Şimdi Ara

Black Desert Online (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir defaya mahsus mu yoksa aylık mı ?
  • Tocak kullanıcısına yanıt
    bir defaya mahsus fakat oyun içinden alınması gereken bazı şeyler var pet vs. onların ne kadar olduğunu hatırlamıyorum.
  • Bu oyuna VPN olmadan giremiyor muyuz hala ? Diyelim oyunu satın aldık VPN yüzünden hesap banlanması gibi bir durum olur mu son durum nedir ?
  • Arkadaşlar merhaba bu oyunu oynayıp bırakan arkadaş varsa ve hesabını kullanmıyorsa, benim oyunu alacak durumum yok 10 yıldır metin2 oynuyorum bağımlı olarak mmorpg sektörünü çok araştırdım f2p aradım fakat bulamadım en son olarak b2p olarak black desert buldum oda alındığında parayla üstünlük olunmayacak bir oyun detaylı araştırdım, eğer aranızda varsa böyle bir yardımda bulunacak lütfen beni bu durumdan kurtarsın 10 yıl metin2 diyorum arkadaşlar artık bunaldım lütfen bana ulaşın şimdiden teşekkürler!

facem:https://goo.gl/P9fCvn

• quote:

Orijinalden alıntı: Almora55

Arkadaşlar merhaba bu oyunu oynayıp bırakan arkadaş varsa ve hesabını kullanmıyorsa, benim oyunu alacak durumum yok 10 yıldır metin2 oynuyorum bağımlı olarak mmorpg sektörünü çok araştırdım f2p aradım fakat bulamadım en son olarak b2p olarak black desert buldum oda alındığında parayla üstünlük olunmayacak bir oyun detaylı araştırdım, eğer aranızda varsa böyle bir yardımda bulunacak lütfen beni bu durumdan kurtarsın 10 yıl metin2 diyorum arkadaşlar artık bunaldım lütfen bana ulaşın şimdiden teşekkürler!

facem:https://goo.gl/P9fCvn

Metin2 gibi P2W bir oyunu 10 sene oynadiysan dilenme bunu da alirsin.

• Arkadaşlar oyuna yeni başladım, yaşım 25, birlikte oynayacak arkadaş arıyorum. Burada var mı birlikte oynamak isteyen?
  • Almora55 A kullanıcısına yanıt
    Petsiz hesap verseler işine yaramaz pet olan hesabı kimse bedava vermez illa oynayacağım bu oyunu diyorsan PC gereksinimleri karşılıyorsa private server dene Gamez BDO var an azından şansını denersin oynayan Türk falanda bulursan ki vardır kesin bir şeyler yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyes-on-you kullanıcısına yanıt
    ip blok olmasa gelirdim, steamde de tr ye kapalı, bu oyun için vpn kurup her seferinde vpn açmakla uğraşmak istemiyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar temiz torrent bilen varsa paylaşabilir mi launcher sürekli saçma bir hata veriyor 15001 diye 50+ GB inerken PC paşında nöbet tutamam, her %1 de hata verdi %5 indirip bıraktım torrent bulursam tekrar başlayacağım.
  • Benim de dediğin konularda çekincem vardı. Cyberghost yükle. Öyle güzel bir program ki bu dediklerini unutturuyor.

Yükle gel birlikte takılalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

Benim de dediğin konularda çekincem vardı. Cyberghost yükle. Öyle güzel bir program ki bu dediklerini unutturuyor.

Yükle gel birlikte takılalım :)

Cyberghost kullanıyorum bi süre sonra error code 15011 veriyor indirirken nasıl çözeceğim ben bu sorunu ? Login olur olmaz vpn i kapattım bi süre sonra aynı hatayı verdi. Vpn ile indirmeyi denedim bi süre sonra aynı hatayı verdi. Başka vpn lerdede aynı hatayı veriyor.
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    vpn ile login ol hemen kapat girdikten sonra senin internetinden çeksin.
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bana da olmuştu geçenlerde, bu launcherı değiştirdiklerinden beri oluyormuş sanırım yani 1 aydır falan. Oyunu hali hazırda bulunduran insanlarda pek sıkıntı olmuyor update yaparken ama sıfırdan indirirken işkence çektiriyor.

Ben vpn'i açık bırakarak indirmiştim en son, vpn kapadığım anda maksimum %3 inip 15011 hatasını veriyordu. Siz denemişsiniz olmamış ama başka bir vpn programıyla falan deneyin. Bide en son indirilemeyen dosya hangisi ise (oyun klasöri içinde logtan bakabilirsiniz) onu silin, vpn ile login olup kapamayın vpni oyun inene kadar.
  • 58 level, Tri Kzarka + Yaklaşık oyun içi 1.5, 2 milyara yakın nakit değeri olan hesap satıyorum. Full kostüm var, value pack, maid, full pet vs. vs. düşünürseniz pm atabilirsiniz. Uyguna vereceğim
  • hele şukur gelsın artık da
  • Geliyor ama Türk server da oynamam hele para verip asla oynanmaz inş eu açılır bize
  • yayıncı kim ?
  • harbiden trye geliyormuş.

yıllar sonra yeni pc toplamam gerekecek galiba :)
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.