Şimdi Ara

bjk ct -P.Karsiyaka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devre skorunu tam hatırlayamıyorum ama Beşiktaşın açık ara onde oldugunu soyleyeyim m.wright çok iyi içerden 9/10 ile oynuyor.
    maçı ntv veriyor

• istanbuldaki bu terbiyesiz taraftarlardan utanıyorum, galip veya maglup herseferinde bazi terbiyesizler çıkıyor ve orada mucadele eden sporculara küfür veya aşagılayıcı tezahuratta bulunuyorlar bunu da marifet sanıyorlar ,
    bu adamlar keşke Beşiktaş taraftarı olmasa ..

maçı 75-68 di sanırım kazandık,

son saniye de orta sahadan 3lük yedik :)
  • kazandık ama 87:68 kazandık enemy :)

Beşiktaş - Karşıyaka: 87-68

Şampiyonluk yolunda Efes Pilsen ve Ülkerspor gibi 2 güçlü rakibini 2'şer kez yenerek, büyük avantaj elde eden Beşiktaş Cola Turka, seyircisinin büyük desteğiyle yabancısız Pınar Karşıyaka karşısında sonuca rahat ulaşmayı başardı: (87-68) Beşiktaş Cola Turka, maça Kerem-Erdem-Ellis-Ffriend-Wright beşiyle mücadeleyi başladı. İlk 2 dakika 2-2 eşitlikle geçilirken, boyalı alanda Ffriend-Wirgiht ikilisini iyi kullanan Siyah-Beyazlılar, farkı 5 sayıya çıkardı: (7-2)Kendine ilk 5'de bulan Erdem Türetken'in skorer oyunu ile maçı domine eden Beşiktaş'da erken 2 faul alan Tyrone Ellis yerini 3.5 dakikada yerini Barış Özcan'a bıraktı. 5.dakikayı 14-6 üstün geçen ev sahibi ekip, 4:38 kala farkı 11 sayıya taşıdı: (17-6) Bu sayıların 10'u pota altının en önemli kozu Michael Wright'dan geldi. Dar kadrosuyla güçlü rakibiyle mücadele eden Karşıyaka, pota altında ezildi. 02:25 kala Barış Özcan'ın basketiyle skoru 23-8 yapan Siyah-Beyazlılar, 8.dakikada farkı 17'ye çıkardı: (25-8) Top kayıplarını değerlendiren Karşıyaka'da Muratcan ve Arda'nın sayılarıyla skoru 25-13'e getiren konuk ekip, ilk periyotu 12 sayı farkla geride kapattı: (27-15) Beşiktaş yüzde 56, konuk Karşıyaka yüzde 29 ile hücum ederken, Michael Wright 16 sayı ile sahanın en skoreri oldu.

http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?m=1&hid=38024

• al işte..bu gerizekalı taraftarlara embesil dedim diye ceza almıştım..1hafta geçti hala açılmadı nese arkdaşın nickinden yazıyorum..

bjk farkı açmış..karşıyakanın yabancısı yok..maç kopmuş gitmiş..karşıyakadan genç bi arkadaş faul atıyor..ve bu gerizekalı grup hep bir agızdan ''salak salak'' diye tempo tutuyor..işlerini yapıyorlar 2faulde kaçıyor haliyle..peki amaç ne atsa ne olur atmasa ne olur..ama bu futbol holiganları salonlara gelmiş ve basketbol gibi güzide sporu baltalamaya çalışıyorlar..

şimdi forumdan bi kaç sivrizeka daha çıkar bunları savunur ve bu basketbol düşmanlarına gerizekalı dedim diye ceza alırım..varsın alim..ama bu holigan grup salonlardan çekilsin..adam gibi basketbol seyircisi gelsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

kazandık ama 87:68 kazandık enemy :)

bir turlu aklımda tutamadım şu skoru yav bugun :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogü

al işte..bu gerizekalı taraftarlara embesil dedim diye ceza almıştım..1hafta geçti hala açılmadı nese arkdaşın nickinden yazıyorum..

bjk farkı açmış..karşıyakanın yabancısı yok..maç kopmuş gitmiş..karşıyakadan genç bi arkadaş faul atıyor..ve bu gerizekalı grup hep bir agızdan ''salak salak'' diye tempo tutuyor..işlerini yapıyorlar 2faulde kaçıyor haliyle..peki amaç ne atsa ne olur atmasa ne olur..ama bu futbol holiganları salonlara gelmiş ve basketbol gibi güzide sporu baltalamaya çalışıyorlar..

