Şimdi Ara

bkm ekspress ile aytemizde %3 indirim (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
4.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Istasyonun birinde mazot 5.77 diğerinde 5.60 yüzde üç indirim sadece 5. 77 olan istasyonunda geçerli böyle olunca kampanyanın bir anlamı kalmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eypcn1 E kullanıcısına yanıt
    irtibibat için tel ve yer atar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ar-Bo

Bende de tam tersi İzmir-Konya arası sırf Total aldım. 1 depo mazot yetişmedi Dönüşte shell aldım ki hep alırım çeyrek depoya yakın mzaot arttı. Hız vs hep aynı ayar.

Benzin bilemem ama mazot shellden şaşmam isteyen istediği kampanyayı yapsın
    totalin mazotu çok katkılı oyuzden bayag bir ince sanırsam diger firmaların mazotlarina göre daha hızlı tukenıyor .. dun gelirken kadoilden mazot aldm ilk defa adama sordum mazot nasıl abi biz mazotu opetten aliyoruz dedi o eskidendi mazota hile olayı simdi nerden alırsanız alin bilindik firmalardan farketmez..
  • babakaan kullanıcısına yanıt
    Su an istanbuldayım

Cuma ankaradayım. 533 5724909 akşam 6 dan sonra müsaitim

• bonus un aytemiz kampanyası için deneyen oldu mu? bonusflash daki açıklamalarda mail order vs geçerli değildir diyor da bir umut işte..

bir de daha önce lpg de kullandım diyen bir arkadaş vardı diğer başlıklarda mı bulamadım da benim gittiğim istasyonlar lpg geçerli değil diyor, müşteri hizmetlerini aradım onlar da zaten indirimli olduğu için geçerli değil diyorlar acaba istasyondan istasyona fark ediyor mudur?
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    evet lpg de %3 indirim geçerli değil ama kart kampanyaları için bu uygulama kullanılabilir (malum tek seferde 100/125/150 tl lik lpg almak pek mümkün olmuyor)
  • Yapıkredi 2x125 akaryakıt kampanyası ile birleşir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Yapıkredi 2x125 akaryakıt kampanyası ile birleşir mi?
    Bende bunu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomly

aytemiz %7 indirim veriyordu. mazotu shelle göre nasıldır tavsiye eden var mı ? shellden %5 le alıyorum
    shellden %5 ile nasıl alınıyor
  • Aytemiz mobilden BKM aracılığı ile 125 tl ödeme yaptım.işlem bittikten sonra Yapı krediden resimdeki mesaj geldi.Sanırım kampanyanın ilk 125 tl. si gerçekleşti.Resimdeki 2. mesaj ise bana özel bir kampanya idi onuda komboladım

bkm ekspress ile aytemizde %3 indirim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.