Şimdi Ara

Bkm express ile bisu uygulamasından alacağınız ilk 2 su 1 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
5
Favori
3.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bkm express ile bisu uygulamasından sipariş edeceğiniz ilk 2 su 1 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrollSlayer -- 19 Mart 2018; 15:36:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ilk uyeliklere mi

• Pet şişelerde geçerli mi?

Yalnız damacana ise 2 su parası depozito istiyolar. Bi anlamı kalmıyor

• Kampanya Koşulları :

Kampanya, 19.03.2018 – 14.05.2018 tarihleri arasında BiSU’nun mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
    Kampanya, BiSU’da ilk defa BKM Express ile ödeme yapacak kullanıcılar için geçerlidir.
    BKM Express ile 14 Mayıs 2018 tarihine kadar yapılan ilk iki 19 Litre damacana veya 15 litre cam damacana su siparişi 1’er TL olacaktır.
    Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda depozito, farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.
    Damacana su dışındaki ürünlerin satın alımlarında kampanya geçerli değildir.
    BKM Express ile satın alınabilecek damacana su markaları bölgelere göre değişiklik gösterir. Bu konuda tüm sorumluluk BiSU’ya aittir.
    Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması yüklendikten sonra ödeme adımında BKM Express seçilerek kart eşleştirmesi yapılmalıdır.
    Damacana su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Kampanya kapsamında indirim yapılacak her bir damacana su için en fazla 12 TL indirim yapılır. Bir kullanıcı en fazla 24 TL indirimden yararlanabilir.
    Kampanyadan ilk 17.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
    Aynı kişi ve/veya adres kampanyadan günde sadece 1 kez olmak üzere toplamda 2 kez faydalanabilir.
    Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.
    BKM ve BiSU, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Annemin telefonunda benim bkm ile olur değil mi? benim telefondan benim bkmyi kullanmıştım benim bisu ile şimdi annemin telefondanun annemin bisusuyla benim bkmyi deneyeyim olursa?
  • Bu ay axess %30 kampanyası ile 10 damacana almıştım. Şimdi yeni sipariş verirken direk bu kampanyadaki damacana hakkından gönderiyor. Bunu aşıp bkm ile nasıl alabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Pet şişelerde geçerli mi?

Yalnız damacana ise 2 su parası depozito istiyolar. Bi anlamı kalmıyor

Damacana varsa ücretsiz değişim var sanırım çoğu su markasında.
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    Her bkm hesabı 2 defa faydalanabiliyor. Annenin babanın bkmsi varsa öyle olur

• bisu fiyatlarını atabilecek armı ne kadar 19 lt damacan fiyatları?
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    9-12 arası değişiyo izmir de.
  • last_uk kullanıcısına yanıt
    tşkler fiyat için ama bana göre pahalı oluyor genede 5 lt sırma su 1,90 lt fiyatı 0,38 iken en ucuz damacana ki kesin dandik bir markaadır 0,47 krş yapıyor. dh ölücü ruhuma ters bi kere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Bu ay axess %30 kampanyası ile 10 damacana almıştım. Şimdi yeni sipariş verirken direk bu kampanyadaki damacana hakkından gönderiyor. Bunu aşıp bkm ile nasıl alabiliriz?

Ben de mobil uygulamadan 10 cam aldim %30 indirimli tek tek dusuyor. BKM ile websitesinden aliniyordur diye tahmin ediyorum.

• Kendi bisu hesabımdan daha önceki bkm kampanyasından faydalanmışım, buna giremem. Peki aynı bisu hesabından, farklı bkm hesabıyla alabilir miyim acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeNNiSeR kullanıcısına yanıt
    2 ay önce 10 luk damacana paketi almıştım.
    bu ay sonu bitiyor.

PAketim bittikten sonra kampanyayı değerlendirmeyi düşünüyorum.
    BKM yi daha önce BİSU uygulamasında kullandım ama bakalım olacak mı.
  • HOPİ'de de yeni kampanya çıkmış. 30 Mart'a kadar sadece 1 su hakkı 1 TL. Hopi kimliği tanıtılarak verilecek ilk sipariş diyor.
  • kampanyadan yararlandım ancak ilk defa bisu dan sipariş verdim. böyle kampanyalarda getirmeme durumu oluyor mu? adamlar çamur yapmazlar umarım.

edit: su geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duru2013 -- 20 Mart 2018; 11:40:26 >
  • Ben de kampanyayı kullanmak için bisu uygulamasını indirdim. Firmanın bkm ödeme seçeneği mevcut. Ödeme şeklini bkm express seçiyorum ve kart ekleme sayfasına yönlendiriyor. Bkm expresste tanımlı kartım var, ancal yine de kart ekleme dışında bir buton yok. Kendi kart bilgilerimi de girince kartınız eklidir uyarısı yapıyor. Böyle bir sorunla karşılaşıp çözebilen oldu mu?

• Bisu en son bkm ekspress ile kullanırlen banka kartı kabul etmiyordu. Hala öyle mi?

• Evet hala etmiyor

8 damacana 152 litre suyu 14.5tlden alarak bu fırsatı da kapattık

• musluktanmı dolduruyolar neden ucuz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.