Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

BJK'li tanıdıkları olan birisi olarak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> BJK'li tanıdıkları olan birisi olarak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5952 Mesaj
      17 Şubat 2018 15:24:35 Konu Sahibi
      GSliyim ama BJKli tanıdıklarım var. Ve gerçekten onlar adına Pepe'nin el ile çizgiden top çıkartması, ve Caner'in yaptığı penaltının verilmeyerek Konya'nın 2 puanının gasp edilmesi beni rahatsız ediyor.

|
      |

Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
    • Yarbay
      3425 Mesaj
      17 Şubat 2018 17:12:08
      Pepenin pozisyonu penaltı değil.
      Caneri yaptığı pozisyonda topa müdahele var penaltı değil.

Ayrıca burasının twitter olmadığını öğrenemediniz gitti arkadaş.

• Yarbay
      3258 Mesaj
      17 Şubat 2018 17:14:31
      Pepenin pozisyona penaltı değil diyen adam ile sakın muhatap olmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      769 Mesaj
      17 Şubat 2018 17:17:59
      Pepe ve Caner'in pozisyonlarına penaltı değil diyen biriyle futbol konuşmaya gerek yok. Caner zaten ayakkabısının tozunu alıyor konyalı oyuncunun. Pepe'nin de gözüne far tutulmuş ondan öyle tavşan gibi kalmış penaltı yok.
      |
      |

• Yarbay
      5952 Mesaj
      17 Şubat 2018 17:47:38 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Pepenin pozisyonu penaltı değil.
      Caneri yaptığı pozisyonda topa müdahele var penaltı değil.

Ayrıca burasının twitter olmadığını öğrenemediniz gitti arkadaş.

Pardon Beşiktaş Galaksisinde yaşadığını unutmuşum bazı BJKlilerin.

İki pozisyon da buz gibi penaltı.

Caner'İn pozisyonda topa vurmuş. Adama hakaret mi ediyosun? Tek vurduğu kişi Caner'in Volkan Şen çünkü
      |
      |

Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
    • Yarbay
      6554 Mesaj
      17 Şubat 2018 17:52:17
      En doğrusunu Bülent Yavuz açıklamış. Bir tek Caner'in pozisyonuna eğer verilirse penaltı verilebilir. Ama zaten o dakikaya kadar Konya 9 kişi kalacaktı. Dolayısıyla istediğiniz kadar yazın, çıldırın, hakem bizim hakkımızı yemiştir.

http://www.haberturk.com/konyaspor-besiktas-macindaki-hakem-kararlarini-bulent-yavuz-degerlendirdi-1841346-spor/19

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      17 Şubat 2018 18:03:28
      taliscaya verilen manasız sarı kart, yine taliscaya yapılan hareketin kırmızı kart, lensin kolundan çekildiği pozisyon var penaltı.

bunlar verilse pepenin pozisyon olacak mıydı acaba
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      17 Şubat 2018 19:41:43
      Bir fb' li ve gs' linin bu tarz konular açması çok acınası ve komik oluyor...

• Yüzbaşı
      956 Mesaj
      17 Şubat 2018 19:55:21
      quote:

Orijinalden alıntı: 80s RockeR

Bunları son 2 senedir her anlamda ezdik ya, güya karşılık vermeye çalışıyorlar akıllarınca

• Yarbay
      2669 Mesaj
      17 Şubat 2018 19:56:28
      quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Bunları son 2 senedir her anlamda ezdik ya, güya karşılık vermeye çalışıyorlar akıllarınca

Siz kaç sene ezildiniz ondan önce ? 6 sene mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

i5-4460 || Asus H81M-D R2.0 || Asus R7 265 || FSP Hyper 700W || WD Caviar Black 640 GB || Kingston HyperX Fury 120 GB || Kingston 2x4 GB 1600 Mhz DDR3 || Windows 10 Pro Build 1709

• Yüzbaşı
      956 Mesaj
      17 Şubat 2018 20:09:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Siz kaç sene ezildiniz ondan önce ? 6 sene mi ?

Kaçı maçı bilmem ama bu ve buna benzeyen tipler gibi gidip gs bölümüne bilmem şu takımın puanının çalınması beni ranatsız ediyor gibi 0-18 yaşında olanların yapacağı davranışları sergilediklerini ben görmedim. Kibir kötü bişey

|
      |

• Yarbay
      2417 Mesaj
      18 Şubat 2018 00:02:34
      Konyaspor'un 2 penaltisinin verilmedigi dogru.

- Pepe'nin pozisyonu kolunu kasitli olarak actigi icin penalti ve kirmizi kart. Bahsedilen vücuttan sekme kurali burada gecerli degil. Hakem de zaten bu kurali uygulamadi. Pozisyonu görmedigini düsünüyorum.

