Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki ödeme gerçekleştiğine dair pompacıya bir makbuz vb nasıl vereceğiz.
  • ekrem742 kullanıcısına yanıt
    Evet. (Önceden Total uygulamasına plakanızı giriyorsunuz. Yukarıdaki mesajlarda diğer arkadaşlar bahsettiği için o kısımlara girmedim.)
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Pompacıya bir şey vermiyoruz. Pompa ekranında "Mobil Ödeme Başarılı" yazısını görmesi yeterli oluyor. O bize yakıt fişi veriyor zaten..
  • LPG de denedim olmadı Benzinde oldu işlem total clup kartını istasyondan alıyorsunuz doğum tarihi ve cep telefon numarasını istiyor kartı işliyo ve cep tel. şifre geliyor ardından uygulamaya giriş yapılıyor kart numarası ve cep tel. şifre ile mobil ödeme işleminde sağ üstte plaka girilecek uygulamanın bildirimleri açık olmasına dikkat edin;pompacılar konu hakkında bilgi sahibi değil bu sabah ben bilgi verdim adana çukurovaki totale pompacı plakayı sisteme girip dolum yaparken mobil ödemede dolum işlemi görünüyo dolum bitip fiş kesilince ödeme ekranı geliyor BKM ile öde diye ödeme yapılıyo işlem tamamlanıyo pompacıya mobilden ödeme yapacam dediğimde yap abi dedi :) anlayacağınız pompacı sadece dolum yapıyo sizde aracınızdan inmeden ödeme yapıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Dostum az önce gülveren totali aradım. Bugün itibariyle mobil ödeme sistemi açıldı dedi telefona bakan çocuk...

Hocam gulverendekinden alışveriş yaptınız mı bir de lpgde geçerli mi bilginiz var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa uysalsanda var yazıyor ama yakıt aldım , olmadı mobil işi sordum ki bizde yok ki dediler.ARadım Mh yi,puan olarak 25 tl yüklemişler karta.
  • LPG alan yokmu ayrıca, almadna önce plakayı yazıp ücreti yazıp başlatmadan ekranda gözüküyormu? bunu nasıl bileceğiz. o şekilde yakıt aktarımı olmadan mobil ekranda görebiliyormuyuz
  • Almadım hocam ama LPG de geçerli değil diye bir şey yok

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bugün uğrarım heralde yazarım konuya ugrarsam

• üst üste 3 kere yükleme yapabiliyor muyuz?
  • Arkadaslar bende aldim daha once bu islemi yapmis bir gorecli ile rahat oluyor, isi bilmeyen adamla 3 defa uğraştık digeri geldigi gibi yukledi
  • hbto H kullanıcısına yanıt
    yapanlar varmış oluyor gibi bende deneyecem bakalım
  • paşalı kullanıcısına yanıt
    olmayabilir lpg de.
  • kartal yakacık totladen alan oldu mu bugün ? Dün iş çıkışı uğradım pompacı ''abi bizde sistem arızalı yarın gelip bakacaklar''dedi.
  • İnternetten başvuru yaptık ama bakalım kart kaç günde gelecek ?
  • Az önce alibeyköy totalden sorunsuz bir şekilde aldım

Total kartı olmayanlar direk istasyondan alıp aplikasyına giriş yapsın internetten kayıt olup beklemeyin boşa

Mobil ödeme yapacagımı söyleyince pompacı eğitim için gelmişlerdi zaten diyerek istersen çağırayım dedi yetkiliyi gerek yok dedim plakanızı mobil oil programına girmişseniz zaten telefondan online görebiliyosunuz yapacagınız tek şey yakıt alımı bitince bkm ile öde demek

Burda sıkça soruldugu için hazır yakalamışken eğitim veren arkadaşada en çok sorulan 2 soruyu sorayım dedim

lpg kullanan arkadaşlar boşa uğraşmasın lpg kampanyaya dahil deilmiş. Sebep olarak lpg zaten indirimde gibi bişeyler anlattı

225 alayımda 75 insin diyede bişey yok 75 75 75 şeklinde peşpeşe alıp 3 defa olan hakkımızı kullanabiliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Teşekkür ederim hocam bugün uğrarım heralde yazarım konuya ugrarsam

Mutlaka yaz hocam iş çıkışı ben de gitmeyi düşünüyorum 6 gibi

• ankarada lpg ilen yapan yok mU?
  • gonzo_01 kullanıcısına yanıt
    hocam bende adana çukurova şubesinden alacağım. nasıldı bir sıkıntı çıktı mı ? total kartı o şubeden alacağım bugün gidip :D
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.