Şimdi Ara

Bizler Birbirimizi Yemeye Devam Edelim 😑

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bulunduğum discord kanalı ciddi bir kanal, diyen olur şimdi trol falan. Değil merak etmeyin. Herkesin ciddi, ahlak çerçevesinde fikir alışverişinde bulunduğu, sohbet ettiği bir yer.

Göründüğü gibi, 16 yaşında Birleşik Arap Emirliklerinde yaşayan biri JETSKI hediye almak istiyor kendine, ucuzundan diyor bir de. Halimiz zor. Biz kendimizi yiyoruz sadece..

Bu da bizim halimiz:

Tabii ki daha ucuzu çok giriş seviye de 2.ele de jetski bulunur

Diyeceğim bu. Eğer ban falan yersem böyle bir konu için de yazık, bitmiş yönetim derim. Çünkü yediğim banın sebebine bakın:

Deliriyorum hala bunun üzerine. Çok şey söylenir de sakin olalım, iyi olalım. Bizler Birbirimizi Yemeye Devam Edelim 😑 

• Reis Emiratilerin hayat şartlarını bilmiyorsun herhalde. Onlara devlet çalışmasa bile maaş bağlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok reiz, bilmiyorum :)

• Hocam jet ski vs hikaye. İhtiyaçlar hiyerarşisine göre araba daha öncelikli. Bu ülke insanına, gelirine göre çalışıp 1 senede orta halli bir araç almasını sağlayacak (ki batılı için isyan sebebi bu), bu zemini oluşturabilen politikacı bir ömür inmez koltuktan.

Birbirimizi yediğimiz doğrudur. Sosyal medya birbirine comar, ırkçı diye salya akıtan tiplerle dolu.

• Bize din gerekir. Ne jet ski ne araba ne et. Ekmek su ve din olsun yeterli. Ayasofya açıldığı için dış mihraklar saldırıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer arap emirliği vatandaşı isen çalışmasan maaş gelir + çalışırsan hangi şirkette çalışırsan çalış sana aylık en az $15.000 ödemek zorundalar, oraya yurtdışından fakir ülkelerden işçi alıp ucuza çalıltırıyorlar, ve asla ama asla Emirlik vatandaşı olamazsın, evlen yine olamazsın, yıllarca orada yaşa yine olmaz, zaten evlenecek kız da bulamazsın knk 8 milyon nüfusları var 2 milyon Arap 6 milyon göçmen nüfusun %75 i erkek, eee yani 2 milyon içinden 500.000 emirlik vatandaşı kadın var, bu adamlar zaten 2-3 karı ile evleniyor, imkansız karı da bulamazsın, çocuğun olsa bile Emirlik vatandaşı olamaz, orada doğsa bile olmaz, bu iş yaş, onlar sadece çok şanslılar başka diyecek birşey yok

• mr. solucan kullanıcısına yanıt

Bizler Birbirimizi Yemeye Devam Edelim 😑 Bizler Birbirimizi Yemeye Devam Edelim 😑 

• thermodynamics23 T kullanıcısına yanıt
    Üstün ırk falan sanıyorlar kendilerileri. İnadına gidip bae li kızlarla evlenicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zihnin Geleceği -- 30 Kasım 2020; 11:1:14 >
  • Bizler Birbirimizi Yemeye Devam Edelim 😑 Ya hocam sizin cevabınızı göremedim bildirimlerde. Mahvettiler bildirim sistemini. Şu konunuza cevap geldi demiyor. İlla favori falan eklemek istemiyorum. Eskiden geliyordu.

• melek12345 kullanıcısına yanıt
    Eskiden çok daha iyi çalışıyordu. Şimdi mobil uygulamada sıkıntı veriyor. Bende arada gidip bakıyorum konuma yazan var mı diye . Yazan varsa seviniyorum yoksa da üzülüyorum
  • Yok şuan 3kategorili bildirim sistemi boh gibi masaüstü sürümde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.