gerçekten öylemi ? Oyunu oynayan arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor?
  • p2w lik bu durum yok şuan bence.

para yatırarak daha hızlı item elde edebiliyosun sadece, onda da ufak miktarda yatırarak değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Oyunun p2w olduğu söyleyenler olmuş gerçekten öylemi ? Oyunu oynayan arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor?
    p2w. p2w değil diyenler yeni başlayanlar ya da aşırı casual oynayanlar falan bakma onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graviton G

p2w. p2w değil diyenler yeni başlayanlar ya da aşırı casual oynayanlar falan bakma onlara.

Alıntıları Göster
    p2w lik ne durumu var ?

p2w de para verip zamandan kazanıyosun sadece?
  • Graviton G kullanıcısına yanıt
    p2w olayı pvp için mi geçerli? pve için aynı şeyi söyleyemeyiz sanırım. PVP sevenler çoğunluktadır muhakkak tabii ki ancak, p2w olayını biraz daha açar mısınız? Ekstra item düşürme şansı, exp vs bunlardan mı bahsediyorsunuz yoksa parayı direk bir yöntemle verip yüksek item elde etmek olarak mı söylüyorsunuz?
    Oyunda senden güçlü birisi ki her zaman olur. Seni Pve yani grind yaparken kesebilir ve seni koruyacak birileri yoksa yapabileceğin hicbirsey yok bu konuda. Yani Pve ile pvp yi ayirmamiz pek mümkün degil.

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Oyunu tam henüz bilmediğim için soruyorum, düello davetini kabul etmesek de birisi bize nasıl dalabiliyor? Ayrıca öldüğümüzde kaybettiğimiz şeyler neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomax13 -- 12 Haziran 2018; 19:10:45 >
  • steam üzerinden oynamak ile tr.playblackdesert sitesinde indirip oynamak arasında fark var mı?
  • p2w diyen, hayatında p2w görmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

steam üzerinden oynamak ile tr.playblackdesert sitesinde indirip oynamak arasında fark var mı?
    yok ikiside aynı sunucudan oynuyor

• arkadaşlar haritayı açınca şehirlerin üstünde şehir simgesi yok ben de neden ?
    Aynen öyle PK dediğimiz olay. Normalde birisini PK yaptığınızda çok ağır cezalandırılırsınız fakat bu oyunda öyle değil. Karma diye tabir edilen bir puan var ve PK yapıldıkça bu puan düşüyor. Mob kestikçe de artıyor. Yani sizi kesen zaten mob kesmek için geldiği için bir eksisi olmuyor.

Birisi sizi öldürürse bir şey kaybetmiyorsunuz. Sadece başka yerler aramak zorunda kalırsınız.
  • bugün yükledim steam üzerinden. oyunu açıyorum launcher geliyor, kapanıyor ama sonra hiç bir şey olmuyor. güvenlik duvarı vs kapalı

• mistik oynayan varmı aranızda yardımcı olabılecek bana
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.