Şimdi Ara

Black Desert Online (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    görevler haritada gözükmüyor.hepsi sarı demek istediğim ben hangi görevi yaptım onu mu aklımda tutacam.daily görevleri bir kere yapıyorum ondan sonra yapmıyorum.30 tane quest alınca sorun oluyor.
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    ben oranın işçilerini bilmiyorum ama ekranın sol üstünde gösteriyor işçileri node olayı node management ta gidiyorsun.contribution puanı karşılığında orayı açıyor.bazen seni uzak yere yollayabiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingof98

ben oranın işçilerini bilmiyorum ama ekranın sol üstünde gösteriyor işçileri node olayı node management ta gidiyorsun.contribution puanı karşılığında orayı açıyor.bazen seni uzak yere yollayabiliyorlar.

node açmayı da çözemedim sanırım ya aklım allak bullak. Basıyorum bir şeylere de hiçbir şey olmuyor gibi. İşçi de iyi işçiydi sanırım kayboldu gitti. Cont point withdrawl falan bir şeyler yazıyor. Çözemedim :(
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    black desert türkiye sitesinden bak orada yazıyor contribution karşılığında açıyor.wildraw karşılığında leave ediyor çıkıyor.orası kırmızı ise açılmıştır.
  • bende şu görevde tıkandım.more practical more valuable northen guard campda tarla veriyor.birşey ekip yetiştirip sula diyor.verimli tohum al diyor.ama anlamadım.
  • arkadaşlar black desert EXPLORER'S
    PACKAGE li accounta gw2+hotlu hesap veriyorum sıkılan oyun değiştirmek istiyen olursa mesajlasın beni
  • Türk guildi varmı acaba eu alustinde?
  • SzrKyn S kullanıcısına yanıt
    bende alustin serverı yok.
  • balenos yani
    edit: şimdi farkettim tüm serverlere aynı karakterle girilebiliomuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzrKyn -- 28 Ocak 2017; 11:59:5 >
  • SzrKyn S kullanıcısına yanıt
    ben karakteri valencia da açtım şimdi de velia da takılıyorum.bir sorun olur mu
  • kingof98 kullanıcısına yanıt
    valla bende bilmiom yeniyim daha
  • Wirm kullanıcısına yanıt
    inventory açmak mı daha önemli ağırlık mı contribution pointler nasıl geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingof98

inventory açmak mı daha önemli ağırlık mı contribution pointler nasıl geliyor.

Ağırlık. CP ler görevden gelen exple artıyor ama sürüyor biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wirm kullanıcısına yanıt
    loyalt ile ağırlık mı açmalıyım dangeli gidesim var.cp lerin ne olduğunu bilmezken yüzük falan aldım.8-10 tane
  • kingof98 kullanıcısına yanıt
    Loyaltylerin hepsiyle ağırlık aç kesinlikle. Biraz bırak yalnız artisan memory falan lazım olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi serverde oynuyorsunuz? Ben de başladım bir türkle karşılaşmadım
  • Riukeen kullanıcısına yanıt
    Megaserver sistemi var, EU yada NA seçiyorsunuz server olarak. Her serverda 36 kanal var yani Türklere denk gelmemiş olmanız normal bir durum.
  • https://discordapp.com/invite/MnruptX

Önceki sayfaları okumadım ama bu discorda kesinlikle katılmanızı öneriyorum. Bossların çıkış zamanını, channellardaki durumlarını anlık olarak paylaşıyoruz.

+Şimdiki guildimden çıkmayı düşünüyorum. PvP üstüne kurulduklarından, guild skillerinde gather/fishing yok bu da deli edici.

Cooking'i bugün Master yaparım gibi duruyor, Alchemy kasmak için kolay bir recipe tavsiyeniz varsa alabilirim. Alchemy Stone'ı geliştirmek için skilled yapmam gerekiyor..
  • VPN olarak hangi VPN'yi kullanıyorsunuz acaba girerken oyuna? Birde server seçiminden sonra VPN kapatılabiliyormuş sanırım, ban riski olur mu bu durumda sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anisotropic

VPN olarak hangi VPN'yi kullanıyorsunuz acaba girerken oyuna? Birde server seçiminden sonra VPN kapatılabiliyormuş sanırım, ban riski olur mu bu durumda sizce?

SoftEther ile giriliyodu en son baktıgımda bi deneyebilirsin vpn yi server seçtikten sonra degil launcher de play e tıkladıktan sonra sagda guard çıkıyor ya o bittikten sonra oyun içinde start a tıklamadan önce istedigin zaman kapatabilirsin ban durumu olmaz start tan sonra kapatırsan atabilir oyundan
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.