Şimdi Ara

BJK lılardan özel istek, Gif Yapmayı bilen?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Akhisar maçındaki, Talisca'nın gelip şutu yapıştırıp sonra THUG life gibi yürüyüşünü gif yapabilecek var mı rica etsem?? Avatarımı o şekilde yapmak istiyorum.

Genel sahnede şutu yapıştırdıktan sonra, Taliscaya zoom girip yürüyüşünü alan kısa bi gif :))

• 50$'a yaparım bu arada hareketli gifler bozuk diye biliyorum avatarını değiştirirsen bir daha hareketli yapamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 20 Şubat 2017; 18:1:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

50$'a yaparım bu arada hareketli gifler bozuk diye biliyorum avatarını değiştirirsen bir daha hareketli yapamazsın

HADİ YA. aman değiştirmiyim o zaman :)) imzama koysam oluyor mu :P yap bi renkdaşlık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

quote:

50$'a yaparım bu arada hareketli gifler bozuk diye biliyorum avatarını değiştirirsen bir daha hareketli yapamazsın

HADİ YA. aman değiştirmiyim o zaman :)) imzama koysam oluyor mu :P yap bi renkdaşlık :D

Dostum sen yorum yapınca avatarından yoruma odaklanmak zor oluyor :) Güldürüyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

quote:

Dostum sen yorum yapınca avatarından yoruma odaklanmak zor oluyor :) Güldürüyor :)

hahahaha di di mi ben de bazen oturup izliyorum, dakikalarca açamıyor kapıyı

• O dediğin gifi imzaya falan koy bence.Avatar gayet sağlam.
  • Obsession kullanıcısına yanıt
    haha :D tmm. biri hazırlayabilse koyacam da :P
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

quote:

hahahaha di di mi ben de bazen oturup izliyorum, dakikalarca açamıyor kapıyı

o kapı bir gün açılacak şakasına dedim para işini ben anlamam çok gif yapmaktan filan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.