Şimdi Ara

BKM Migros Kampanyası 150 TL ye 30 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
15
Favori
21.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://bkmexpress.com.tr/kampanya/migrossanalmobil150/

Değerlendirecek arkadaşlar illaki çıkar. Güzel kombolar yakalanabilir. Hayırlı olsun.

• ooo alırım bir dal
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    Sayı sınırlı imiş, varsa liste hemen yapıştırın.
    Talan olcak buralar haberiniz olsun.
  • Yeni insert gelsin hele bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya güzelde şu tedarik problem olayını bir atlatsalar. Her siparişte arıyorlar, en son siparişte ürünün biri iptal oldu diğeri içinde kafalarına göre muadil ürün göndermişler ama fiyat farkını da biz ödedik.
  • Arkadaşlar şuan traş ürünlerinde yüzde 40 var ayrıca migros konusunda gelecek insent hakkında akabey_55 üstadım paylaşımda bulundu şarküteri bölümünde peynir,zeytin vs. güzel fırsatlar olacak.
    Bence on üzerinden en az 8 alır bu kampanya.
  • Buralar değerlenir..
    Akşam yeni insert , gece tbg ler çıkar sepeti yapar, gece 03 gibi yapıştırırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladığım kadarıyla elimizde olan 125/15 ve 150/15 kodlarıyla birleştiremeyeceğimizi iddia ediyor kampanya şartları. Deneyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Kampanya güzelde şu tedarik problem olayını bir atlatsalar. Her siparişte arıyorlar, en son siparişte ürünün biri iptal oldu diğeri içinde kafalarına göre muadil ürün göndermişler ama fiyat farkını da biz ödedik.

Son 4 siparişimden 3ü iptal, 1 i eksik teslim edildi. Gerçekten bu işe bir çeki düzen vermeliler... Hiçbir yaptırımı da yok
  • Şimdi sipariş vereyim desem arıyorlar şu yok o yok bu yok,kapıda ödeme yapıyordum sanal markette,bkm ile online ödenmiş olacak.sonra düşün dur hepsi gelse bari diye

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

150/30 efso. 50/10 balıktan maksimum 20 money faydalanırız .150TL balık al 100e mal olsun.

150 TL'lik alışveriş 100'e mal olmuyor. 170 TL'lik alışveriş 120'ye mal oluyor.
  • acaba ilk siparişni bverildiği an mı önmeli yoksa sonra eksikller olunca düştüğü miktar mı. gördüğüm kadarıyla anında 30 düşmüş. yani sonradan sipariş 150 nin altına inerse geri alırlar mı acaba 30 u
  • Migros size iyi gelecek hücum

• konya ya sanalmarket gelmeli
  • Sipariş versem ne olacak ki o yok bu yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalmarrketin stoğu ayrı olmadıkça bi cacık olmaz.
  • Her alışverişte arayıp; "şu yok, bu yok, şöyle oldu, böyle oldu, ayağım kaydı, başım döndü" diyorlar.
  • 100 liralık balık alınca 20 money yatıyor mu acaba?

• Siparişi. İptal eden bir ben sanıyordum 😂

İki gün üst üste siparişlerimi iptal ettim. Kampanyalı ürünler yok deniyor. Kampanyalı ürünü almayınca da bir anlamı kalmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.