Şimdi Ara

BJK,FB'den önce 4 .yıldızı takabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ok
  • Aziz olduğu sürece mümkün.
  • Takamaz
  • Böyle dalga geçilecek ofsayt konular açmayın trollere malzeme vermeyin, rica ediyorum.
  • İmkansız

Şampiyonluk her sene hediye edilir bizim ligde dengeleri korumak önemli, önümüzdeki sene şampiyon Fenerbahçe olacak eğer Aziz kalırsa da Galatasaray olabilir. Aziz'in tff ve devlet ile arası kötü malum.

Biz 4 sezonun 3ünü almıştık malum ondan şuan bizde taraftar aman aman tepki göstermiyor seneye de şampiyon olamazsak çok sorun olmaz. Galatasarayın kredisi var ancak Fenerbahçe nin kredisi kalmadı artık. Seneye fener şampiyon olur.

Türkiye de futbol halkı yönlendirmek için kullanılıyor artık

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    4. yıldızı önce takar mıyız bilemem ama bence de senin teorin yanlış. Önceden sadece masabaşında kazanıp şampiyon olabilirdin ama artık şampiyon olmak için hem sahada hem saha dışında güçlü olmak gerekiyor. Galatasaray ve Fenerbahçe bu yönetimlerle başarıyı yakalayamaz gibi duruyor. Bu yüzden bu sene inşallah tekrar şampiyon olursak ek gelirle önümüzdeki sezonun da en güçlü adayı oluruz.

• BJK,FB'den önce 4 .yıldızı takabilir mi?

Valla onu bilmem ama şu an yıldızlarından utandıkları kesin.Baksana bizim yıldızları koymayı unutmuşlar, yazık.
  • Fazla uçmamak lazım... Henüz şu anki sezon bile garanti değilken, henüz 3. yıldızı takmamışken 4.yü konuşmak? Üzgünüm, aptal işi.
  • Boyle rezıl konular acan taraftarlardan cıdden utanıyorum. Yas kac?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

BJK,FB'den önce 4 .yıldızı takabilir mi?

Valla onu bilmem ama şu an yıldızlarından utandıkları kesin.Baksana bizim yıldızları koymayı unutmuşlar, yazık.

Ya saçmalanayın lütfen, görmüyor musun: ntv spor tarzı bir uygulama ya da sitenin ekran görüntüsünü paylaşmış, alıntı yaptığı sitede gs'nin logosu o şekilde, adam alıp görüntüyü editleyip gs' nin yıldızları silmedi ya.

• Bu hakemler varken takarız arkadaşlar. Tff ve Mhk'ya güveniyoruz.

• Mantık çerçevesinde, Önümüzdeki en az 5 sene Fenerin hiç Şampiyon olmaması ve bizim her sene şampiyon olmamız, veya bir iki kere GS olsa, 7 sene diyelim FB nin hiç şampiyon olmaması biraz zor.

Şu anda rezalet bi durumdalar, ama bence Bu sene veya Seneye Aziz Yıldırım'ı gönderir artık camia.

Ben Fenerbahçenin ALİ KOÇ ile tekrar yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Yüksek geliri olan bir klüp sonuçta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.