Şimdi Ara

BKM ile öde Migros Mağaza ve Jet Kasalarda Toplam 60 Money Kazan (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
47
Favori
17.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bkm puanım daha yatmadı ? Kaç gün sonra yatıyor, kampanya bitince mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Hocam 16 Agustos bkm puanları yatmadı aslında şimdiye kadar yatmalıydı fakat son gunlerde migros puan yukleme sistemleri sıkıntılı ama gecte olsa yatacaktır.

• Hesapta telefon numarasi kahitli degil diye bkm puani yatmayan arkadaslardan, mh ne basvurarak veya baska bir sekilde moneylerini alabilen var mi?

• devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim de yatmadı 16sındaki alışverişin. TBG alışverişim de vardı 16sına ait, o bu sabah yatmış ama bkm yatmamış. Beklemedeyiz :)
  • Aynen. Benimde 16 sında yapıp Bkm ile ödediğim 99 tl lik alışverişin moneysi yatmadı. Arayıp kayıt açtırmaya gerek yok diyorsanız beklemeye devam edelim.

• exe2000 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen hafta da yağ gdi'sinin olduğu gün çoğumuz alışveriş yapmıştık. O günkü alışverişin moneyleri de 5-6 gün sonra yatmıştı. Şimdilik bekleyin, kimseninki yatmamış zaten.

• 16sında Bkm express ile ödeme yaptım paraf kartı seçip fakat ne money ne de parafüstü geldi. Parafüstü alabilen var mı acaba?
  • rescue kullanıcısına yanıt
    ayin 16 sinda yapilan alisverisin Bkm puanlari daha yuklenmedi fakat sorun yok biraz gec olsada yuklenir, parafustu icin kusurat iadesi gelmiyor banka cagri merkezine kayit actirirsaniz genelde olumlu olarak kusurati manuel yukluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 18 Ağustos 2018; 16:33:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradım parafposundan yapılmamış diyor.

Migrosta paraf posu var ve uye is yeri ama bilmedigim postan cekilmis derseniz kayit acarlarsa musteri memnuniyeti adina genelde yatiriyorlar.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    2 sefer aradım müşteri hizmetleri ni aynı şeyi söylediler mail atarim artık söylemek gerekli sanırım paraf posu diye diğer türlü kabul etmiyorlar.

Hocam evet mail atın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Emin

Hocam bizim de yatmadı 16sındaki alışverişin. TBG alışverişim de vardı 16sına ait, o bu sabah yatmış ama bkm yatmamış. Beklemedeyiz :)
    Aynen benim de aynı alışverişteki tbg yatmış ama bkm yatmamış mesaj attım uygulamadan bakalım.

• aynen,
    22 liralık peynire 3 money gelmiş 20 bkm gelmemiş
  • Bugün de yatmamış BKM, yatan var mı acaba? 16'sındaki alışveriş için yatmadı tabi, evveli yatmıştı galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Emin -- 20 Ağustos 2018; 10:26:41 >
  • Görünen o ki bizim moneyler ya güme gitti ya da bayramdan sonraya kaldı.

• 16 Ağustosda yaptığım alışverişin money puanı yatmadı herkes de durum aynı mı?

• onurs27 kullanıcısına yanıt
    16 agustos bkm puanlari daha yatmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

16 agustos bkm puanlari daha yatmadi.
    Benimde 16 agustos bkm puanlari daha yatmadi.
    Ayrıca 11 ağustostaki gdi ve tbg combo da sanal markette indirimler düştükten sonra 101 TL gibi bir rakamla 2 gdi alabiliyorken kasadan 2 defa denenmesine rağmen 2. gdi yi indirime sokmadı, sanal marketteki bug' ı görmüş olabilirler mi?
  • memo242 M kullanıcısına yanıt
    Hocam sistemsel sorun var migrosun bi cok kademesinde, bug olayini yakinda cozerler simdilik sanalda sorun yok diye biliyorum, kasada denemedim, sanaldan urun istiyoruz kart nosu bile olmadigi oluyor, dolasiyla hakedis puanlari gelmiyor, money harcamak sikitili, hopi ile eslestirememisler, cagri merkezi 20/ 30 dk sonra cevap veriyor, 16 agustos bkm puanlari yatmadi, tabi bi sure sonra aksakliklar duzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 20 Ağustos 2018; 23:35:40 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.