Şimdi Ara

Bizimtoptan Goodcare Maske 19.90TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
4
Favori
10.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizimtoptan da kestane kasım günlerine katılmış Goodcare maske 19.90TL

https://www.bizimtoptan.com.tr/goodcare-lastikli-cerrahi-maske-50li-p-46470

• Kimse ekstra bir işlemle uğraşmıyor bu kumaşlar zaten bu şekilde hazır olarak satılıyor.

Yani ilgili firma alıp katmanları birleştirmiyor ekstra bir işlem yapmıyor. Piyasada şu anda 4 çeşit maske var.

Birincisi her üç katmanı da spunbond kumaş olan ucuz filtresiz maskeler,

İkincisi orta katmanda meltblown kullanıp kalan iki katmanda spunbond kullanan maskeler

Üçüncüsü her üç katmanda da sms kumaş kullanan maskeler

Dördüncüsü dış katmanda sms kullanarak su iticiliği sağlayan, orta katmanda meltblown kullanan ve iç katmanda spunbond kullanan maskeler.

Hayat Kimya kendisi ürettiği ürünler için sms kumaş üreten Türkiye'nin en büyük sms kumaş üreticisi belki de, bu kumaş zaten kendi üretimi olduğu ve çok muhtemeldir dışarıdan alacağı ürüne göre daha ucuza mal olduğu için her üç katmanı da su itici ve filtreleme özelliği olan sms kumaştan üretiyor.

Hangi maskeyi kullanacağız tabi ki kendi takdirinizdir ancak yanlış bilgi vermemek gerekiyor en azından.

• Eve yakın marketi var bunların orada da geçerli olur mu acaba ? Evony olanlardan kullanıyoruz çok rahat ama 2 kat vb takılırken işe yarar belki. Öte ki türlü pahalı kaçıyor kullan at durumunda :D Yarın ben bir bakayım en iyisi teşekkürler.

• Çok iyi fiyat..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Sitede magaza fiyati farklilik gösterebilir diyor ama bakmakta fayda var

• tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    Ben Trendyol'dan 240'lı almıştım tanesi 60 kuruşa gelmişti.. Burada tanesi 40 kuruş..
    %35 daha uygun...
    Pişman oldum açıkçası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 6 Kasım 2020; 20:42:2 >
  • aldım,teşekkür ederim.

• tolgahan22 kullanıcısına yanıt

Yarın yolum düşerse bakacağım hocam isterseniz iletirim size de durumu.

• Goodcare de orta katman da spunbond kumaş bilginiz olsun.Meltblown yok bimden gecen aldim kesip baktim orta katı da spunbond kumaştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakuboo

Goodcare de orta katman da spunbond kumaş bilginiz olsun.Meltblown yok bimden gecen aldim kesip baktim orta katı da spunbond kumaştı

İngilizce bilmiyorum yani ne fark var

düzEltme

araştırdım bende en iyisi goodcare diye hep bunu alıyordum forumda genel görüş buydu pişman oldum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 6 Kasım 2020; 20:57:18 >
  • ben bunun 10 lu paketlisinden aldım. hava almıyor hasar görmüyor pakedi. 50 li ler kargo yamuluyor patlıuot o yüzden 50 li almaya çekiniyorum

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Sevinirim teşekkürler

• Şu ana kadar kullandığım maskeler içinde teli, kapatıcılığı vs en iyi maskelerden birisi. 3 kat sms kumaş var ilgili sertifikaları da mevcut üretici zaten hayat kimya. Güvenle alınabilir hele ki bu fiyattan.

• Jakuboo kullanıcısına yanıt

evony de adamlar sms kumaşlar meltblown'u karıştırıp yapmışlar evony'i kesseniz ondada yok dersiniz o zaman

bu maskede meltblown var mı onu bilmiyorum bilen arkadaşlar daha doğru bilgi verir Bizimtoptan Goodcare Maske 19.90TL 

• .Eray. kullanıcısına yanıt

Sms demek Spunbond + meltblown + spunbond demek oluyor.Ben kendim saytekmed kullaniyorum kestiginizde ortada ki kumaş (meltblown) zaten farkli şekilde görünuyor.Meltblownsuz maske kullanmayin kendi sagliginiz için.Virusu hapseden kisim orta kisim oluyor.

• kargo ücreti olmasa iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

İngilizce bilmiyorum yani ne fark var

düzEltme

araştırdım bende en iyisi goodcare diye hep bunu alıyordum forumda genel görüş buydu pişman oldum şimdi

Alıntıları Göster

Valla almayin demiyorum ben gecen bimden 10lu olarak aldim denemek için herkes övüyordu merak ettim.Daha sonra kestim baktım dıs katman nasilsa iç katmanda o şekilde

Beyaz olan yani bu fotograftaki goodcare

Bu da benim sürekli kullandigim maske

Orta katmanda ki farki net sekilde anlayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Şu ana kadar kullandığım maskeler içinde teli, kapatıcılığı vs en iyi maskelerden birisi. 3 kat sms kumaş var ilgili sertifikaları da mevcut üretici zaten hayat kimya. Güvenle alınabilir hele ki bu fiyattan.

Sms kumaş degil bilginiz olsun.

Sms'in anlamı Dış ve iç kisim spunbond,orta kisim meltblown olanlara söyleniyor.Benim aldigim goodcarenin orta katmanı iç ve dış kumaş ile aynıydı.

• Jakuboo kullanıcısına yanıt

3 katmanda sms kumaş, sms kumaş iki spunbond katman arasına ısıl işlem ve presle meltblownun yedirilmesi ile tek katman haline getirilmesi işlemidir.

Sizin bahsettiğiniz iç ve dış katmanda spunbond orta katmanda ise meltblown kullanılan 3 ayrı bağımsız kumaştan oluşan maske.

Goodcare ya da evony de 3 katmanda birbirinin aynısı ancak bu katman sadece spunbond değil ilk cümlede bahsettiğim gibi hibrit bir kumaş.

• sf mas markasının melblownlu maskesini alıyorum guzel orta katman meltblown

• Mağazaya bakan var mı aynı fiyat mı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.