şimdi forumdan bi kaç sivrizeka daha çıkar bunları savunur ve bu basketbol düşmanlarına gerizekalı dedim diye ceza alırım..varsın alim..ama bu holigan grup salonlardan çekilsin..adam gibi basketbol seyircisi gelsin..

hoca şimdi saçmalamışsın işte.
    NBA de falan faul atılırken seyirci ne yapıyor daha dikkatli izle madem basketbol fanatiğisin bu kadar,gözün dönüyor embesil gerizeka,sivrizeka saydırıp gidiyorsun...

• nba de faul atılırken hiçbir taraftarın agzından idiot diye tezahurat duymassın..pota altında balon sallayanları görürsün poster açanları değil :D..duyacagız tezahuratlar:defence offence mvp ve beat LA ile sınırlıdır..başka bir tane tezahürat duymassın bırak küfürü rakip takım alehine..

neyse nba ile kıyaslamak zaten yersiz..şimdi bu akatlar korsanları salona su şişesi çakmak para v.s her maçta atıyor..bi ceza geliyormu basketbol federasyondan??hiç sanmıyorum..böylece hakemler üzerinden baskı oluşturuyorlar..yakında sizin meşhur çarşıyı salonda hakem kovalarkende görmeyiz inşallah..ee yapmayacakları şey değil..çok maç seyircisiz tamamlandı bu holiganlar yüzünden..
  • "hiçbir taraftar" demede "toplu olarak yapılmıyor"de bari.
    tek tek biber mi sürüyorlar ağızlarına,sen nerden biliyorsun?
    yani küfürü hoiganizmi ben de sevmiyorum ama bu kadarından da sanki gelip burada intikam almaya çalışma gibi bir olay sevinledim sende.
    hoca git basketini seyret sen.
    boşver çarşıyı,BJK seyircisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 19 Mart 2006; 22:56:48 >
  • basketi seyredicemde,sizin holiganlar bırakmıyorki izleyelim..hadi siz stadlara basket bize kalsın

ha bu arada bugünkü olay toplu olarak tüm salonda yapıldı..hakem bi ara anons için masaya gitti fakat yanına gelen biri(herhalde bjk yöneticisiydi tam göremedim battal durusel olabilir) engelledi..
  • quote:

basketi seyredicemde,sizin holiganlar bırakmıyorki izleyelim..hadi siz stadlara basket bize kalsın

ha bu arada bugünkü olay toplu olarak tüm salonda yapıldı..hakem bi ara anons için masaya gitti fakat yanına gelen biri(herhalde bjk yöneticisiydi tam göremedim battal durusel olabilir) engelledi..

bizim holiganlar değil hepimizin holiganları.
    Türkiye seyircisinin portresi bu sadece çarşının değil.
    diğerlerinin keyfi yerinde şu anda sesleri çımıyor.
    birkeç sene önceki FB-GS maçlarındaki kavgaları hatırlamıyorsun sanırım...
    ya da daha önce de dediğim gibi "arada lafı giydireyim şunlara bari"maksadıyla gelmişsin buraya...

• quote:

ya da daha önce de dediğim gibi "arada lafı giydireyim şunlara bari"maksadıyla gelmişsin buraya...

alakası bile yok..geçen haftada böyle olaylar olmuştu..o zmanda aynen çarşıyada ultraslanada gençfbyede aynen bugünkü gibi sövmüştüm..bunlar yüzünden salonlar futbol stadlarına dönmüş,deplasman takımını tutuyorsan salonlara giremem durumu olmuştu ilk kez bu yıl...futbol stadlarında gördüğümüz bu uygulama bu güzide üç tane spor teröristi grup yüzünden alınmıştı..bunların en balında da en ateşlisi olan çarşı yüzünden..belki ligde gs fb de böyle iddaalı olacak ve taraftar grubu diye geçinen bu holigalar aynen çarşının şu günlerde yaptıklarını yapacak..

Bunların basketboldan ellerini çekmesini adam gibi takımını destekleyen taraftarların salonlara gelmesini diliyorum..diğerleri futbol sahalarında kalsın..basketbola bulaşmasın..

