Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmit totalden bende az önce yaptım. Gayet basit işlem. Anlatan arkadaşlara tşkler. Kasadaki arkadaşta işi biliyor, hallettik beraber. 2 tane peşpeşe yaptık. Lpg depo 75 TL almadığı için deneyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

Kağıthane deki sistem çalışıyor mu? PÜRTAŞ PETROL ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş. Merkez Mah. Develik Sok. 1 Kağıthane

Bende merak ediyorum denedinizmi acaba
  • crazydentist kullanıcısına yanıt
    Ben bu akşam uğramayı düşünüyorum oraya. Haber veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Bazı arkadaşlar yazıp yardımcı olmuşlar, ben de adım adım anlatmak istiyorum.

1) internetten başvuran arkadaşlar boşuna beklemeyin, benzin istasyonundan yeni bir kart temin edin.

2) Görevli arkadaş size yeni kartı verdikten sonra doğum tarihinizi ve cep telefonunuzu istiyor, akabinde cep telefonunuza bir şifre geliyor.

3) Total uygulamasına girip "Mobil Ödeme İşlemleri" kısmını seçip size verilen kartın üzerindeki numarayı ve cep telefonunuza gelen şifreyi tuşluyorsunuz.

4) Mobil Ödeme İşlemleri sayfasının sağ üst kısmındaki "Plakalar" bölümüne tıklayıp plakanızı mutlaka ve mutlaka ekleyin.

5) Pompacı plakanızı sisteme kayıt edip yakıtı vermeye başlayınca uygulamada size "Yakıt Alımı Başladı" gibi bir uyarı geliyor, doğru yoldasınız bekleyin.

6) Yakıt dolduktan sonra pompacı fişinizi kestiğinde telefonunuza ödeme sayfası geliyor ve "BKM Express ile Öde" seçeneğini seçiyoruz.

7) Sistem sizi BKM Uygulamanıza yönlendiriyor ve 50 TL ödemenize onay veriyorsunuz, cep telefonunuza BKM den şifre geliyor ve bu şifreyi tuşladığınızda işlem tamamdır :)

Önemli Notlar:

* Tek seferde 75 lira almaya özen gösterin, zira 75 lira üzerinde aldığınız her tutara 25 lira indirim gelir.
    * Maksimum 3 kez işlem yapabilirsiniz (ki bunu zaten herkes biliyor)
    * Benzin ve Motorinde geçerli, LPG maalesef yok. (Pompacı arkadaş LPG'nin Milangaz'a ait olması sebebiyle kampanyaya dahil olmadığını söyledi.)
    * İşlemi yalnızca cep telefonunuzdan yapın, güvenlik sebebiyle işlemleri öncelikle tabletimden denedim ve ödeme dayfası çıkmadı mecburen telefonumdan yapmak zorunda kaldım.

İşlem yeterince basit ve pompacılar konu hakkında bilgi sahibi içiniz rahat olsun (Ankara Doco / A City yanı)

Ben istasyonda işlemlerimi yaparken gelen araçların hepsi bu kampanya için gelmişti, elinizi çabuk tutmakta fayda var.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pendik istasyonuna gittim, total kart olmadığını söylediler.
  • İstanbul-Altunizade den bugün aldım ben de. istasyon çok ilgiliydi çok yardımcı oldu. LPG de de geçiyor dediler fakat depo boş olmadığı için yakın zamanda deneyemeyeceğim. (Bu arada günde 1 kez çalışıyor dedi ama buradaki arkadaşların tecrübesine göre gün içinde birkaç kez çalışıyor)

Sistemin anlık çalışması çok başarılı takdir ettim
  • electradio kullanıcısına yanıt
    Bostancı dan 2x75 aldım 2x50 ödedim. sıkıntı yok kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzm -- 22 Aralık 2016; 14:25:13 >
  • kayseride yok aaa.
  • Acaba Sakarya dahil oldu mu? Sitede geçmiyor ama buradaki totaldeki görevli kampanyanın geldiğini söyledi..

• aynı plakaya farklı bkm adresleriyle 2 defa yararlanılabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

İzmit totalden bende az önce yaptım. Gayet basit işlem. Anlatan arkadaşlara tşkler. Kasadaki arkadaşta işi biliyor, hallettik beraber. 2 tane peşpeşe yaptık. Lpg depo 75 TL almadığı için deneyemedim.

