Şimdi Ara

Bizim Yüzümüz Hiç Gülmeyecek Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu sevmek ne kadar kötü bir şeymiş. Bir hayrını göremedik. Varsa yoksa sonu hep hüsran. Keşke bir daha kimseyi sevemesem, bir daha kimseye aşık olamasam.
    Ben artık bıktım aynı şeyleri yaşamaktan, aynı acıları çekmekten.

Hayatımın bu kısmı hep böyle acılarla geçmemeli. Sanki çok zor bir oyunun zor bir bölümünde hep aynı boss'a yeniliyormuşum gibi.
    Her oyunda karşıma bu boss un çıkmasından bıktım artık bıktım.

Belkide en kötüsü umut. Umut tehlikelidir. Umut bir insanı deli edebilir. Belki kazanırım diye savaşıp kaybetmek daha çok üzüyor insanı.

Edit: Yine aynı hataya düşmüşüm bir kızın benden hoşlanabilmesine nasıl ihtimal veririm? Böyle birşey asla olmayacak bunu kabullenmem lazım artık. Yoksa acıdan başka bir şey yok bu hayatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kar Damlası Su Tanesi -- 21 Ocak 2020; 15:12:16 >

• Sen gene iyisin platonik de olsa o duyguları tatmışsın.

Ben bırak birini sevmeyi,şuana kadar birinden hoşlanmadım bile.

Gerçi düşünüyorum da sevip de reddedilmek daha kötü galiba...

Birde umut üzerine konuşmak lüzumsuz gibi geliyor artık... İşkenceyi mi uzatıyor yoksa hayatta tutarak iyi mi yapıyor bilemiyorum.
  • Aşk başka sevgi başka umarım bir gün gülersin ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ümitsizliğe kapılma, eğer böyle yaparsan hiç yüzün gülmez. Hayata bu kadar negatif bakarsan hep üzgün olursun. Hayata pozitif ve umut dolu bakmalısın.

Aşık olmak sevmek bunlar normal şeyler. Ama eğer sonuç alamıyorsan bırakmanda fayda var. Inşallah karşına seni senin gibi sevecek birisi çıkar.
    Selametle..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aşk yalandır ve bu yalana coğunlukla erkekler inanır. Şu anki politik ve ekonomik sistem yalanlar üstüne kuruludur ve evlilik te "ömür boyu birliktelik" yalanıdır. Egayivliliğin gerçek yanı şudur: Devlet kadına verdiği cok geniş haklarla bir nevi memuru tayin etmiştir ve erkeğin maddi manevi herşeyini kontrol etmesi veya alması için de evliliği kullanır. dikkat et, evlenen erkek evlendiği süre boyunca da boşansa da kadının boyunduruğu altındadır ancak sistem havai fişekli balayılı, beyaz gelinlikli şeylerle öyle bir hayal geliştirmiştir ki, tüm erkekler bu tuzağa düşer sonra ortalıkta dışı erkek içi köle tipler dolaşır. Peki evlenmeyip ne yapacaksın? Yanıt evlenmeden seks, evlenmeden cocuk yapabilirsin. Evlilik dışı seks olayını Türkiye'de sistem kısıtlamaya çalışır cunku özgürlük, neşe ve hayattan keyif almayı sağlar o ve herkes öyle özgür keyifli ve neşeli olsa bu sistem çöker, mazallah. Evlilik dışı cocuk için de 'gayri resmi' ifadesi uydurulmuştur. 1 gün evli kalıp boşanan kişilerin cocuğu gayri resmi olmaz. Sistem kuzu postuna bürünmüş kurttur, o yüzden sistem elma şekeri uzattı diyelim, kabul etmeyeceksin. Bunu yapmak kolay değildir. TV, medya, sehirler, yollar, AVM'ler, otomobiller, hollywood filmleri, 'para' (!) yediğin yiyecekler (!) 'moda' bunlara 'man made' de denir ve sistemin unsurlarıdır. vs vs .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ubi Panis ibi Patria kullanıcısına yanıt
    Bu kadar canımı acıtacağını bilseydim keşke bende senin gibi o duyguları tatmasaydım keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçim yapmayı beceremiyorsunuz sıkıntı oradan çıkıyor. Gerçi herkes yapıyor bu hatayı ben bile yaptım zamanında bazen bile bile yapıyorsun birazda ego ile alakalı bir durum. Ben bunu düzeltirim diye düşünüyorsun ama.. Onu düzeltmek bizim haddimize mi ki?

Bence herkes kendi hayat tarzı ile örtüşen insanlara yönelmeli. Hayat tarzları örtüşmüyorsa sonuç hep hüsran oluyor.

Kız veya Erkek onu düşündüğün zaman canını sıkan seni bunaltan bir şeyler geliyorsa aklına o kişiden uzak durmak sizin faydanızadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 19 Kasım 2019; 10:12:20 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    İşten ayrıl diyorsunuz yani. Mantıklı benim de aklımdaydı.

• Hipnozla filan beyninizin bu alanlarındaki duyguların bozulmasını sağlayabilir miyiz duygusuz olalım ruhsuz olalım artık.

• Seni bilmem ama benimki hiç gülmedi gülmeyecek

• Ben hiç aşk acısı çekmedim.çünkü bulgur kazanı gibi kafam komado ejderi gibi boynum var ben tipsizim tip yok behnde

Aşk meşk ben öyle uğraşamam , gider doğrudan sevişelim mi diye sorarım , seviştikten sonra yemek çay mesaj telefon nosu alma pastane yemek filan gelir
    Sevilmiyeceksek boşuna zaman kaybetmeyelim.

Aşk ta bir nevi sevişme olasılı ile kıza yaklaşmak verecek mi vermeyecek mi oda belli değil

• Bazı şeyleri gerçekten kabullenmeli insan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.