Şimdi Ara

BJK bu tempoya dayanabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fanatik gazetesindeki yazı hayli ilginçti.
    BJK bu hafta sonundan itibaren yoğun bir maç trafiğine giriyor.
    12 Eylül-9 Aralık tarihleri arasında 11 Süper Lig ve 6 Şampiyonlar
    Ligi maç yapacak. Asıl sorun 5 güne bir maç düşüyor.Bu da normal
    olabilir fakat maç sırasına bir bakalım.

1 Ekim'deki Chelsea deplasmanı öncesinde Trabzonspor ile İnönü'de
    22 Ekim ile 4 Kasım arasında da sırasıyla Sparta Prag (Dep.),
    Gaziantepspor (Dep.), Galatasaray ve yeniden Sparta Prag ile karşılaşacak.
    26 Kasım'da rakip Lazio. İtalya dönüşünde ise Fenerbahçe deplasmanı var.

Haydi karakartal. Hiç bir şey kolay değil...

• İnşallah dayanabilir.

Galatasaraylıyım bu arada.
  • bana zor gibi geliyor ama inşallah bakalım görecez
  • en az hasarla bu dönemi atlatması bence dayanabilirliliğini gösterir. yoksa bu maçların hepsini kazanması zaten çok zor...
  • <h2>BURASI İNÖNÜ BURDAN ÇIKIŞ YOK!!!</h2>

BJK bu tempoya dayanabilir mi ?
  • federasyon dayandırtmamak için elinden geleni yapıyor maaşallah.
    Pazar günü Trabzon ile oynayıp, Salı günü de İngiltere'ye gidip Chelsea ile oynayacakmışız. Cumartesi oynayalım diyince de olmaz diyorlar. Şimdi bu 2 gün içinde BJK dinlenecek mi antereman mı yapacak ingiltereye mi uçacak? oranın havasına mı alışacak

oha be!
  • FB ve GS maçını aynı gün farklı saatte oynattılar ama.
    Demek bu iş oluyor.Digiturk yayın yapamıycaksa bundan banane.
  • gerçekten de Federasyon madem önceki senelerde "ülke menfaatleri" ve "ülke puanı" için birçok "fedekarlık" yaptı. şimdi neden aynısını yapmaz da Digitürk mutlu olsun diye Beşiktaş ı kobay olarak kullanır anlamak mümkün değil(aslında mümkün[:(!])

maçları erteleyin de demiyoruz ki kardeşim, sadece günlerini dengeli ayarlayın!!!
    gel de art niyet arama...
  • maçlar ertelenir arkadaşlar en azından Galatasaray ve Trabzon(bu takımlarda avrupada maç yapacak) m hem öyle abartılacak bir olay yok bence , yoğun maç trafiği felan yok , CL maçları 15 günde 1 , o kadar yorucu bir tempo değil , Beşiktaş en az zararla çıkacaktır , ama sakatlık olmasın (ahmed hassan ,sergen ve tümerin aynı anda sakat yada cezalı olduğunu düşünmek bile istemiyorum). . .
  • yav ertelensin de istemiyoruz ki. sadece pazar günü Trabzon la, salı günü İngiltere de Chelsea le maç yapacak olan Beşiktaş a biraz insaf istiyoruz. Trabzon un Villereal le oynadıktan sonra Beşiktaş la yapacağı maç mı, yoksa Beşiktaş ın Trabzon la oynadıktan sonra Chelsea le hem de deplasmanda oynayacağı maç mı önemli? sadece bunu cvplasınlar...
  • bu arada Malatya yı da kayıpsız geçtik. yalnız Beşiktaş ı izleyenler dikkat etti mi bilmiyorum takım, ne zaman gole ihtiyacı olsa hemen golü buluyor. son örnek yine Malatya maçı. golü yiyene kadar rolantiyede, düşük tempoyla oynarken golü yiyoruz ve hemen 5 dk sonra da golü buluyoruz. kaç maçtır dikkat ettim hep böyle oluyor. 5-10 dk lık bir baskı yetiyor.2 fark yakalanınca da tekrar tempo düşürülüyor ve yürüyerek maç bitiriliyor. şu Luce harbiden büyük hoca. öyle bir takım oluşturdu ki...
  • öyle bi takım oluştuki gökyüzünde uçuruyo sizi aman dikkat edin de düşmeyin oralardan:))
    sanki adam gibi takımlar karşı oynadı bjk de böyle taktik maktik ha!! bakalım şl'de 5 dk sona atabilecek misiniz oradan belli olur büük mü küçük mü?
  • kavuraki bu BJK'yi aşağılamaya çalışmandaki enerjiye hayran kaldım.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kavuraki</i>
    <br />öyle bi takım oluştuki gökyüzünde uçuruyo sizi aman dikkat edin de düşmeyin oralardan:))
    sanki adam gibi takımlar karşı oynadı bjk de böyle taktik maktik ha!! bakalım şl'de 5 dk sona atabilecek misiniz oradan belli olur büük mü küçük mü?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

