Şimdi Ara

Black Desert Online (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görüşlerimizi dile getirmek ne zamandır dayatma oldu?

Forum nedir neden insanlar forumda yazar bunu düşün eğer kabiliyetin varsa.

Görüşlerime katılırsın katılmazsın o ayrı ama kalkıp dayatma yapıyorsun dersen senin eğitim seviyeni sorgulamak zorunda kalırım.

Bazı şeyleri temelden anlatmak lazım size de o kadar boş vaktim yok maalesef.

Nitelikli dolandırıcılık lafına da çok güldüm

Bir oyundan nitelikli dolandırıcı diye bahsetmek az çok ruh halini de yansıtıyor.

O yüzden sana bir daha cevap yazmayacağımı belirtmek isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Görüşlerimizi dile getirmek ne zamandır dayatma oldu?

Forum nedir neden insanlar forumda yazar bunu düşün eğer kabiliyetin varsa.

Görüşlerime katılırsın katılmazsın o ayrı ama kalkıp dayatma yapıyorsun dersen senin eğitim seviyeni sorgulamak zorunda kalırım.

Bazı şeyleri temelden anlatmak lazım size de o kadar boş vaktim yok maalesef.

Nitelikli dolandırıcılık lafına da çok güldüm

Bir oyundan nitelikli dolandırıcı diye bahsetmek az çok ruh halini de yansıtıyor.

O yüzden sana bir daha cevap yazmayacağımı belirtmek isterim

Beni zaman israfından kurtardığın için teşekkürler
  • Beyler WoW'dan bunaldım oyunu denemek istiyorum. Paket almadan indirmeme izin vermiyor Başlangıç Paketi alsam yeterli mi oynamak için?

Yada misafir kartı diye birşey gördüm ondan atabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi we[AGRA] -- 18 Şubat 2018; 20:2:15 >
  • Oyunu KYK interneti ile oynayan var mı ? Lag'ı bir türlü geçiremedim. Ama Google drive'dan dosya indirme konusunda gayet hızlı. Ping internet hızı ile alakalı değil biliyorum ama bu kadar lag olması.. var mı bir çözümü ?

• Arkadaşlar oyuna yeni başlayanlar için tavsiye edeceğiniz biR guide var mı acaba? Burada bulurum diye umut etmiştim ama bulamadım. yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.
  • we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    MertBycall M kullanıcısına yanıt
    @we[AGRA]
    Hocam kodu pm olarak gönderdim.

@Angel of the Lord

Oyunun geneli komple laglı özellikle açık alan internetiyle çok zor.

@MertBycall

Benim çok ayrıntılı olmamak üzere yüzeysel rehberim var. Bir sorun olursa konuya yazabilirsin cevaplarım
    https://forum.donanimhaber.com/black-desert-online-rehber--131104358
  • oyun eudada p2wdi burdada p2w olucak ne bekliyordunuz ki

oyun açılmadan demiştim allodstr 2 olucak diye online sayısındanda belli oldu allodstr daha çok yaşadı bu oyundan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 21 Şubat 2018; 11:40:29 >
  • Teşekkür ederim ben paket satın aldım. Kodu başkasına gönderebilirsiniz.

Bu arada 49 TL olan paketten aldım ve oyun sarmadığı için satıyorum.

WoW Gold veya nakit 30 TL'ye verebilirim. İki gün oynanmış hesaptır.

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Bu skiller uyanış öncesini çok güzel buffluyor. Mesela ben rangerım shotgun skili %260x11 vuruyor, yeni skille beraber %750x11 vuracakmış. Diğer tüm classlarda böyle awe öncesi skilleri bufflanmış. Okçunun shotgun hasarı güzel olursa pve de rahatça slot dönerim, pvp de de aktif olarak kullanılıyor zaten.

Bu bufflardan sonra öne çıkacak class olduğunu düşünen var mı? Ben rangerla devam ediyorum fakat warriorların gelip %100 sprit rage ile tek atması, wizardların tek atması çok can sıkmaya başladı
  • Bu oyunun pvp sinden birşey anlamadım ben.

Geçen dk ile red battlefield e girdim. Önüne geçen tek atıyor. Herkes 250 ap mi anlamadım gitti su oyunda. 260 a yakın dp 190 ap ile bu kadar ezilir mi bilmiyorum. Bunun üstüne para vermeden çıkmak çok zor. Pvp için almayı düşünen varsa para basmayı göz önüne koyması lazım.

Maehwa nin pre Awekening skilleri çok hoştu. O güzel olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 24 Şubat 2018; 19:46:58 >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Benim tr de 260 dp var hemde bronz hançerle, dk ile saiyer taksan birde boss zırhları en az 300 dp yi görebilirsin. Tabi yinede tek yersin orada 250 ap liler vardır :)

200 apli wiz zaten 300 dp olsa bile çok vuruyor veya warrior %100 rage i bildiğin tek atıyor. Bu op classlara dayanmak için bloklamak şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Bu oyunun pvp sinden birşey anlamadım ben.

Geçen dk ile red battlefield e girdim. Önüne geçen tek atıyor. Herkes 250 ap mi anlamadım gitti su oyunda. 260 a yakın dp 190 ap ile bu kadar ezilir mi bilmiyorum. Bunun üstüne para vermeden çıkmak çok zor. Pvp için almayı düşünen varsa para basmayı göz önüne koyması lazım.

Maehwa nin pre Awekening skilleri çok hoştu. O güzel olabilir.

Şimdiden alış kardeşim daha çok tek yiyeceksiniz , parayı basan ve oynayan bir kişiye yetişmek imkansız.
  • we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    FaLkenAuGe kullanıcısına yanıt
    Dün 49 liralık paketi almaya çalıştığımda bir türlü satın alma işlemini tamamlayamadım. İşlemi onayla deyince beyaz ekran kalıyor. Mobil ödeme ile almayı demeyince de vodafone da 85 liraya çıkıyor ücret.

Varsa bana kod gönderir misiniz?

@FaLkenAuGe @we[AGRA]

• quote:

Orijinalden alıntı: Asami Zdrenka

Dün 49 liralık paketi almaya çalıştığımda bir türlü satın alma işlemini tamamlayamadım. İşlemi onayla deyince beyaz ekran kalıyor. Mobil ödeme ile almayı demeyince de vodafone da 85 liraya çıkıyor ücret.

Varsa bana kod gönderir misiniz?

@FaLkenAuGe @we[AGRA]

Kod gönderildi
  • Arkadaşlar elinde fazladan kod olan varsa denemek için alabilir miyim?
  • Uzun aradan sonra NA'da yeniden basladim oyuna sifir bir hesapla. Eski hesap Steam'di, simdi normal clienttan oynuyorum.
    Witch basladim, bakalim bu sefer ne kadar oynicam.
  • merhaba

elinde misafir davetiyesi olan var ise pm gonderirse cok makbule gecer

Tesekkurler
  • Varsa misafir kodunuz bende alabilirim :D
  • Oyunu denemek için misafir davetiyesi rica ediyorum.Daha sonra oyun içinden karşılığında ödeme yapabilirim. Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.