Şimdi Ara

Black & Decker Oto Süpürgesi aldım. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
32.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _opeth

25 Mart'ta doğum günüm dolayısıyla annem bana para verdi arabana süpürge al dedi benim de aklımda bu ürün vardı çıktım aldım. Almışkende sizinle paylaşayım dedim.
    Öncelikle söyleyeyim ürün şarjlı değil ve çakmak soketine bağlanıyor.

Black & Decker Oto Süpürgesi aldım.

ürün görüldüğü üzere 7 parçadan oluşuyor.

ürünün haznesinde iki ayrı filtre iç içe duruyor. ayrıca hava verme kısmına da süngerli yaparak tozun çıkışı minimize edilmiş durumda

vakum kalitesi olarak ürün gayet iyi kablosu bi s serisini bile süpürebilecek kadar uzun zaten çoğu araçta artık iki ayrı soket olduğundan çok sorun olacağını sanmam. köşe bucak neresi varsa temizleyebileceğimiz bir çok aparatı olması güzel ilk iki aparatı altındaki yuvaya konabiliyor. bu sayede kaybetme derdi de pek olmuyor. ürünü electroworld'den 80 liraya aldım. internetteki fiyatlar 100 civarında idi. yapı marketlerde de 90 civarındaki fiyatlara bulmak mümkün. eğer fiyatlar değişmediyse.

başka sorunuz olursa buradan cevaplarım.

Geçen ay BİM'de satışı yapıldu bu aletin. Kararsız kaldığım için alamadım.
    Fiyat 59 TL idi. Link aşağıda.

http://forum.donanimhaber.com/m_70664367/tm.htm

• aküye zararı var mıdır ?
  • Akuye zarari olsa cakmak girisine takilan hersey bozar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekim gücü yeterli mi ? Boyle ürünler benimde hoşuma gidiyor.

• daha dün aldıgım için taze yorum yapayım , bim de satılmış olan sarjlı modeli benim aldıgım Black&Decker ADV1220 çakmaklık girişi ile çalışıyor

sarjlıların ömrü 1, 1.5 yıl , kullandım , araç için sarjlı model anlamsız sarj için 220 lazım ve git gel yapmak zor ayrıca durdugu sürede sarjı zayıflıyor 1 gün bile beklemiyor , bu ürün çok daha mantıklı biraz daha paraya kıyıp bunu almanızı tavsiye ederim , çekim gücü sarjlılardan biraz daha iyi, zaman sınırı yok tak çalıştır 1 saat detaylı temizlik yap , şarjlılarda öylemi 5 dkk snr pert .

taşıma çantası çok havalı 139 tl cik

https://www.youtube.com/watch?v=RX5evEj_1ZI

• seventyseven kullanıcısına yanıt
    Usta yarin bime geliyordu. Neden beklemedin

• aynısı degil

bim de satılacak olan zaten aynı fiyata hb de var

http://www.hepsiburada.com/black-decker-av1205-arac-supurgesi-p-OTKALAV1205
  • seventyseven kullanıcısına yanıt
    Himm o zaman ayri. Her araca sart aslinda. Aninda cikar cek supur tamamdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Himm o zaman ayri. Her araca sart aslinda. Aninda cikar cek supur tamamdir.

Konu başlığında tanıtılan cihazı birkaç sene önce Bim deki fiyattan pahalıya almıştım.

Normalde aracımı elektrikli süpürge ile süpürüyorum ama ş.dışı seyahatlerde (veya süpürge bulamadığım zaman) çocukların döktüğü kırıntılar için çok pratik bir cihaz, sürekli bagajda duruyor, en güzel yanı ise koltuk arası için ince ve uzun bir ucu olması, bu uç elektrikli ev süpürgelerinde bulunmuyor
    .

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Boyle ufak cihazlara pek guvenmiyorum aslinda. Cekebiliyor mu mesela tabandaki tozu topragi

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Boyle ufak cihazlara pek guvenmiyorum aslinda. Cekebiliyor mu mesela tabandaki tozu topragi

Şöyle düşün; makinanın şarjlı ev süpürgesinden hallice bir çekişi var - toz toprak sorun olmuyor.

Başta "çeker mi bu yahu?" desende leblebi büyüklüğündeki taş parçalarını çekebiliyor, ama öyle 1-2 cm kala çılgınlar gibi içine çekme durumu da yok (:
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    Anladim ustam. Is gorur o zaman. Bi ara alacak bir sey bulamazsam bakarim bu urune artik

• Urun gayet basarili. Olurda sarjli veya sarjsiz supurge alirken cyclonic olup olmadigina bakin. Evde sarjli black&decker, normal philips, dukkanda da black&decker sarjli supurge kullaniyorum. Hepsi cyclonic ve hepsi cok iyi temizliyor.

• _opeth kullanıcısına yanıt
    cyclonic ne demek hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Yeni urunleri alan arakadaslar hayirli olsun benimde size iki onerim olacak.

1.) Fakir RCT 144 Turbo: Cihaz Sarjli ve cok uzun gidiyor. Ben esim icin evdeki ufak tefek tozlarin alinmasi icin almistim ama cekim gucu o kadar yuksekki nerdeyse diger normal supurge yi kullanmiyor bende zaman zaman zaman arabayi temizliyorum. Cekim gucu ve sarji tatmin edici seviyede. Fiyat olarak Carrefourda 165 tl ama sirkecide filan pesine daha makul fiyatlara alinabilir.
    2.) Bu altarnatif yontem ise bence cok daha ideal. Kucuk bir inverter var bir ucu cakmakliga giriyor ve inverter uzerinde 220 AC cikis elde ediyorsunuz. Arac calisir durumda buraya aracin sigortalarini goz onune alarak herhangi bir elektrik supurgesi yada benzer bir cihaz baglayip aracinizi bir guzel temizleyebilirsiniz. Bahsettigim inverter cok kucuk bisey arac icinde bile durabilir. Aracin bu durumda calisir durumda olmasi gerekiyor.

O inverterler maks 200w veriyor ki o bile araca zarar verir. Bir supurge ortalama çekiş gücünde 1000w enerji ceker .

• quote:

Orijinalden alıntı: Pooodolski

cyclonic ne demek hocam?

O dunyanin parasi Dyson supurgeler gibi ic kisminda tornado etkisi yaratarak yuksek cekis saglamak.

• Bende araca almayı düşünüyorum. İlla araç süpürgesi olacak değil. Şöyle 50-60liraya. Şarjlı el süpürgesi var mı? Hem evde ufak tefek şeyler için hemde arabada kullanırım.

• Bende aldım bu üründen ve bugün kullandim cok memnun Kaldim, oneririm 😉

• Bende de var ama pek kullanmıyorum. Bagajda gezdiriyorum. Düşünen varsa 50tl ye verebilirim. Pendik Küçükyalı arasında işe git gel saatlerinde deneyerek verebilirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.