Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha dün aldım. bursa Yalova yolu üzerinden. Pompacı baya bilgiliydi. Alım yaparken ödeme ekranından yenileye bastığınızda görüyorsunuz yakıt alımını. Eğer göremezseniz hemen durdurun alımı. 5 10 TL öder çıkarsınız. Yok gözüküyor ise sıkıntı çıkmıyor zaten
  • arkadaşlar şimdi bkm mh yi aradım kampanya devam ediyormuş bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekabu

Ben daha dün aldım. bursa Yalova yolu üzerinden. Pompacı baya bilgiliydi. Alım yaparken ödeme ekranından yenileye bastığınızda görüyorsunuz yakıt alımını. Eğer göremezseniz hemen durdurun alımı. 5 10 TL öder çıkarsınız. Yok gözüküyor ise sıkıntı çıkmıyor zaten

Altı üstü bir kampanya yapacaklar kırk takla atıyorlar. Kampanya bahane zaten maksat işi çetrefilli hale getirip indirim yapmamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asemihc

Ben Balgat Ceyhun Atıf Kansudaki yaşlı amcadan sadece total kart almak istediğim halde adam bana 10 kere bizde geçmiyor mobil ödeme yok diye tekrarladı bir yanlışınız var.

Hocam ben de ayni şeyi söylüyorum zaten. BKM nin anlaşmalı istasyonlar listesinde Ceyhun Atuf Kansu daki total gözükmüyor, fakat üstteki arkadaş bu istasyonda kampanyaya katıldığını söylemiş. Ben de onu sordum ?

O istasyonda geçmiyor diye biliyorum ben.
  • Arkadaslar 3 adet farkli total kart ile farkli arabalarima toplamda 9×75tl lik yakit aldim.hepsinide kendi bkm hesabindan ayni kredi karti ve hesap ile odedim..indirim oldu.sıkıntı cıkmadi.9 adet 50 tl lik alis veris gozukuyor kartta...bilginize..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Tek kart tek plakadegil kardesinin plakasini sil uygulamadan kendi plakani yaz...ama toplamda 3 adet indirim alabilirsin..tek hakkin kaldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: narsess

Antalya da nerde var devam ediyor mu?

Evliya çelebi caddesindeki totale git devam ediyordu. Ben 3 kez aldım total kartı alışdan bkm ile ödemeye kadar yardımcı bile olmuşlardı.
  • kahroldum K kullanıcısına yanıt
    Tamam.Teşekkür ederim.
  • Exar__Kun E kullanıcısına yanıt
    Yanlış kişiye cevap olarak yazmışım pardon hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahroldum

Arkadaslar 3 adet farkli total kart ile farkli arabalarima toplamda 9×75tl lik yakit aldim.hepsinide kendi bkm hesabindan ayni kredi karti ve hesap ile odedim..indirim oldu.sıkıntı cıkmadi.9 adet 50 tl lik alis veris gozukuyor kartta...bilginize..

Bkm kampanya şartlarında bir kişi en fazla 3 kez yararlanabilir diyor ve 3 den fazla alımda geri alınır diye ibare koymuşlar. Böyle bir durumla karşılaşmazsın umarım. En azından başka kartlarla alsaydın ben kardeşime ve babamın kartlarınada bkm tanımladım ordan alacağım geri kalanını.

Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.
    Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır.
  • Az once safranbolu total den aldik bkm ile devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HakanGurol H kullanıcısına yanıt
    Bence totaldaki herhangi bir calisanin bunu yapmasi icin bir neden yok cunku verilen hediye bkm den bize ulasiyor , benzincilerin bu isten zarar ettiklerini dusunmuyorum

yoksa kimse herkese 225 lira karsiligi 75 lira odeme yapmaz , benzincilerin boyle bir kar saglamadigi acik

bkm nin ustlendigi bir sey icin de totaldekilerin zorluk cikaracagini dusunmuyorum , sahsen bana cikarmadilar
  • Ümraniye TOTAL aldım devam ediyor arkadaşlar...

• son 2 hakkımı da öğlen sarıyer merkezdeki totalden aldım sorun çıkmadı...
  • rock_starr kullanıcısına yanıt
    Club total kartlarin biri benim biri abimin biri babamin adina kayitli.evet dedigini bende dusundum ama cluptotal kartsahipleri baska..ben geri almazlar diye dusunuyorum cunku ayni clubtotal kart sahibi degil.farkli kisilerin.zaten 1 kart icin 4 defa indirim dusmuyor..4. defada 75 tl cikiyor..ben geri almazlar diyorum..boylede umuyorum..bakalim sonucu buradan paylasirim ilerleyen zamanlarda.

• Şimdi izmit otogar yanından aldım. Sorun yok

• Bostancı Total'den son indirim hakkımı az evvel kullandım. Haber verene, kampanyayı yapana ve emeği geçenlere teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar_Fedaisi -- 16 Ocak 2017; 21:39:1 >
  • world veya bonus kampanyalarıyla birleşiyor mu?
  • dün akşam 2. hakkımı kullandım, depom dolduğu için son hakkım kaldı 1 haftaya kadar bitmeze son hakkımıda kullanırım ama herkes sülalesine kart çıkartıp alma derdine girdiği için yakındır limitin dolması... buna da şükür diyelim...
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.