- Caner'in pozisyonu net penalti. Volkan calimi atmis, Caner'in artik topla alakasi yok.

Konyaspor'un 2 BJK'nin 1 kirmizi kartinin verilmedigi de dogru.

- Talisca'nin pozisyonunda faulu yapan Konyaspor'lu oyuncu. Sari görse kirmizi olacak ve Konya 10 kisi kalacak.

- Talisca'nin kaleciyle karsi karsiya kaldigi pozisyonda avantaj karari dogru. Ama pozisyon bitiminde ikinci sari ve kirmizi kart verilmeli.

- Talisca'nin kafaya tabanla girmesi net ikinci sari ve kirmizi kart olmali.
      |
      |

Smile... Tomorrow will be worse.
    • Yarbay
      5092 Mesaj
      18 Şubat 2018 00:34:42
      Konyasporun 2 penaltısı verilmedi ayrıca pepe kırmızı kart olacaktı o da verilmedi. bjk haksız 1 puan aldı. konyaspora yazık oldu
      |
      |

PSN DjarumBlack- | TvShowTime
    • Yüzbaşı
      769 Mesaj
      18 Şubat 2018 04:33:48
      bu yaşadığımız olaylar konyaspor için yapılmış operasyonlardır. birisi düğmeye bastı konyaspor'un 2. lige düşmesi isteniyor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      813 Mesaj
      18 Şubat 2018 05:24:55
      |
      |

• Binbaşı
      1099 Mesaj
      18 Şubat 2018 09:23:07
      quote:

Orijinalden alıntı: BJK

En doğrusunu Bülent Yavuz açıklamış. Bir tek Caner'in pozisyonuna eğer verilirse penaltı verilebilir. Ama zaten o dakikaya kadar Konya 9 kişi kalacaktı. Dolayısıyla istediğiniz kadar yazın, çıldırın, hakem bizim hakkımızı yemiştir.

http://www.haberturk.com/konyaspor-besiktas-macindaki-hakem-kararlarini-bulent-yavuz-degerlendirdi-1841346-spor/19

2 oyuncusu 2. Yarıda atılması gereken, hatta 1 oyuncusunun 2 kere atılması gereken takımın 90 dakikayı 11 kişi tamamlaması ve macın sonlarında golümüz verilmedi diye zırlayan takım taraftarları " ama onlar 9 kişi kalmalıydı " moduna gecmişler.

Fenerbahce macında tatile mi cıkmıstı ahlakınız?

• Yüzbaşı
      831 Mesaj
      18 Şubat 2018 09:35:01
      pepe nin pozisyonuna penaltı değil diyen tayfa musleranın osmanlıspor maçındaki pozisyonuna da gol demişti unutmayalım, bunların futbol bilgisi bu kadar işte.
      |
      |

iwrestledabearonce
    • Yarbay
      6554 Mesaj
      18 Şubat 2018 10:18:51
      quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

quote:

2 oyuncusu 2. Yarıda atılması gereken, hatta 1 oyuncusunun 2 kere atılması gereken takımın 90 dakikayı 11 kişi tamamlaması ve macın sonlarında golümüz verilmedi diye zırlayan takım taraftarları " ama onlar 9 kişi kalmalıydı " moduna gecmişler.

Caner'in pozisyonu artık son dakikada olduğu için söyledim. Yoksa penaltıysa penaltı. Bu sizin maçta bizi hakem yardımı ile yendiğiniz gerçeğini değiştirmez.

• Binbaşı
      1099 Mesaj
      18 Şubat 2018 11:12:38
      quote:

quote:

quote:

Caner'in pozisyonu artık son dakikada olduğu için söyledim. Yoksa penaltıysa penaltı. Bu sizin maçta bizi hakem yardımı ile yendiğiniz gerçeğini değiştirmez.

Kendinle celişmiş olmuyor musun? Quaresma ve ismini hatırlamadıgım bi oyuncunuzun es gecilen kırmızı kartlarından sonra golümüz verilmedi diye aglamadınız mı? O gol de süpheli ama neyse

• Yarbay
      6554 Mesaj
      18 Şubat 2018 11:29:58
      quote:

quote:

quote:

quote:

Kendinle celişmiş olmuyor musun? Quaresma ve ismini hatırlamadıgım bi oyuncunuzun es gecilen kırmızı kartlarından sonra golümüz verilmedi diye aglamadınız mı? O gol de süpheli ama neyse

İş çığrından çıkmış anlamında söyledim onu, sonuçta tabii ki penaltıysa penaltı.
      |
      |

HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
modasor
SEO
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.