Şimdi Ara

Bkm Express-Migros 30/10 Money Jetkasalarda (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.051
Cevap
37
Favori
64.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nuvo kartım ile ilk işlemde kasa hata verdi ikinci işlemde fişi verdi fakat iki defa para çekilmiş karttan,migros şubeyi aradım yarın gelirseniz iade işlemi yaparız dedi İşin ilginci benden sonra biri denedi garanti kartı ile onda hata vermedi herhalde bankadan kaynaklanıyor lanet olasıca banka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuniteD7 -- 29 Mayıs 2017; 0:33:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

Nuvo kartım ile ilk işlemde kasa hata verdi ikinci işlemde fişi verdi fakat iki defa para çekilmiş karttan,migros şubeyi aradım yarın gelirseniz iade işlemi yaparız dedi İşin ilginci benden sonra biri denedi garanti kartı ile onda hata vermedi herhalde bankadan kaynaklanıyor lanet olasıca banka

bende ziraat de 2 defa cekti. iade 2 gun sonra olur dediler. gelin demediler
  • Cumartesi işlem yapmıştım, money yatmamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melih06 M kullanıcısına yanıt
    Bana da yatmadı ne yapmak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pastırma almıştım beğenmedim değiştirmek istiyorum ama money siliniyor hemen nasıl yapabiliriz bilgisi olan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

Nuvo kartım ile ilk işlemde kasa hata verdi ikinci işlemde fişi verdi fakat iki defa para çekilmiş karttan,migros şubeyi aradım yarın gelirseniz iade işlemi yaparız dedi İşin ilginci benden sonra biri denedi garanti kartı ile onda hata vermedi herhalde bankadan kaynaklanıyor lanet olasıca banka

Aynı durumu iki kere yaşadım. Birincisinde marketten çıktıktan sonra farketmiştim. Öbür gün gittiğimde sağolsun ilgilendiler hatta gün sonlarına kadar getirtti mağaza müdürü. Fakat BKM Express ödemeleri gözükmüyormuş sanırım. Bilgilerimi almıştı 2-3 güne bilgi veririm demişti. 3 gün sonra iade geldi.

Dün yine işlem yaptığımda hata verdi ve uygulamadan kontrol ettiğimde paranın yine çekildiğini gördüm. Mağaza müşteri hizmetlerine söyledim siz tekrar deneyin zaten para askıda kalıyor 3 güne döner kartınıza dedi. Yine de herhangi bir durumda gelmeme gerek kalmasın diye bilgilerimi aldılar.

Fakat tesadüf müdür bilemem ama hata yaşadığım her iki işlemde de Money Card telefon numaram ile BKM express numaram farklıydı. Bununla alakalı olabilir mi bilmiyorum.

Ödeme yaptığım kart Garanti Bonus'du.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybilgin -- 29 Mayıs 2017; 11:34:12 >

• MuniteD7 kullanıcısına yanıt
    Bendede garanti bonus kartla ilkinde hata verdi ikincide fisi verdi 2 kere cekmis mh aradim ilk kez mh yi aradim 10 dak bekledim abartisiz migrosun mh ya yetersiz yada cok arayan var

• illa yeniden money kart aldıracaklar :)

arkadaşlar simdi benim bir telefon hattım var yeniden money kart alsam eski karttan uygulamadan çıkış yapsam bu kart üzerinden giriş yapıp ikisini de aktif kullanabilir miyim? ya da money kart alırken cep numarası istiyorlar mı?
  • farklı telefon no olsada adsoyad doğum tarihleri aynı olursa tek kartta birleştiriyor sistem yeni alacağınız karta başka isim yazın
  • Bugün migros müşt. hizmt. aradım kayıt oluşturdu iade için,ayrıca mağazaya gidip bir de orada görüşeceğim..Benim money kart tel ile bkmexpress tel aynı olmasına rağmen hata verdi anlamadım belki yapı kredi banka kartı olduğu içindir bilemiyorum..İnşallah iadeler kısa sürede yüklenir hepimizin arkadaşlar
  • MuniteD7 kullanıcısına yanıt
    Benimki sabah iade edilmis mh den aradilar 15 gun icinde yatar diyo bisey demedim yatmiş zaten 😀

• bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    düzeltilmiş bkm sitesindeki koşullar.. 11 hazirana kadar yazıyor artık
  • iş bankası maximum karta bağlı 2.bkm kullanımında jetkasada hata vermişti, internet bankacılığından kontrol ettiğimde para çekilmiş gibi gözükmesine rağmen, ekstrede hatalı olan alışveriş tutarı karta iade edilmiş olarak yansımış. Ekstre tarihine çok zaman olsaydı nasıl ilerlerdi süreç tam bilemiyorum. 3-4 günlük bir periyottu benim iade süreci.

Neyse 2.bkm money hakkım için de uğraşmak zorunda kaldım. Gittiğim migrosda jet kasada telefon no girilerek işlem yapılamadığı söylendi 2 gün boyunca. Fiziksel kartla problem olmuyormuş ben de fiziksel moneyclub kartı aldım, müşteri hizmetlerinden eski kartımla birleştirdim ve son alışverişi de bu şekilde yaptım, moneyler eksiksiz yatmış bugün kontrol ettim. Kısaca uğraşmadan olmuyor bu işler bazen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1040

iş bankası maximum karta bağlı 2.bkm kullanımında jetkasada hata vermişti, internet bankacılığından kontrol ettiğimde para çekilmiş gibi gözükmesine rağmen, ekstrede hatalı olan alışveriş tutarı karta iade edilmiş olarak yansımış. Ekstre tarihine çok zaman olsaydı nasıl ilerlerdi süreç tam bilemiyorum. 3-4 günlük bir periyottu benim iade süreci.

Neyse 2.bkm money hakkım için de uğraşmak zorunda kaldım. Gittiğim migrosda jet kasada telefon no girilerek işlem yapılamadığı söylendi 2 gün boyunca. Fiziksel kartla problem olmuyormuş ben de fiziksel moneyclub kartı aldım, müşteri hizmetlerinden eski kartımla birleştirdim ve son alışverişi de bu şekilde yaptım, moneyler eksiksiz yatmış bugün kontrol ettim. Kısaca uğraşmadan olmuyor bu işler bazen :)

bende iş bankası bkm vardı aynı sekılde 2 kere cekmıs hala ugrasıyorum. bende cekılmıs gozukuyor mıgros altını ustune getırdı onlarda gozukmuyor. sanırım sendekı gıbı ekstrede dusmus olarak gozukecek...

tavsıyem ıs bankası bkm ıle odeme yapmayın.

bu arada akbank ıle bu zamana kadar bkm de 300 yakın alısverıs yaptım farklı sıtelerde bı kere sorun cıkarmadı.

• pastırma tavsiyesi olan var mı arkadaşlar? polonez elit xl var, ondan alayım diyorum 30/20 için?
  • Ramazandan önce faydalananlar tekrar faydalanabilir mi bu kampanyadan? Bugün bkm uygulamasından mesaj geldi de Ramazanda 30 tl alışverişe 10 money diye...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jetkasa tüm migroslarda varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Jetkasa tüm migroslarda varmıdır?

hayır her yerde yok. internette aratırsanız hangi şubelerde var görünüyor.
  • aynı BKM farklı money kart ile 2 den fazla 10TL kazanım mümkün mü ?
  • 1 bkm ile 2 farkli money kart ile 40 tl kazandim

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.