Şimdi Ara

Black Desert Online (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wirm

quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Oo güzelmiş. Teşekkür ederim. Peki bir sorum daha var. Malum oyunda ağırlık sistemi var. Bir şehirin deposunda olan ağır parayı diğer şehire nasıl aktarıyoruz acaba?

Transport veya gold bara çevirip kendiniz taşıyabilirsiniz.

bu gold ingotları storage mı satıyoruz.nasıl parçalıyoruz.oyun hediyesi olarak geliyor.günlük girince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingof98

quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

quote:

Oo güzelmiş. Teşekkür ederim. Peki bir sorum daha var. Malum oyunda ağırlık sistemi var. Bir şehirin deposunda olan ağır parayı diğer şehire nasıl aktarıyoruz acaba?

Transport veya gold bara çevirip kendiniz taşıyabilirsiniz.

bu gold ingotları storage mı satıyoruz.nasıl parçalıyoruz.oyun hediyesi olarak geliyor.günlük girince.

Storage da exchange seçeneği var oradan silvera çevirebilirsiniz.

Edit: Support team gibi fazla resmi olmuş cevaplar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 23 Ocak 2017; 18:35:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Marketteki gri yazılı itemler ne oluyor? Markete gelmesini bekleyip şans ile mi alıyoruz? +15 Green awakening silahı peşindeyim. Petler gibi gri bunlar da. Paranın yanma olasılığı ne kadar acaba bu silah için? Wirm dostum yine senden cevap bekliyorum

• quote:

Marketteki gri yazılı itemler ne oluyor? Markete gelmesini bekleyip şans ile mi alıyoruz? +15 Green awakening silahı peşindeyim. Petler gibi gri bunlar da. Paranın yanma olasılığı ne kadar acaba bu silah için? Wirm dostum yine senden cevap bekliyorum

Markette şuan yok demek. Notify sistemi var istediğin itemi kaydet biri koyunca sağ altta çıkıyor bir karakterin marketin orda dursun çıkınca hemen o karaktere geç. Genelde akşamları 2-3 kere koyuyorlar. Ben 2. denememde almıştım

Blackstone event var itemler ucuz baya özellikle +15ler. Ben 21m e almıştım 15m mesela şuan.

• Wirm kullanıcısına yanıt
    Paranın boşa gitme olasılığı yok yani? Güzel o zaman. 52 levelim daha. Yavaş gidiyorum sanırım biraz. Cont ve enerji çok düşük :( 56 olayım bir oyun renklenecek sanırım baya.

• Bir depoda 3m silver var gözüküyor ama gold bara çeviremiyorum. Current marketplace value yazıyor. Ne yapmak gerek?

Edit: sanırım depodakilerin değerini yazıyordu. Boşaltınca 33kya düştü.. Param var diye sevinmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel of the Lord -- 23 Ocak 2017; 23:15:31 >
    ben şimdi dağda çayırda görev yaparken marketten birşey alamayacakmıyım.çok saçma energy yatağı sadece pearly puanı ile mi alınıyor.
  • quote:

ben şimdi dağda çayırda görev yaparken marketten birşey alamayacakmıyım.çok saçma energy yatağı sadece pearly puanı ile mi alınıyor.

Bir alt karakterinize geçip alırsınız. Zaten pot vs ihtiyaçlarınız için general goods vendor var her yerde. Enerji yatağını bilmiyorum marketplace bakın orda vardır.

Pre Order yapsak nerede olursak olalım alamıyor muyuz peki itemi? Parayı alıyor sonuçta.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen bizden yüksek preorder yapan biri oluyor. Ayrıca item her zaman preordera kalmıyor şans işi tamamen.

Para boşa gitmiyorsa kalsın öyle ya. Her zaman oyunda olamıyorum zaten. Offline iken bu sistem çalışıyor mu bilmiyorum tabi. Olmazsa dediğiniz gibi yan karakter işini deneyeceğim artık. O da ne kadar uğraştırır acaba..

• quote:

Para boşa gitmiyorsa kalsın öyle ya. Her zaman oyunda olamıyorum zaten. Offline iken bu sistem çalışıyor mu bilmiyorum tabi. Olmazsa dediğiniz gibi yan karakter işini deneyeceğim artık. O da ne kadar uğraştırır acaba..

Para boşa gitmiyor. Offline iken de alınıyor maille geliyor galiba. Ama hiç denemedim yanlış olmasın.

bu haftalık bakımda central eu west eu east eu diyor.onlar server lara etki ediyor mu ne gibi farklılığı var.
  • quote:

bu haftalık bakımda central eu west eu east eu diyor.onlar server lara etki ediyor mu ne gibi farklılığı var.

Bizi etkileyen bir şey yok hocam saat 16 CET de oyun açılacak sadece.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Offlineken preorder sistemi çalışıyor evet, geçenlerde oyunda değilken preorder verdiğim bir item gelmişti mailime.
    oyundaki en büyük şehir hangisi bu işçileri çalıştırınca sadece malzemeyi mi getiyorum.parada kazandırıyor mu
  • quote:

oyundaki en büyük şehir hangisi bu işçileri çalıştırınca sadece malzemeyi mi getiyorum.parada kazandırıyor mu

İşçileri en iyi nasıl kullanırız ben de bilmiyorum. Ama velia ve heidel çevresindeki tüm corn wheat ve potato farmları alarak başlayabilirsin.

bu m ye basınca haritadaki beyaz parşömenler ne oluyor.bazıları mavi birde mobsların ismi yazıyor üzerinde soru işareti var.günlük görevler belli olmuyor haritada ben 22 sonra tekrarlanıyor bazıları 00:00 bazıları da 36 saatte tekrarlamamak için kolay yolunu bilen var mı
  • quote:

bu m ye basınca haritadaki beyaz parşömenler ne oluyor.bazıları mavi birde mobsların ismi yazıyor üzerinde soru işareti var.günlük görevler belli olmuyor haritada ben 22 sonra tekrarlanıyor bazıları 00:00 bazıları da 36 saatte tekrarlamamak için kolay yolunu bilen var mı

Beyaz olanların Knowledge daha almamışsın demek haritadaki ? gibi. Günlük görevler ise sadece büyük şehirdekileri yapınca sorun olmuyor bende.

• Bu işçi olayı nasıl oluyor tam olarak ? Videolara falan baktım node olayını da çözemedim. Ve calpheon'da supervisorda bir şeyler yaptım daily'den gelen işçi kayboldu. Şu an ortalıkta yok . yardımcı olabilcek var mi. .

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.