Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Total'in sitesinde form doldurulduktan sonra kart hemen anında teslim edilir yazıyor. Acaba aynı hızda da sisteme kaydoluyor muyuz? Yoksa belli bir süre geçmesi mi lazım? Gerçi görüldüğü kadarıyla deneyen hiç kimse daha ödeme yapmayı başaramamış, o da başka bir sorun..
  • Büyük şehir, ilçe veya yakında total olan İçin güzel kamp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brak13 -- 19 Aralık 2016; 17:52:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tokat çorum amasya samsun hiçbirinde yok benim işime yaramadı.çok az olmuş anlaşmalı istasyonlar
  • Boş iş.Şu işi doğru dürüst yapmayı öğrenemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_e_R_k_H_a_N_n

quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

Koca Gaziantep 'te kampanya yaptıracak istasyon bulamayan Total' i kınıyorum. Yazıklar olsun. Adamakıllı bir tane istasyon yok demekki.

+1

K.maraşta da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total CLub Card istasyonlardan alınabiliyor mu bilen var mı acaba?
  • ANKARA YENİMAHALLE DOCO PETROL VE DANIŞMANLIK A.Ş. (MACUNKÖY)
    ANKARA SİNCAN HARİKALAR PETROL İNŞ. GIDA TURZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
    ANKARA SİNCAN PETROLTUR AKY. İNŞ. TURZ. NAK. OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ .
    ANKARA GÜLVEREN UĞUREL OTO. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
    ANKARA ETİMESGUT YILPET ENERJİ İNŞAAT PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

satışı en az olan bayileri seçmişler herhalde. bu doco firması kendi firmasımı bilen varmı? alırsam bir tek oradan alırım diğerlerine pek güvenemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vorinace

Total'in sitesinde form doldurulduktan sonra kart hemen anında teslim edilir yazıyor. Acaba aynı hızda da sisteme kaydoluyor muyuz? Yoksa belli bir süre geçmesi mi lazım? Gerçi görüldüğü kadarıyla deneyen hiç kimse daha ödeme yapmayı başaramamış, o da başka bir sorun..

Anında indirim alabiliyorsunuz.

• Ben 225 tl yakıta 150 tl ödedim 3 defa 75 öektirin
  • Total mobil uygulamasından total karta başvuru yaptım yalnız total kart numarası hemen çıkmıyor mu illa kartın adrese gelmesini bekleyeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

ANKARA YENİMAHALLE DOCO PETROL VE DANIŞMANLIK A.Ş. (MACUNKÖY)
    ANKARA SİNCAN HARİKALAR PETROL İNŞ. GIDA TURZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
    ANKARA SİNCAN PETROLTUR AKY. İNŞ. TURZ. NAK. OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ .
    ANKARA GÜLVEREN UĞUREL OTO. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
    ANKARA ETİMESGUT YILPET ENERJİ İNŞAAT PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

satışı en az olan bayileri seçmişler herhalde. bu doco firması kendi firmasımı bilen varmı? alırsam bir tek oradan alırım diğerlerine pek güvenemedim.

evet doco total in kendi bayisi

• arkadaşlar ben aldım total club kart alıyorsunuz a.istasyonundan sonra total uygulamasını indirip tanimlatiyorsunuz sonra petrole gidip uygulamayı açıyor mobil ödemeyi tıklayıp oradaki adama 75 TL yakıt ver dedim uygulamada hemen ödeme geldi bkm yi seçtim 50 TL çıktı ve ödedim axesle ben 3 defa yaptım olayı 225 TL'lik yakıt 150 liye geldi birde 100 TL çip para vardı 50 TL oldu bana gelişi
  • daha bugün aldım. hemde listede ki istasyondu. tüh. iade de edilmez şimdi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada 4 5 tane istasyonda var 2 si sincan 1 tanesi etimesgutta :D
  • 75 TL tüp ver desek. 60 da depo dolsa 15 TL yi benzin olarak alabilir miyiz
  • Gaz da olmuyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkzness

arkadaşlar ben aldım total club kart alıyorsunuz a.istasyonundan sonra total uygulamasını indirip tanimlatiyorsunuz sonra petrole gidip uygulamayı açıyor mobil ödemeyi tıklayıp oradaki adama 75 TL yakıt ver dedim uygulamada hemen ödeme geldi bkm yi seçtim 50 TL çıktı ve ödedim axesle ben 3 defa yaptım olayı 225 TL'lik yakıt 150 liye geldi birde 100 TL çip para vardı 50 TL oldu bana gelişi

total mobil uygulama harici,bkm express mobil uygulamayıda indirmek gerekli mi yoksa totalin uygulamasında mı geliyor bkm express seçeneği...
  • CwLk kullanıcısına yanıt
    BKM olur dedi. Lpg alırken sorun yaşayan oldu mu?

• Koskoca İzmir'de birtek gaziemirde var bana çok uzak. :@
  • yakacıktaki üye istasyonuna gittim tam bir rezalet adama yükleme yapmadan mobil ödeme var mı yoksa almicam dedim var abi dedi yükleme yaptı ne bir mesaj ne bir ileti gelmedi araç içinden de denedim aynı içeri sorduk bilen eden yok tam bir total faciası gidecek arkadaş varsa gitmesin yakacıkta istasyon mobil ödeme yapmıyor... total müşteri hizmetleri allaha emanet şikayet olumlu olursa ararız diyorlar olumsuz olursa aramayacak yani bir daha total yazan hiç bir yakıt arabama koymam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.