Şimdi Ara

bkm ekspress ile aytemizde %3 indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
4.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce aytemizin kartını almak gerekiyor sanırım, onun için bir ücret ödüyoruz muyuz peki ?
  • aytemizin kendi işlettiği istasyonlar da var. şüphe edenler bunları da tercih edebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    istasyonlardan ücretsiz alınabiliyor sadece aktivasyon için sms ücretli
  • dün 50 liralık aldım 1.57 puan yatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

dün 50 liralık aldım 1.57 puan yatmış
    bu kazanç helalmi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dün 50 liralık aldım 1.57 puan yatmış
    Merhaba aytemiz uygulamasını indirim bir kart oluşturdum sonra uygulama üzerinden bkm express ile öde seçeneğini kullanarak neo kartımıda bkm den seçerek 50 tl yükleme yaptım hemen banka dan 5 tl chip para yüklendi mesaj geldi.

Bu aşamadan sonra aytemiz istasyona gidince işlem nasıl olacak? Plaka dan mi tanıyor? Kart vermek gerekirse fiziki kart yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

Merhaba aytemiz uygulamasını indirim bir kart oluşturdum sonra uygulama üzerinden bkm express ile öde seçeneğini kullanarak neo kartımıda bkm den seçerek 50 tl yükleme yaptım hemen banka dan 5 tl chip para yüklendi mesaj geldi.

Bu aşamadan sonra aytemiz istasyona gidince işlem nasıl olacak? Plaka dan mi tanıyor? Kart vermek gerekirse fiziki kart yok?

hocam bkm ile odeyecegim diyorsun uygulamadan sifre al kismi var bkm ile ode de 6 haneli sifreyi vermen yeterli karta bile gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

hocam bkm ile odeyecegim diyorsun uygulamadan sifre al kismi var bkm ile ode de 6 haneli sifreyi vermen yeterli karta bile gerek yok

Alıntıları Göster
    Teşekkürler ekranı şimdi gördüm

• puan olarak karta yansıyor

• quote:

puan olarak karta yansıyor
    Bende puan olarak değil doğrudan litre fiyatı uzerinden yüzde üç indirim şeklinde yansıdı

bkm ekspress ile aytemizde %3 indirim

• quote:

Bende puan olarak değil doğrudan litre fiyatı uzerinden yüzde üç indirim şeklinde yansıdı

Alıntıları Göster
    hocam aslinda seninki gibi olmasi lazim belki ilk gün oldugundan öyle olmustur bende.

• Bu konuyu genel konu yapsak çok işime yaradı konu sahibine teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6E09CBB40

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    aytemiz kart gecen hepsinde

• Kampanya LPG'de geçerli değil. Olsaydı bu ikisi birleşirdi.

31 Temmuz'a kadar Aytemiz Gaz anlasmali istasyonlarimizdan Aytemiz Kart'iniz ile tek seferde ve farkli günlerde alacaginiz 50 TL ve üzeri 3. Aytemiz Gaz alisverisinizle; Aytemiz kart anlasmali istasyonlarimizda gecerli 10 TL degerinde yakit puan kazanin! Kampanya puanlari icin son kullanim tarihi 15 Agustos 2018 dir. Detayli bilgiwww.aytemiz.com.tr'de. SMS almak istemiyorsaniz AYTEMIZ yazip 3525'e gönderebilirsiniz. Mersi no : 0125 0356 4590 0011 B002
  • quote:

Orijinalden alıntı: troe

Teşekkürler. O zaman yakındaki istasyonlara tek tek soracağız bkm express kampanyasının geçip geçmediğini.

hocam zaten kart sistemi hepsinde var mesele elemanin bilgisi bkm ekspress sifre kulanicam diyeceksin o da bir tusa basip senin 6 haneli sifreni girecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6E09CBB40

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İkisi de değil .Aytemiz uygulaması üzerinden BKM Express ile öde seçeneğinden şifre oluştur alanından oluşacak şifreyi vermeniz lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: troe

Teşekkürler. 6 haneli gireceği şifre benim bkm express şifrem mi yoksa banka tarafından gönderilen geçişi işlem şifresi mi? Hafta sonuna doğru yeniden benzin alacağım. Ona göre bu sistemi deneyeceğim.

aytemiz mobil uygulamada hepsi odeme.yontemleri bkm sec goruceksin hacim

• aytemiz %7 indirim veriyordu. mazotu shelle göre nasıldır tavsiye eden var mı ? shellden %5 le alıyorum

• yakıt indirimli iken 200 tl lik BKM ile yakit aldım. %3 indiirm extradan yapmadi.sorun varmi acaba bu iste anlamadim

• BKM ile yakıt alan varmı arkadaşlar, tam olarak ne yapmamız lazım? %3 indirimden nasıl faylanıyoruz bilen biri varsa yazabilirmi lütfen?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.