Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Az önce A City'nin yanındaki Total'den 75 liralık aldım, çalışıyor (50 ödedim).

LPG mi aldınız akaryakıt mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzin aldım

• Bu geceden itibaren benzinin litresine 10 kuruş zam gelecekmiş, Total indirimi ile bu akşam depoları fulleyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

hocam bende adana çukurova şubesinden alacağım. nasıldı bir sıkıntı çıktı mı ? total kartı o şubeden alacağım bugün gidip :D

Ben bugün denedim Çukurova totalde 100 liralık mazot alırken sorun oldu.. total uygulama yüklü bkm yi aktif olarak kullanıyorum ve total kurumsal kartım var vede plaka tanımlı ama dolum yapılırken herhangi bir mesaj gelmedi dolum bitti mobil ödeme sayfasındaki yenile butonunu defalarca basmama rağmen ödeme olmadı mecburen kartla ödedim yanlış yapılan bişey mi var yoksa uygulama mı sorunlu anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: sayzek

quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

hocam bende adana çukurova şubesinden alacağım. nasıldı bir sıkıntı çıktı mı ? total kartı o şubeden alacağım bugün gidip :D

Ben bugün denedim Çukurova totalde 100 liralık mazot alırken sorun oldu.. total uygulama yüklü bkm yi aktif olarak kullanıyorum ve total kurumsal kartım var vede plaka tanımlı ama dolum yapılırken herhangi bir mesaj gelmedi dolum bitti mobil ödeme sayfasındaki yenile butonunu defalarca basmama rağmen ödeme olmadı mecburen kartla ödedim yanlış yapılan bişey mi var yoksa uygulama mı sorunlu anlamadım

Hocam benim durumundaki yanlışlık nedir görebildim mı

• Ben formu doldurup kartı hemen aldım arkadaşlar. Akşam da kısmetse yakıtı alacağım şu anda şirket aracıyla olduğum için alamadım. Bu arada istasyonda total merkezden bir arkadaş vardı. 8000 kişi hemen dolmaz dedi. Bir de 75 er lira ayrı ayrı alım yapmanız gerekiyor dedi.
  • Total kurumsal kartı kampanya diziymiş yeshıll hocam sayesinde öğrenmiş oldum

• Kağıthane deki sistem çalışıyor mu? PÜRTAŞ PETROL ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş. Merkez Mah. Develik Sok. 1 Kağıthane
  • Bir konu daha,
    App uzerinden Total KArt uyelik basvurusu yaptık adrese kart kimbilir ne zaman gelir.
    İstasyondan kart alıp cep teleofnumuz ve kendi ismimiz ve araba plakası ile eşleştirsek bir sorun olur mu? Daha önce başvurunuz alındı diyip kayıt yapmazsa adrese kart gelmesini mi bekleyeceğiz?
  • Gaziemir Total dan aldım az önce sorun yok odeme ekranında 50 tl gozukuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya vicdansızlar bi tane LPG alan yok mu
  • 1 - kart başvurusunu yeni yaptım illaki gelmesini beklemek mi gerekiyor acaba gelmeden bkm ye tanıtmamızın yolu var mı
    2 - birde bu kartın aidatı var mıdır ?
    3 - farklı iki kişi adına aynı plakaya kart alınıp kampanyadan faydalanabilinir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 22 Aralık 2016; 12:20:41 >
  • Kütahya merkez kampanya ya katılmış gözüküyor. Afyon yolu üstünde ve merkezde olmak üzere 2 istasyon var. Totalin sayfasında katılım yapan istasyon adı telefonu yada adres bilgisi hiç yok. Sadece Kütahya merkez yazıyor. Ben yine de garanti olsun diye Afyon yolundaki istasyonu aradım ve sordum. Açan arkadaş mobil ödeme var kampanyaya da katılabilirsiniz dedi. Bu sabah gittim ve aracımın içinde tüm işlemleri yaparak bekledim. Total uygulamasında uyarı falan yok yakıt doluyor diye. Neyse kredi kartından ödemek zorunda kaldım ve ayrıldım. Müş. Hiz. Arayıp durumu anlattım. Müş. temsilcisi o istasyonda mobil ödeme olmadığı için kampanyaya katılamadığımı söyledi şikayet başvurusu açtık bakalım. Son aldığım benzinle depo doldu, akşama da lpg yi bitireceğim merkezdekinden fulllerim artık.
  • Iki kere aldim yaklasik 15 lt ye denk geliyor, bir daha alirsam tam 75 tl olamayabilir bu durumda indirim olmuyor mu acaba
  • Dun akşam Kocaeli E-5 üzerindeki Totalden mazot aldım. İşlemi pompacı biliyor sıkıntı yok. Gerçi ben de biliyordum pompacının yardımına gerek kalmadı ama en azından bilgisiz pompacı olup dert anlatma işine gerek olmadı. Ayrıca burası doğrudan Totalin kendi istasyonu olduğu için yakıt fiyatları normalde de biraz uygun dün itibariyle mazot 4.34 idi birde total 75/25 ile aldığım mazotun litresi 2.90 a geldi. Güzel kampanya.
  • Az once kirazli totalden 2 tane islemi sorunsuz yaptim depo dolu oldugu icin 3. Yapamadim

• Arkadaşlar, istanbul bostancı dan yapan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

Bir konu daha,
    App uzerinden Total KArt uyelik basvurusu yaptık adrese kart kimbilir ne zaman gelir.
    İstasyondan kart alıp cep teleofnumuz ve kendi ismimiz ve araba plakası ile eşleştirsek bir sorun olur mu? Daha önce başvurunuz alındı diyip kayıt yapmazsa adrese kart gelmesini mi bekleyeceğiz?

bende ilk önce uygulama üzerinden başvuru yaptım, baktım adrese gelicek diyor gittim totalden kart aldım ordan kayıt yaptırdım sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: electradio

Arkadaşlar, istanbul bostancı dan yapan var mı?

bende merak ediyorum oraya uğramayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.