Şimdi Ara

Black Desert Online (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabırsızlıkla OBT bekliyorum. Oyun çok iyiydi. Skill sistemi ilk biraz garip geldi ama elim alışınca ısındım.
  • Merhaba oyunu uzun zamandır takip eden biri olarak Türkiye ye geleceğini duyunca akmaya karar verdim fakat hangi paket alınmalı ona pek karar veremedim,oyundan iyi anlayanlar nedenleriyle öneride bulunabilirler mi ? 50-100-200 hangisi olmalı ?
  • Hudut34 kullanıcısına yanıt
    50 TL olan ve 3 pet al ilerde maddi durumun iyiyse 1 hizmetçi ve bu karakterle oynarım maçın bu olur dediğin karakterine ağırlık limiti arttırma falan alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EU Accountu arıyorum arkadaşlar. Fiyat limitim yok hesabınızın durumuna göre bir fiyat belirleriz. Önceliklerim gearın ortalamanın üzerinde olması. Çalıştığım için çok vakit harcayamıyorum.
  • oyunu 3 kişi satın aldık ancak karakter adı oluşturamıyoruz ve oyunu yükleyemiyoruz bile(tr server) ne yapmamız gerekli? closed beta 11 kasımda bitti diye duyurmuşlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

oyunu 3 kişi satın aldık ancak karakter adı oluşturamıyoruz ve oyunu yükleyemiyoruz bile(tr server) ne yapmamız gerekli? closed beta 11 kasımda bitti diye duyurmuşlardı.

en erken 29 kasımd açık beta açılacak olduğu için şuan oyun kapalı, 200 tl lik paket aldıysanız 29 unda girebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

50 TL olan ve 3 pet al ilerde maddi durumun iyiyse 1 hizmetçi ve bu karakterle oynarım maçın bu olur dediğin karakterine ağırlık limiti arttırma falan alırsın

eyw da bu 200 tl lik pakette 1 pet +1 hizmetçi zaten veriyor ayrıca envanter slotları + fazladan karakter slotu veriyor,bunları bu paketle almayıpta sonradan almak daha mı ucuza geliyo.
  • Hudut34 kullanıcısına yanıt
    Karakter slotu çok önemli değil bir karaktere yoğunlaşman gerek hizmetçi olmasada olur ağırlık loyality ile arttırılabilir ayrıca afk yük taşıyarak ve gemlerle arttırılır fakat pet işinin çözümü yok 4 pet şart benim maddi durumum çok iyi diyorsan hepsini al fazla kolaylık göz çıkartmaz ama benim gibi fazla para saçmak gibi bir şansın yoksa 50 TL lik paket ve + 3 pet daha alarak başlaman en iyisi oyunu bir an evvel öğrenip değerli itemleri pre-gift şeklinde satarsan ( ki bizim millete pek güven olmaz zor iş ) para vermeden de sahip olabilirsin eksiklere

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

quote:

oyunu 3 kişi satın aldık ancak karakter adı oluşturamıyoruz ve oyunu yükleyemiyoruz bile(tr server) ne yapmamız gerekli? closed beta 11 kasımda bitti diye duyurmuşlardı.

en erken 29 kasımd açık beta açılacak olduğu için şuan oyun kapalı, 200 tl lik paket aldıysanız 29 unda girebilirsiniz.

anladım teşekkür ederim ve merak ediyorum cidden sadece 6 class mı olacak saçma değil mi 13 var eu da
  • Axwell. kullanıcısına yanıt
    Firma gözünden bakarsak değil sırayla getirip hem içerik sunmuş olacaklar hemde ceplerine sıcak para girişi sağlanacak

Oyuncular içinse sıkılanlar için yeni uğraş bırakan ara verenler içinse geri dönüş bileti olucak sırayla gelen her class

• quote:

Firma gözünden bakarsak değil sırayla getirip hem içerik sunmuş olacaklar hemde ceplerine sıcak para girişi sağlanacak

Oyuncular içinse sıkılanlar için yeni uğraş bırakan ara verenler içinse geri dönüş bileti olucak sırayla gelen her class

sırf vpn yüzünden eu geçmiyoruz arkadaşlarla. rahat oynamak için ama artık trde satın aldık ve pişmanız
  • Axwell. kullanıcısına yanıt
    Tr geldikten sonra ip block kalkar belki sanmıyorum ama yine bir ihtimal

• quote:

quote:

sırf vpn yüzünden eu geçmiyoruz arkadaşlarla. rahat oynamak için ama artık trde satın aldık ve pişmanız

pişman olacak ne var kardeşim türkçe görevler ve türkçe düblajla birlikte gelecek,sırf şu gayretleri için aldım ben, kendim aldım 2 arkadaaşımada hediye ettim.Zaten şimdi 29 tllik pakette çıktı bence bedava.