Bu arada modlar nickim RccP..1hafta geçmesine ve forumdesteğe mail atmama rağmen nickim açılmadı..bu yüzden arkdaşın account ile yazıyorum..eğer bu günkü yazdıklarımdan ceza alacaksam RccP nickine verin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogü -- 19 Mart 2006; 23:15:56 >

• quote:

Bunların basketboldan ellerini çekmesini adam gibi takımını destekleyen taraftarların salonlara gelmesini diliyorum..diğerleri futbol sahalarında kalsın..basketbola bulaşmasın..

bence ikisine de bulaşmasın.
    maç seyretmek isteyen salonlara,statlara gitsin.
    kendini tatmin etmeye çalışanlar değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 19 Mart 2006; 23:19:15 >
  • ben Beşiktaşlı olarak yapılanlardan utandım ,
    sadece biz yapmıyoruz herkes yapıyor demek mazeret olamaz
    o anda istedimki hakem cesaretli olsun ve salonu komple boşaltsın ama yüreği yetmedi, yapamadı malesef.
    futbol takım düzelsede futbol seyircisi sahasına dönse dedim ..
  • bunlar yıllardır satdlardan çıkmadı..şimdi bjk salonda iyi diye salona bulaştı..bunları spordan atmak için veya kontrol altına almak için ciddi cezalar lazım..öyle 5 10bin ytl ile değil..puanı sileceksin avupaya göndermeyeceksin küme düşüreceksin..bak bakalım ne statta ne salonda küfür aklıyormu çakmak vs. atılıyormu..

quote:

ben Beşiktaşlı olarak yapılanlardan utandım ,

utamak için beşiktaşlı olmaya gerek bile yok..yaptıkları o kadar anlamsızki maç kopmuş gitmiş daha 2. periyotta..bjk farkı açmış karşıyaka üflesen yıkılacak..ama hep bir ağızdan genç bir basketci faul atarken salak salak diye tempo tutuyorlar..onun yerine koyuyorum kendimi sahada elim ayağım titrer birbirine dolaşır..adam ne yapsın..
  • hoca çakmak attılar küfür mü ettiler yoksa sadece"salak"diye tempo mu tuttular?
    eğer ikincisiyse sadece çok ağır olmuş lafların...ben bunu söylemeye çalışıyorum...
    birinci ligde basket oynayacak düzeye gelmiş adamlar profesyonel adamlar sahaya çıkınca duymuyorlar birşey sen merak etme.
  • sence hangisini yaptılar?
    az çok tanırsın çarşıyı..hangi maçta sahaya bişey atmamışlar?

bence en önemli olan o salak diye tempo tutmaları..faulü atan herhalde 4nolarıydı karşıyakanın..genç biri tanımıyorum..adamı zaten bjklilerin amerikalıları ezdi geçti..m.wright herhalde sonları izlemedim ama 40 sayı yapmıştır..adam faul atıyor ve 2sini de kaçırıyor..amaçsız rölanti bi maç..abdlier şov yapıyor..küfür etseler oraya buraya aten alıştık olur dicez..
  • evet maalesef dediklerine katılmamak elde değil,ogü'nün taraftar niteliğide çok dogrudur tamamen futbol mantelitesi olan taraftardır bugun salonda olanlar,zira kaan'da yapılanların anlamsızlıgını yorumunda dile getirdi,
    bende bir beşiktaslı olarak aynı seyi düsündüm çagıracaktı saha komiserini hakem, bosaltacaktı tum salonu,içerdekiler oraya basket seyretmeye gelmemişti zaten ,20sayı ondeyken takım guzel basket oynarken,rakibin olanaksızlıgının acizliğine saygı duymak varken ,sahaya çakmak atıyorlarsa oraya çakmak atmaya gelmişlerdir,

bir arkadasda 1lig profesyonelliğinden bahsetmiş hangi profesyonellik adı onu o,adamların yabancıları gitmiş ,3aydır para alamıyorlar,wright'da içerden 10/9 yapmış geçicen o işi,
    eger olurda avrupaya devlerin arasına gidersek ,o amerikalıların baslarına neler gelceğini goruruz

quote:

Orjinalden alıntı: enemy1980

ben Beşiktaşlı olarak yapılanlardan utandım ,
    sadece biz yapmıyoruz herkes yapıyor demek mazeret olamaz
    o anda istedimki hakem cesaretli olsun ve salonu komple boşaltsın ama yüreği yetmedi, yapamadı malesef.
    futbol takım düzelsede futbol seyircisi sahasına dönse dedim ..

