Şimdi Ara

(BİTTİ - MAİLLERİ KONTROL EDELİM)🚀🚀🚀BLACK.COM ✅ 10 DOLAR KAZAN ✅ 🚀🚀🚀

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Black Borsası referansla kayıt olup KYC ve e-mail onayı yapan herkese 10 USDC veriyor. Sitede şu anda çok yoğunluk olduğundan onay mailinin gelmesi birkaç günü bulabilir.

10 DOLARI ALMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

• Öncelikle referans linkinden üye olun.

• Birkaç gün içinde onay maili geldiği zaman tıklayıp kayıt olun ve ardından KYC onayını gerçekleştirin.

• KYC'niz onaylandıktan sonra hesabınızda 10 USDC aktif edilecektir, bu parayı çekmek için 10-11 Dolar değerinde herhangi bir coini Black borsasına yollamalısınız. Ben 11 Nisan'da çekim yaptığımda doge yollamıştım.

• Yolladığınız coin hesabınıza yattıktan sonra CONVERT kısmından, 10$ ödülü Doge'a çevirip yolladığınız doge'la beraber paranızı borsanıza çekebilirsiniz.

Referanssiz Link: https://black.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightchaser -- 19 Mayıs 2022; 19:57:35 >

• Güncel...

• Güncel...

• Günceldir..

• Güncel..

• Siteye girilmiyor nedense bende siyah ekran kalıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ogzhnfdan07 kullanıcısına yanıt

Bende bir sıkıntı görünmüyor hocam, linke tıkladığınızda karşınıza aşağıda fotoğraftaki sayfa çıkması gerekiyor. Black.com crypto olana tıklayacaksınız kayıt için. İsterseniz başka bir tarayıcıdan veya mobilden deneyin.

(BİTTİ - MAİLLERİ KONTROL EDELİM)🚀🚀🚀BLACK.COM ✅ 10 DOLAR KAZAN ✅ 🚀🚀🚀
  • Günceldir...

• Güncel...

• Güncel..

• Hocam 3 hafta oldu mail yok borsa nasıl işliyorsa evde karı koca mail onaylıyorlar sanki

• Paykipel kullanıcısına yanıt

Valla haklısınız hocam, biraz yavaş çalışıyorlar ama onay maili eninde sonunda geliyor.

• Güncel...

• Güncel...

• Güncel...

• Güncel..

• Güncel..

• Güncel..

• Bana son gün davet gönderdiler yaptım ve çektim ödülü. Ref yapmaya zaman kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.