• quote:

asıl o zaman devam eder , tr den girenler tr serverine girsin diye, zaten bende yabancılarla oynamayı sevmiyorum ki bedava olmayacağı için bizim tr serverinin kaliteside belli bir düzeyde yüksek olacak.Ayrıca bot veya hile olaylarıyla da kar elde edilmediği için bizim oyunları b*k eden tayfada olmayacak daha ne,tek sorun olabilecek olay bizim arkadaşların oyunu anlamayıp ilgisiz davranması veya sistemlerinin yetersiz olması.
  • quote:

Karakter slotu çok önemli değil bir karaktere yoğunlaşman gerek hizmetçi olmasada olur ağırlık loyality ile arttırılabilir ayrıca afk yük taşıyarak ve gemlerle arttırılır fakat pet işinin çözümü yok 4 pet şart benim maddi durumum çok iyi diyorsan hepsini al fazla kolaylık göz çıkartmaz ama benim gibi fazla para saçmak gibi bir şansın yoksa 50 TL lik paket ve + 3 pet daha alarak başlaman en iyisi oyunu bir an evvel öğrenip değerli itemleri pre-gift şeklinde satarsan ( ki bizim millete pek güven olmaz zor iş ) para vermeden de sahip olabilirsin eksiklere

teşekkürleer , 50 tl lik iyi gibi ama 99 tl lik olanda + 300 inci var o zaten 30 tl ediyor + 8 envanter genişletme var + özel kostüm var bu sadece paket alanlarda olacak + 1 karakter slotu veriyor, bana karlı geldi çünkü 50 tllik olanı alsan yine pet için inci alacaksın ve diğer verdiği eşyalarda cabası.

• quote:

quote:

asıl o zaman devam eder , tr den girenler tr serverine girsin diye, zaten bende yabancılarla oynamayı sevmiyorum ki bedava olmayacağı için bizim tr serverinin kaliteside belli bir düzeyde yüksek olacak.Ayrıca bot veya hile olaylarıyla da kar elde edilmediği için bizim oyunları b*k eden tayfada olmayacak daha ne,tek sorun olabilecek olay bizim arkadaşların oyunu anlamayıp ilgisiz davranması veya sistemlerinin yetersiz olması.

Fishing bot mutlaka olacaktır. Harici bir hile ne gördüm ne duydum denk gelmedi hiç bana eu da, belki vardır.

• Oyun hakkında sorusu olan varsa arkadaş yayın yapıyor, cevaplayabilir. EU'da oynayan bilgili biridir. İlgilenenler olursa;

https://www.twitch.tv/goshwashere
  • quote:

quote:

quote:

pişman olacak ne var kardeşim türkçe görevler ve türkçe düblajla birlikte gelecek,sırf şu gayretleri için aldım ben, kendim aldım 2 arkadaaşımada hediye ettim.Zaten şimdi 29 tllik pakette çıktı bence bedava.

6 karakter gayet pişmanlık bence

• Kurallara aykırı mı bilmiyorum ama yine de yazmak istedim. 200 TL'lik efsanevi paketten aldım fakat sınavlarım çok yoğun olacağından ötürü malesef oyunu oynayamayacağım. İsteyen olursa ufak bir indirimle hesabımı devretmek istiyorum. İlgilenen varsa özel mesaj atabilir.
  • 5 karakter ile saçma oyunun rus çakma versiyonu gibi.adamlar ya tutmazsa bunu düşünüyor.ondan sonra ne olacak tabiki free veya pw2 eu her patchda pw2 gidiyor bende oynamıyorum en son gördüğümde guild ex buff mı ne gelmişti.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.