• quote:

Orjinalden alıntı: b_sevki

bir arkadasda 1lig profesyonelliğinden bahsetmiş hangi profesyonellik adı onu o,adamların yabancıları gitmiş ,3aydır para alamıyorlar,wright'da içerden 10/9 yapmış geçicen o işi,

sende küçük emrah edebiyatını geçicen hoca.
    gücün yetmiyorsa oynamayacaksın o ligde.
    hayır kurumu işletilmiyor orada.yüzbinler hatta milyonların döndüğü bir organizasyondan bahsediyoruz.

bunu da bu hale getiren ben değilim.
    yok yabancısı yok Amerikalısı bilmemnesi.harcanan birsürü para...
    önce ortamı belli bir trende yönelt ondan sonrada şikayet et kaynak bulamıyoruz şu olmuyor bu olmuyor...

hayat kolay değil.tutunamayan kayar düşer gider.maalsef dünya böyle....

• buraya eleştiri yazanlar ilk karşıyaka maçında nerdeydiniz?kimse fairplay ayağına yatmasın! çocuklara sandalye fırlatıp küfürler yağdırılırken Beşiktaşa, basketbolun koruyucu melekleri nerdeydiniz çıkmış şimdi ahkam kesiyonuz ,bugün yapılanların çokdaha fazlasının olmasından korkuyordum oranlarsak hiçbirşey olmadı. ikincisi sahaya atılan grupcamı yapılmış 2-3kişi atıyor ölümüne tepki oluyor salonda sanki her pozisyonda sahaya yabancımadde atılıyor gibi yorumlamak nealaka?federasyon gerekli cezai uygulamayı uygulayacaktır ve şimdiye kadar kapanma gibi bi durum olmadıysa oturup çatlasanızda patlasanızda akatlarda bu maçları izleyeceksiniz üçüncüsü basketbolcuya atılan laflar denmiş tamamen komedi küfürmü var sporcuya fiziksel şiddetmi var arkadaş sen altyapı antremanına götüreyim sporcuların hocalarından yedikleri lafları birduy bu salak olayına gülüpgeçeceklerini anlarsın heleki muratcan güler itüde oynarken babası koç necati gülerin kenarda takımı nasıl yönettiğini fırçalarını vs. biliyoruz iki kişi salak dedi diye oynayamayacaksa vahhaline!
    maçı izlemeyende eto'oya yapılan yapıldı sanacak kimse ucuzdan basketbol meleği olup Belşiktaşa Beşiktaşlıya asılsız laf söylemesin bikişi olayı değil bu !

• ya aslında evet ilk maçta baya olaylar çıkmıştı hatta koçumuz başından yaralanmıştı seyirciler birbirine girmiş olan bizim seyirciye olmuştu seyircimiz salonu boşaltmak zorunda kalmıştı ama keşke kıssadan hisse yapmasaydık diyorum genede şimdi playoffda yada önümüzdeki yıl gene karşıkayaka gidicez orda gene gerilim had safhada olcak böle şeylere gerek yok aslında yani ama bunada şükür etmek lazım..
    quote:

Orjinalden alıntı: barrotti

buraya eleştiri yazanlar ilk karşıyaka maçında nerdeydiniz?kimse fairplay ayağına yatmasın! çocuklara sandalye fırlatıp küfürler yağdırılırken Beşiktaşa, basketbolun koruyucu melekleri nerdeydiniz çıkmış şimdi ahkam kesiyonuz ,bugün yapılanların çokdaha fazlasının olmasından korkuyordum oranlarsak hiçbirşey olmadı. ikincisi sahaya atılan grupcamı yapılmış 2-3kişi atıyor ölümüne tepki oluyor salonda sanki her pozisyonda sahaya yabancımadde atılıyor gibi yorumlamak nealaka?federasyon gerekli cezai uygulamayı uygulayacaktır ve şimdiye kadar kapanma gibi bi durum olmadıysa oturup çatlasanızda patlasanızda akatlarda bu maçları izleyeceksiniz üçüncüsü basketbolcuya atılan laflar denmiş tamamen komedi küfürmü var sporcuya fiziksel şiddetmi var arkadaş sen altyapı antremanına götüreyim sporcuların hocalarından yedikleri lafları birduy bu salak olayına gülüpgeçeceklerini anlarsın heleki muratcan güler itüde oynarken babası koç necati gülerin kenarda takımı nasıl yönettiğini fırçalarını vs. biliyoruz iki kişi salak dedi diye oynayamayacaksa vahhaline!
    maçı izlemeyende eto'oya yapılan yapıldı sanacak kimse ucuzdan basketbol meleği olup Belşiktaşa Beşiktaşlıya asılsız laf söylemesin bikişi olayı değil bu !

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.