Şimdi Ara

silinebilir. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
8.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajinco -- 28 Haziran 2021; 2:35:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yer sofrasini gorunce aklima lavas geldi

• 36 kullanıcısına yanıt
    Burada çok meşhur lavaş

• birgün gitmeyi düşünüyorum ama yolda türkiyeden çıkamadan ölmek istemiyorum oyüzden zırhlı araç alıp gitmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Eylül 2019; 18:41:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ancak ben ilk defa doğuya gittim. Van , Hakkari ve Yüksekova yaptım. Kafamda hayal ettiğim gibi değildi. Düşündüğünüz gibi tehlikeli değil. Bence tabi

• ajinco kullanıcısına yanıt
    İzmirdeyim ve oralardan pek hoşlanmıyorum tam ekipmanlı gitmek istiyorum gidersem uzun menzilli silah,15şarjör zırhlı araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Eylül 2019; 18:48:54 >
  • Hizmet sektöründe çalışan biri olarak iranlilar bizden kat ve kat kültürlü ve karakterli

Biz de parayı bulan adam menfaati çıkarı olmayan insanları böcek olarak görmeye başlıyor.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    kültür medeniyet meselesi hocam binlerce yıldır yıkılan ama silinmiyen bir ülke islam bile adamların kültürlerini yok edemedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Eylül 2019; 18:54:34 >
  • İran bomboş ülke. Türklere karşı ön yargılı olmamaları normal çünkü 35-40 milyon Türk var. O fotoğraflardaki kadınlar nasıl başı açık geziyor onu anlamış değilim. Ahlak polisi görünce büyük cezaları var diye biliyorum.
  • Bomboş çok geniş bir kavram. Sizce nesi boş yada neden boş ?

Ayrıca İran’da yasak diye birşey yok bence. Herkes herşeyin kulpunu bulmuş. Dün bildiğin meyhane gibi bir yere gittik mesela. İçki içtik

• Bildiğin bomboş. Yobaz, geri kafalı bir ülke. İnternetten baktım gezilecek birkaç yeri dışında köy gibi yer. İnsan gider Avrupa'yı falan gezer o kadar yolu bir iran için gitmem açıkçası.
  • 25000000 Azeri Türk'ü var, etkisi vardır. İsfehan ve Tebriz gidiseli yerler.

• kadınların hiçbirinin çirkin olmaması ilginç,biliyosun işini köftehor
  • Peki

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Bir sonra ki durağım İsfahan sonra da tebriz’e geçeceğim

• Viral la bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

kadınların hiçbirinin çirkin olmaması ilginç,biliyosun işini köftehor
    İran dünyada en çok estetik yapılan ülkedir. Kadınların hemen hepsi estetikli olur. Dudaklar kaş kalça en çok rağbet gorenlerdir. Göğüs estetiği en son planda olur genelde. Alanında uzman cerrahlar vardır . Sorarsan günah ama

• Iran kızlarına hayrandım tekrar hayran kaldım

• hocam sakalsız giden erkeklere kötü şeyler olabiliyormuş doğrumu? üniversitede bir profesör öyle demişti dersde

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.