Şimdi Ara

bkm ekspress ile aytemizde %3 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
4.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Total tam bi rezaletti
  • Totalin mazotunu tercih ederim ama Aytemizde fena değil, yaklaşık 2 depo kullandım shell den daha uzun gidiyordu bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ar-Bo

Benzini, mazotu nasıl o önemli.

Total tam bi rezaletti
    şubeden şubeye değişir

elektrikli araç şarj yerini getirdikleri için bi sempatim var bu firmaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evin yanına açtılar sürekli buradan alıyorum bu yüzden. Cuma günleri indirim yapıyorlar üstüne bunu da kullanırım. Mazotu da süper ben olumsuz bir şey görmedim.

• İndirimi bkmexpress yapacaksa,aytemiz kartla yapılan indirim ile birleşmesi gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir de aytemiz de aytemiz kartla 3 kez 50 tl lik otogaz alımına 10 tl otogaz bedava
  • Aytemiz mobil ödemede hangi pos kullanıyor. Paraf için üye işyeri şartı yok ama Cepteteb Ramazan kampanyasında son 100 eksik kaldığı için aytemiz bkm ile hesabıma yükleme yaptım maalesef üye işyeri olmadığı için 40 tl puandan oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asarcik -- 20 Haziran 2018; 14:11:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartı uzatmak varken bkm de iyice saçmaladı.migrosta millet sıra olmuştu bu saçmalık yüzünden

• lpg de geçerli mi acaba

• Aytemiz hizmetinizdeyiz

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Bende de tam tersi İzmir-Konya arası sırf Total aldım. 1 depo mazot yetişmedi Dönüşte shell aldım ki hep alırım çeyrek depoya yakın mzaot arttı. Hız vs hep aynı ayar.

Benzin bilemem ama mazot shellden şaşmam isteyen istediği kampanyayı yapsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

lpg de geçerli mi acaba
    Ben de merak ettim

• Ben benzini hep Aytemiz'den alıyorum, Cumartesi günleri indirim oluyor. Mesela geçen hafta 5,99TL'den aldım. Etrafımdaki her firmadan aldım, Aytemiz'in onlardan aşağı kalır yanı yok. Başka kampanyalar ile birleşirse güzel olur.

Anlamadığım kısım, karta 50TL yüklemek istiyorsun, BKM'ye girip onay verince 3% indirimi düşürüp karttan 48,5TL mi çekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p503 -- 20 Haziran 2018; 16:58:52 >
  • Şube hileye karışmazsa ülkeye giren hemen hemen bütün mazot kalitesi aynı. Aytemiz ve Lukoil tavsiye edebilirim, hem fiyat olarak uygun hem şube denetlemesi oldukça sıkı.
  • aytemiz karta zaten indirim yapıyordu birde onun üzerine %3 indirimli mi alıcaz ?
  • sioux kullanıcısına yanıt
    maalesef lpg de geçerli değilmiş
  • sioux kullanıcısına yanıt
    quote:

Kampanya Katılım Koşulları:

1-Kampanya dönemi boyunca(20.06.2018 - 20.09.2018), Aytemiz mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak akaryakıt alımlarında Aytemiz’in EPDK’ya bildirdiği fiyatlar üzerinden % 3 avantajlı alım yapılabilecektir. İstasyon litre satış fiyatı %3 avantajlı fiyattan daha düşük ise müşteri faydası göz önünde bulundurularak, istasyondaki fiyat geçerli olacaktır.

2-Kampanya kapsamındaki anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında geçerlidir.

3-Kampanyadan sadece Aytemiz mobil uygulaması ile yapılan akaryakıt alışverişleri için yararlanabilirler. LPG alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

4-Her Aytemiz Kart sahibi, kampanyadan günde sadece 1 kez yararlanabilir.

5-Uygulanan güncel fiyatlara aytemiz.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

6-Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT - Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.

7-Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ve Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

8-Kampanyadan yararlanmak isteyenler Aytemiz mobil uygulaması üzerinden “BKM Express ile Öde” seçeneğini seçtiğinde otomatik olarak anında indirimden yararlanacaktır. Bu indirimden yararlanmak için başka herhangi bir seçim yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

9-Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyewww.aytemiz.com.tr,www.bkmexpress.com.tr/web siteleri ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

3.maddede geçmez denilmiş ama belki denenbilir eğer uygun bir altyapısı varsa.

• p503 P kullanıcısına yanıt
    Bunu deneyen birisi yanıtlayabilir mi? Eğer öyleyse Paraf kampanyasından yararlanmak için 103,10 TL yüklemek gerekecek.
  • Ankara’da olanlar için. Mamak Plevne Caddesi Cebeci Mezarlık karşısı Starpet( şimdi adı değişik birşey olmuş hatırlayamadım ) Motorin Litre Fiyatı 5,15 bilginize.Benim aracım Hyundai Era Crdi ,yaklaşık 1 yıldır alıyorum bir problem ile karşılaşmadım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.