Şimdi Ara

Black Desert Online (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yasak değil vpn kullanmak. Ama steam' den alırken vpn kullanımını pek önermem, oluyor mudur onu da bilmiyorum. Ama oyunu kendi sitesinden vpn ile alıp gene vpn ile oynayabilirsiniz bir sıkıntı olmadan. Ben Softether kullanıyordum oynarken, artık hangi Avrupa ülkesi denk gelirse onla bağlanıyordum.
  • ben hesabımı satıyorum.100 tl veya guild wars hos keye karşılık verebilirim.
  • steamden nasil alabiliriz ?
  • Oyunu bırakan/bırakmayı düşünen varsa silver veya DK kostüm/pet alabilirim.

PM'den ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blaze` -- 5 Temmuz 2017; 21:31:17 >
  • Arkadaşlar oyuna yeni başladım. 17 level witch karakterim var. Birlikte oynayabileceğim, oyun oynarken sohbet edebileceğim arkadaşlar var mı burada?

Takım oyunu seviyorum, yaşım 25.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba tekrardan.

Oyunda bir görev sonrası at aldım parasını verip, daha sonra nasıl yaptığımı hatırlamasam da onu register ettim fakat sonrasında atlarla ilgilenen NPC ye gittiğimde ekranın solunda açılan kutucuklarda atım "on que" şeklinde gözüküyor ve hiçbir şekilde kullanamıyorum.

Yardımcı olur musunuz lütfen?
  • Kaç gündür çırpınıyorum burda. Yardım edecek bir allah'ın kulu, bir bilgi sahibi insan yok mu?
  • Hesabımı satıyorum

50 tl

https://forum.donanimhaber.com/satilik-ucuz-black-desert-online-hesabi--127726556

late game grindingine başlamak için güzel bir hesap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

Arkadaşlar merhaba tekrardan.

Oyunda bir görev sonrası at aldım parasını verip, daha sonra nasıl yaptığımı hatırlamasam da onu register ettim fakat sonrasında atlarla ilgilenen NPC ye gittiğimde ekranın solunda açılan kutucuklarda atım "on que" şeklinde gözüküyor ve hiçbir şekilde kullanamıyorum.

Atı satışa çıkarmış olabilir misiniz?
  • Selamlar,

internette de aradım ama düzgün bilgi bulamadım; 2016'dan kalma bazı torrentler var sadece.
    Güncel client'ı, en azından büyük kısmını, manuel olaran indirebileceğimiz bir torrent vs. var mı bir yerlerde?

Evdeki bağlantım yavaş olduğundan, downloadı telefon üzerinden yapıp bilgisayara kopyalayacağım. (kota sorunu yok)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

Arkadaşlar merhaba tekrardan.

Atı satışa çıkarmış olabilir misiniz?

dediğiniz gibi atı satışa çıkarmışım Çok teşekkür ederim dün bayağı çözdüm ve alıştım oyuna. 20 level oldum. Birlikte girmek ister misiniz benimle? Türk arkadaş arıyorum yanıma oynarken sohbet, muhabbet edebilecek, yardımlaşabileceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tersagun

Selamlar,

internette de aradım ama düzgün bilgi bulamadım; 2016'dan kalma bazı torrentler var sadece.
    Güncel client'ı, en azından büyük kısmını, manuel olaran indirebileceğimiz bir torrent vs. var mı bir yerlerde?

Evdeki bağlantım yavaş olduğundan, downloadı telefon üzerinden yapıp bilgisayara kopyalayacağım. (kota sorunu yok)

İstanbul'daysan gelip benden alabailirsin ne idüğü belirsiz yerlerden indirmek yerine ya da bana flash bellek ya da cd alıp adresime gönderin içine atıp adresinize yollayayım isterseniz
  • eyes-on-you kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Oyunu aktif olarak oynamıyorum uzun zamandır. Chate yazın Türk var mı diye bir kaç guild görmüştüm zamanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 19 Temmuz 2017; 18:16:50 >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Global chatten bahsediyorsunuz değil mi? öneriniz için teşekkürler. o kadar item satışının yazıldığı kalabalıkta görüleceğini pek zannetmiyorum ama yine de deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Rica ederim. Oyunu aktif olarak oynamıyorum uzun zamandır. Chate yazın Türk var mı diye bir kaç guild görmüştüm zamanında.

Hangi VPN'i kullandığını söyler misin? Ben Play tuşuna bastıktan sonra vpn i kapatsam bile oyunda mob farmlarken kendiliğinden dc yiyorum.Steam'den tekrar alsam VPN gerekmiyor diye duydum.Doğru mu?
  • AngelKaworu A kullanıcısına yanıt
    Windscribe. Steam konusunda bilgim yok.
  • Oyun ilk ciktigi zamanlar rus serverinde oynamistim. Oldukca eziyetliydi oyuna giris o zamanlar. 2 yillik Neverwinter maceramdan sonra bir arkadasin israriyla tekrar BDO aldik. Amerika serverinda 4 ay kadar DK oynadim 59 lvlim. Arkadasim saglik sorunlari nedeniyle oyunu birakti. Bende yaz tatili sebebiyle biraktim. Oyuna giris yine eziyetli. Bazen vpn den bazen oyunun kendisinden kaynakli problemler var. Amerikan serverda hic Turke denk gelmedim ya da aramadim. Oyun zaten cogu zaman tek kisilik mmo gibi. Vpn market alisverislerini imkansiz kiliyor bazi durumlarda. Ping cok artiyor. Teklif veripte alabildigim cok az sey var. Cogunda zaten satildi diyor. Oyun hic pratik degil. Cok kompleks. Bazen zevkli cogu zaman b.ku cikiyor. En basit bir kayik yapmak saatler suruyor. Ama marketten gidip kolayca alabiliyorsun. Grinding kismini soylemeye gerek yok. 59 lvl oluncaya kadar omrum gitti. 60_61 icin no life olmak gerek. Gunluk 1_2 saat oynayacaklar bu oyuna baslamasin hic. Yarisi yolda geciyor. En onemli tavsiyem enchantment la ugrasmamak. Marketten hazir almak. Bir digeri tier 5 sprint + instant accel özelliği olan bir at işinizi gorur. Yuksek tier ozelliksiz ata para vermeyin. Pet icin para verip alin. Marketten ben alamadim. Oyunun basinda alin. Sonra neden daha once almadim dersiniz. Kostumleri ben marketten alabildim. Arkadasim hic alamamisti. Bildiğim konularda yardimci olurum. Eyluden itibaren tekrar oynamaya devam etmeyi düşünüyorum. Herkese iyi oyunlar.

• indiriyorum şuan aktif oynayanınız varsa ulaşsın lütfen, daha önce oynamıştım fakat tek tabanca oynanmıyor bu oyun...
  • Arkadaşlar oyun ücretli mi ücretsiz mi? Yeterince bilgi bulamadım.
    3-5 arkadaş adam gibi oyun arıyoruz :)
  • Tocak kullanıcısına yanıt
    Oyun ücreti 10euro

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.