Aynı gün arka arkaya 2 adet işlem yapılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: dt.sulo

aynı plakaya farklı bkm adresleriyle 2 defa yararlanılabilir mi

Bu soruya bende cevap bekliyorum deneyen oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: _tatar_

İstanbul-Altunizade den bugün aldım ben de. istasyon çok ilgiliydi çok yardımcı oldu. LPG de de geçiyor dediler fakat depo boş olmadığı için yakın zamanda deneyemeyeceğim. (Bu arada günde 1 kez çalışıyor dedi ama buradaki arkadaşların tecrübesine göre gün içinde birkaç kez çalışıyor)

Sistemin anlık çalışması çok başarılı takdir ettim

lpg'de geçmiyor hocam. mobil ödeme sistemi lpg alımlarında güvenlik nedeniyle geçerli değilmiş mişmişş.. ben pendik görpet petrole gittim, herşeyi düzgün şekilde yaptım 75 liralık lpg alımı yaptım ama mobil ödemede hiçbir ödeme görünmedi. sonra istasyondayken totalı aradım. onu yaptınız mı, bunu yaptınız mı derken bir hata bulamadılar, son olarak lpg aldığımı söyleyince mobil ödeme lpg alımlarında geçerli değil dedi. ben de kampanya şartlarında böyle birşey hatırlamıyorum ama neyse dedim kapattım. sonra tekrar arayıp kampanya şartlarında lpg alımının geçersiz olduğunu bildiren bir ifade geçmiyor dedim, bugün arayıp "akaryakıt alımlarında" diye kampanya şartlarında yazıyormuş, o nedenle kampanyadan yararlanamazsınız dedi sonuç olarak... şimdi bir de şikayetvar'a yazacağım
  • askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    evet yapılıyor az önce aldık art arda
  • Gulverende yaşadıklarım

* pompacıdan kampanyanın lpgde geçersiz bilgisini aldım. Ancak tavırlarından dolayı itibar etmedim. Yine de mobil ödeme ile ödeme yapacağımı beyan etmeme rağmen ppompadan gazı vermeye başladı ve ödemeyi içeri yaparsın dedi dolayısı ile lpg alımını bkm ile yaptırmadığından ödemeyi standart pos ile gerçekleştirdim. adamın beyanı doğru mu değil mi bilmiyorum ama lpgde mobil ödeme yapmama imkan vermemesi bana maksatlı geldi

*benzin konusunda ise kampanyadan günde 1 kez yararlanabileceğimi söyledi 1 kez yararlandım ve 2. kez yararlanmak için başkabigün gelmemi söyledi. internette bu şekilde alanlar olduğunu söylediğimde ise az önce biri geldi ona da olmadı falan dedi daha fazla ısrar edemedim

Bu arada ödeme ekranı bilgi girince değil yakıt pompasınin tettiğine basınca geliyor. Adam bu işlemi daha önce çok yaptığını belirtmesine rağmen yardımcı olmamak için elinden geleni yaptı. Basarsam tetiğe yakıt verir kampanya da olmaz dedi. Bas dedim öyle geldi ekrana. Napicaz tabiki totale durumu bildiricez

Ben karışmam diyor başka bişey demiyor adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevgen06 -- 22 Aralık 2016; 15:39:29 >
  • Hocam lpg ile aldın mı tam anlamadım valla çok karışık yazmışsın

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Aynen anlamadım bende

• Bende bu sabah izmit Alikahya totalden aldım kasa görevlisi pompaci çalışanlar sağolsunlar çok iilgilydiler bkm şifreyi yanlış yazdim limitsiz kart seçtim adamın yüzünde hiç olumsuz luk olmadı gidiyo geliyor abi durum nedir filan 1 saat beklesem giki cikmiycak sağolsun
    3.yü alamadım depoda yer kalmadı

• hocam mobilden yazınca swiftkeeyin otomatik düzeltmesi katletmiş metni tekrar düzenledim
  • 3 kere üst üste aldım ben de a city nin oradan. sorun olmadı .
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.