kendini çok komik durumlara sokuyorsun!!!
  • kadrosu yeter
  • hala kadrosu yeter diyorlar. hala kadrosu yeterler diyorlar. Allahım ya Rabbbim ya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kardeşim kadro değil, Lucescu yeter. Luuuuuucesssssscuuuuuuuuuuu.
    O kadroyu kim kurdu. sizin kuşbeyinli yöneticileriniz illa da ünlü pahalı flash transfer derken "takım içindeki dengeleri bozdurmam ben" deyip hem beşiktaşı büyük bir mali yükten kurtaran hem de İlhanı kazanan kim? böyle bir hocaya sahipsiniz kıymetini bilmiyorsunuz bir de BJK taraftarı olduğunuzu iddia ediyorsunuz. Yarın onu kaybederseniz GS lılar gibi kıç üstü oturur o muhteşem kadronuzla niye bi pok yiyemediğinizi düşünür durursunuz. Merak etmeyin hıncal abiniz de o zaman sizinle uğraşmaz artık nasıl olsa amacına ulaşmış ve başarısız bir BJK takımı görmeye başlamıştır. Artık kına da yakar bi yerlerine.

Bu forumdaki GS lılar ya da FB liler fanatikleri yüzünden sizin Başarısızlığınızı isteyebilir ve lucescuyu yıpratmak isteyebilirler. Ama bari siz hocanıza sahip çıkın ve Avrupada 100 senedir görmediğiniz başarıların keyfini çıkartmaya devam edin. Çünkü bu senede Lucescu var ve bu senede BJK kapasitesi oranında çok başarılı olacaktır.

• Hey beyler yukarıdaki yazıyı GUN un yazdığını gözüktüğü yazıyı ben yazdım da niye benim adım yerine gun un adı var.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gun</i>
    <br />hala kadrosu yeter diyorlar. hala kadrosu yeterler diyorlar. Allahım ya Rabbbim ya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kardeşim kadro değil, Lucescu yeter. Luuuuuucesssssscuuuuuuuuuuu.
    O kadroyu kim kurdu. sizin kuşbeyinli yöneticileriniz illa da ünlü pahalı flash transfer derken "takım içindeki dengeleri bozdurmam ben" deyip hem beşiktaşı büyük bir mali yükten kurtaran hem de İlhanı kazanan kim? böyle bir hocaya sahipsiniz kıymetini bilmiyorsunuz bir de BJK taraftarı olduğunuzu iddia ediyorsunuz. Yarın onu kaybederseniz GS lılar gibi kıç üstü oturur o muhteşem kadronuzla niye bi pok yiyemediğinizi düşünür durursunuz. Merak etmeyin hıncal abiniz de o zaman sizinle uğraşmaz artık nasıl olsa amacına ulaşmış ve başarısız bir BJK takımı görmeye başlamıştır. Artık kına da yakar bi yerlerine.

Bu forumdaki GS lılar ya da FB liler fanatikleri yüzünden sizin Başarısızlığınızı isteyebilir ve lucescuyu yıpratmak isteyebilirler. Ama bari siz hocanıza sahip çıkın ve Avrupada 100 senedir görmediğiniz başarıların keyfini çıkartmaya devam edin. Çünkü bu senede Lucescu var ve bu senede BJK kapasitesi oranında çok başarılı olacaktır.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Yav kardeş, laf olsun diye yazdın herhalde. Zaten kalkıp da bir Beşiktaşlı Luce ye kötü bir şey söylemiş değil. Accayip şeyler yazmışsın. Bir kere Luce çok iyi bir hoca ama bu başarıları tek başına kazanmadı herhalde. Beşiktaş yönetimi Lucescu ile anlaştıktan sonra o kuşbeyinli(!) yöneticiler Cordoba, Zago, Sergen, Nouma gibi çok çok çok çok önemli adamları takıma kazandırmıştır. Yani Luce nin eline güçlü de bir kadro verilmiştir. Zaten Luce nin futbol zekası ve deneyimi ile bu kadro birleşince ortaya böyle rakiplerine puan dahi vermeyen bir takım çıktı. Ama sen kalkıp da bütün bunları Lucescu ya bağlarsan hata edersin...

Herhalde bir yerlerden etkilendin de ezbere bu talihsiz yazıyı yazdın. Sen merak etme! Beşiktaş taraftarı, 15 sene şampiyon olamadığı dönemde bile tribünde 15.000 kişiden az olmayarak takımını desteklediği gibi bu çok güzel günlerde de elbet takımını destekleyecektir. Bu takımın en önemli oyuncuları hatta Luce gitse de bu değişmeyecek. Çünkü Beşiktaş tribünlerinde bir slogan vardır: <b>BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!</b>
    Bu herhalde Beşiktaş taraftarını anlatan en güzel sözdür.

Kısacası Lucescu nun ne kadar değerli bir adam olduğunun farkındayız ve hiçbir Beşiktaşlı ile kuşbeyinli(!) yöneticisi de aksini düşünmemektedir...

• arkadaşım çerkez;
    gördük işte 5 dk.'da gol atılio mu atılmio mu(0-2)...bi durun inin göklerden ondan sona mantıınızla konuşalım..ii gaz verdi luce tüm camia'ya siz de uçtunuz gittiniz...puhahaha
  • Bu anlamsız tartışmayı bırakın artık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.