Şimdi Ara

BKM express / İŞ BANKASI BANKAMATİK KARTI / 100'e / 20 tl maxipuan (YENİ KAMPANYA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
16
Favori
8.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi Kartınız var ise ve buna istinaden vadesiz TL hesap kartı açtılarsa o hesaptan HİU alamıyorlar , yeni kanunla bunun önüne geçildi , o yüzden kredi kartınız üzerinden açılan vadesiz hesabın bankamatik kartını kullanın
  • Bankaların içinde en insaflisi yine isbankasi bendende kesmişlerdi 30 lira nazil geri alabilirim dedim banka görevlisine otomatik ödeme ver 2tane hemen yatirim dedi dediği gibide oldu ayni anda hesaba geçmiş simdi zaten maaş anlasmali kesinti yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asakarya19

Hepsiburada da bkm ile ödeme yok diye biliyorum

Haklısınız yok.
  • maaşımı iş bankasından aldığım için hesap işletim ücreti almıyorlar.
    lakin kafama bir soru takıldı,bu güne kadar bankamatik kartına maxipuan falan yüklendiğini duymadım... hep kredi kartına yükleniyordu.bankamatiğe yüklenecek maxipuanı da normal poslarda veya internette kullanabilecek miyiz?
  • Guzel bir 20tl daha kazanalim

• iyiymiş bakalım..

• bkm ile ödeme hangi sitelerde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: replaa

maaşımı iş bankasından aldığım için hesap işletim ücreti almıyorlar.
    lakin kafama bir soru takıldı,bu güne kadar bankamatik kartına maxipuan falan yüklendiğini duymadım... hep kredi kartına yükleniyordu.bankamatiğe yüklenecek maxipuanı da normal poslarda veya internette kullanabilecek miyiz?

Yükleniyor po dan benzin aldık bir ara

• quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

bu karttan bahsediyorlar galiba

BKM express  / İŞ BANKASI BANKAMATİK KARTI /  100'e / 20 tl maxipuan (YENİ KAMPANYA)

Bu kartla oluyorsa bende de var. Ama maximum kart falan yok, nasıl yüklenecek maxi puan?

• FKD kullanıcısına yanıt
    şartlarda

14 Ekim - 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Bankamatik Kart'ınız ile gerçekleştireceğiniz e-ticaret alışverişlerinizde BKM Express kullanın, tek seferde gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL MaxiPuan kazanın!

bankamatik kartıyla diyor gogleye işbank bankamatik kartı yazınca bu çıkıyor puan yükleniyordur büyük ihtimal yoksa şartlara öyle yazmazlardı
  • teknosa hızlıal kliksa gold biletix çiçek sepeti bkm üyesiymiş
  • Yükleniyor bankamatik kartlarina puan..

• Hepsiburada BKM kabul etseydi süper olacaktı tüh gene kaldık n11e bebek bezindede n11 kazıklıyor

• Bi önceki kampanyadan kazandığım 20 TL gelmiş, İsteüniversiteli kredi kartıydı.
  • Bankamatik kartınızla yaptığınız alışverişlerde kredi kartındaki mantıkla maxipuan kazanırsınız.Bu maxipuanı da kredi kartınızı kullanarak harcamanız mümkün.Alışverişte nakit kullanımını tercih edenler için çok mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirsencer

Bankamatik kartınızla yaptığınız alışverişlerde kredi kartındaki mantıkla maxipuan kazanırsınız.Bu maxipuanı da kredi kartınızı kullanarak harcamanız mümkün.Alışverişte nakit kullanımını tercih edenler için çok mantıklı.

Kredi kartı ile harcanması Şart mı ?

• iş bankası hiç hesap işletim ücreti kesmedi k. kartından aidat kestilermi, hemen iade ediyorlar.. bugüne kadar bir tek akbank hesap işletim ücreti kesip geri vermedi.. bende axess'i kapattırdım. mh aradı kart iptal sebebini sordu: ''50 tl aldınız geri vermediniz'' dediğim halde hiçbir teklifte bulunmadı ya la..
  • quote:

İşte Üniversiteli Aidatsız Kart

İşte üniversiteli kartıma bağlı bankamatik kartım var onunla işlem yapsam saymazlar mı acaba. Benim işte üniversiteli kartında zaten logosunda aidatsız da yazmıyor. Sanırım bir sorun çıkmaz.
  • "İnternet Şubesi veya İşCep kullanın, size özel 20 TL MaxiPuan kazanın" diye bir mail daha gelmiş. Bunun başlığını bulamadım. Şimdi buradaki kullanmaktan kastı ne? Giriş yapsak kullanmış oluyor muyuz? Bu iki kampanyayı kullansam 40 lira yüklenir mi?
     BKM express  / İŞ BANKASI BANKAMATİK KARTI /  100'e / 20 tl maxipuan (YENİ KAMPANYA)
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet.ozel

Geçen ayki kampanyadan kazanmam gereken tutar hala gelmemiş benim ya yeni farkettim. Bir işi de düzgün yapın, daha önceki kampanyayı halletmeden yeni kampanya yapmışlar şaka gibi

Benimki 15 inde geldi hocam puanlar belki bir iki güne gelir ben hemde aldığım ürünü 20 gün sonra iade ettim onun parası geldi ayrica maxipuan da :) galiba bu işin taktiği bu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.