Şimdi Ara

Bkm Express-Migros 30/10 Money Jetkasalarda (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.051
Cevap
37
Favori
64.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aynı money kartla 2 alışveriş yaptım şimdi farklı bir bkm ile yine o kartla 3. alışverişi yapabilirmiyim
  • bukimyahu B kullanıcısına yanıt
    hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    25e 10 money kampanyalarını diyorsanız bir money karttan, örneğin peynir zeytin kampanyası için diyelim, en fazla 2 kez kampanyadan yararlanabiliyorsunuz yani 50 liralık alınca 20 money oluyor en fazla.
  • Migros kartın cep telefonuna kayıtlı aktivasyonu yapılmış olması gerekiyor mu?

Kasadan yeni kart alıp gemen kullanabilirmiyşm?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicknick -- 9 Haziran 2017; 11:56:3 >
    farklı money kart lazım bkm hesabı aynı olabilir önemli olan money kart bkm kampanyasında money kart başına 2 adet 30tl ve üstüne 10tl 2 sefer veriyor aynı bkm hesabı farklı money kart ile 20 sefer yararlanlar var
  • yatmaz öyle. telefon no ile aktivasyon yapmanız gerek
  • 15 Haziran x2 money kampanyası var deniyor, doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bkm Express-jetkasa 30/10 bugünkü moneyler 30 Haziranda siliniyor değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

O kadar BKM ile alışveriş yaptım ilk kez hata aldım dolayısıyla karttan 2 defa çekim yapıldı. Migros'u aradım bir defa işlem gözüküyor ama yine de kayıt oluşturalım dedi. Bankayla da mı görüşmem gerekiyor?

şayet mükerrer tahsilat var ise
    ne bankanızı ne de BKM yi aramanıza gerek yok,
    iş MİGROS'da bitiyor, sistem şöyle işliyor ;

gün sonu alınıp FİŞ / FATURA kesilmeyen tahsilat var ise bu tesbit edilip 1-2 gün içerisinde karta iade ediliyor, bunun için MH yi beklemeyin
    alışveriş yaptığınız mağazanın muhasebe sorumlusu çalışanına durumu izah (fişler yanınızda olsun) edin kısa sürede çözülür.
  • dünkü 60 küsür harcamaya 35 money yatmış.
  • Şu anakonuyu bi düzenleyin arkadaşım hangi ürünlerde geçerli detaylı bilgiler verin herkes bişey sorup duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bilisim2222

Bkm Express-jetkasa 30/10 bugünkü moneyler 30 Haziranda siliniyor değil mi

Evet hocam, 30 Haziran'da silinir.

• iyi fırsat ti ama degerlendiremedik jet kasa yok buralarda

• quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

O kadar BKM ile alışveriş yaptım ilk kez hata aldım dolayısıyla karttan 2 defa çekim yapıldı. Migros'u aradım bir defa işlem gözüküyor ama yine de kayıt oluşturalım dedi. Bankayla da mı görüşmem gerekiyor?

Aynı durum benim de başına geldi. Sonra unutmuşum. Bugün sabah baktım iadesi 2 gün sonra yapılmış. Kayıt falan açtırmamıştım.

• muratseker M kullanıcısına yanıt
    Benimde iki gün önce fazladan 31,18 tl cekildi bugün iadesi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 10 Haziran 2017; 22:0:8 >
  • bugün sonmuş, herkeste mi 2 kez çekim yapıp biri geri iade oldu?
  • Bugün uğrayıp karlıdağ alacağım bende bakalım.

• Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    Bende de mükerrer çekim oldu,tam 10 günde zar zor aldım..Neymiş efendim bizde bir çekim gözüküyormuş yapı kredi bankasıyla görüşeceksiniz yok ekstre gününü bekleyeceksiniz bilmem ne..Facebook'tan,müşt.hizmtlerinden,eposta da dahil olmak üzere her yerden şikayet kaydı açtım..Bir an önce mağazayla görüşürseniz paranızı almanız o kadar hızlı olur hocam
    Bendeki nuvo karttı hocam direk karta iade oldu..Birçok kişi aynı sorunu yaşamış mağazada,sorunu BANKAYA yüklüyorlar başka bir şey bildikleri yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuniteD7 -- 11 Haziran 2017; 1:21:59 >
  • benim mükerrer çekim 2 gün içinde yattı

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.