Şimdi Ara

silinebilir. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
8.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben öyle birşey ne duydum nede gördüm. Hatta küpelerimi çıkarıp gittim keşke çıkarmasaydım. Dövmeli İran’lı bile çok. Tek dikkat etmek gereken husus şort giymiyorlar sevmiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ajinco kullanıcısına yanıt
    küpe sorun olmaz bizde daha çok problem..
    Ben her ihtimale karşı sizin gibi bir osmanlı sakal bıyık combosu yapmaya çalışırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Puantum kullanıcısına yanıt
    esas vücutları çok güzel bu fotolarda pek belli olmamış

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajinco -- 28 Haziran 2021; 2:35:57 >
  • Hocan götünden uydurmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Bildiğin bomboş. Yobaz, geri kafalı bir ülke. İnternetten baktım gezilecek birkaç yeri dışında köy gibi yer. İnsan gider Avrupa'yı falan gezer o kadar yolu bir iran için gitmem açıkçası.
    Cidden çok cahilce bir yorum bu İsfahan falan İran mükemmel bana kalırsa birkaç yer daha var. Bozulmamış eski şehirleri çok iyi. Hiç gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum açıkçası dil problem değil gibi gözüküyor :) siz gidip Amerika Avrupa yi gezin boşverin Tarihi kültürü bana kalırsa çok yanlış düşünüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cleaverix -- 16 Eylül 2019; 21:49:10 >
    Ortadoğuyu bir türlü sevemiyorum. İçindeki yaşayan ırklardan çok kültüründen dolayı sanırım. Ama yaşadıklarınız doğrudur. İranlılar azerilerden bile daha sıcak davranırlar. İnanırım çünkü kıbrıstaki üniversiteden biliyorum. Bu arada iletişim, dil sorununu nasıl çözdünüz? Sanırım Farsça konuşuyorlar. Benim üniversite de iranlı ve pakistanlılar sıcakkanlı idiler. Ama bir yerden sonra dil yetmemeye başlıyor. İngilizcen çok iyi değilse oda yetmiyor.
  • Cleaverix kullanıcısına yanıt
    Mutlaka gelip görmeniz lazım. Az ingilizce ; yoksa bile problem değil her türlü anlaşabiliyorsunuz. Ayrıca dilimize farsçadan geçen bir sürü kelime var. Derdinizi anlatırken mutlaka bir kelimeyi yakalıyorlar.

• Ducatine kullanıcısına yanıt
    Ortadoğu ile ilgili ön yargılarınızı İran ile kırabilirsiniz. Ayrıca dil konusunda ingilizce , türkçe anlaşıyoruz ancak 21 günde birazcık farsça öğrendim. Ortak bir çok kelimemiz olduğu için birazcık telaffuzu değiştirerek derdinizi anlatabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cleaverix

Cidden çok cahilce bir yorum bu İsfahan falan İran mükemmel bana kalırsa birkaç yer daha var. Bozulmamış eski şehirleri çok iyi. Hiç gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum açıkçası dil problem değil gibi gözüküyor :) siz gidip Amerika Avrupa yi gezin boşverin Tarihi kültürü bana kalırsa çok yanlış düşünüyorsunuz

Alıntıları Göster
    Cahilce yorum ne ya? Düşünceme katılmıyorsun diye cahilce mi oldu ahahaha. İran'ın tarihini az çok biliyorum ama günümüzde şeriatla yönetilen yobaz ve gelişmemiş bir ülkeden başka birşey değil. Herşey ortada anlatmaya bile gerek yok aslında.

silinebilir.

• Kanka fuhuş olayı nasıl hareketli mi Gürcistan a mı gideyim iran a mı Gürcüde paramız eskisi gibi değerli değil

• Yazının sonunda bana kalırsa dedim ayrıca İran’ın basındaki kişiler yüzünden yobaz boş demek cahilce değilde nedir ? Emin ol üniversiteleri de insanları da bizden daha dolu daha gelişmiş.

Ben bu ay cuma12 cumartesi13 (sadece 2 gün) için istanbula geldim bilet ve otel hariç 3 kişi toplam 7 bin tl harcamışım istanbul gercekten cok pahalı

• Nerden geldiniz hocam ?

• Italia

• quote:

Orijinalden alıntı: ajinco

.
    iyi gezmeler kardeşim yolun açık olsun sağ salim git gel.
    karşıyakadan selamlar.
  • crashserkan kullanıcısına yanıt
    İyi dileklerin için çok teşekkür ederim aleykum selam kanalıma abone olmayı unutma hemşerim

• hazarcep H kullanıcısına yanıt
    O tarz arayışım olmadı. Paramız tam iki katı. Fiyatlar ise bir kaç yıl öncemiz gibi. Örneğin sağlam bir yemek 30.000 tümen oda 15 TL yapıyor.

• İran Deylem ve Horasan biz Zazaların ana yurtlarından en çok gitmek istediğim yerler. İnşallah bana da bir gün nasip olur gitmek. Bilgiler için çok sağol hocam takipteyim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.