Şimdi Ara

Bizim Toptan Kargo Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sepete 50lirayı geçince redbull ekliyor, bazı milka çikolatalarda 3al2öde var.

• geçen ürün almıştım
    2 koli ile göndermişlerdi
    Koliler çok sağlam ve güzel paketlemişler çok şaşırdım
    Kargo ücretsiz değerlendirilebilir
  • Bende koli meyve suyu alarak kampanyaya katıldım teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sepet oluşturuyorum, sepete git diyorum sepet boş..
    "Bu ürüne ait tüm stoklar şu an kullanıcılar tarafından satın alınmaktadır." klasik ibare de cabası.

Benzer problem yaşayan var mı?
  • Site iyice kafayı yedi.
    Arkadaşlar kasmayalım, alan çıksın..
  • thall kullanıcısına yanıt
    chrome da böyle bi sıkıntı yaşamıştım bende ie den girip çözmüştüm
  • soonkaya kullanıcısına yanıt
    Chrome, Opera, Firefox hepsinde hata alıyordum yine Firefox ile nihayete erdirdim siparişi..

Çay Tiryakileri için, Çaykur Altınbaş fırsat aslında normalde 15,90'a falan satılıyor..

Ekleme: Konu sahibine teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thall -- 20 Mart 2019; 16:30:40 >
  • Aldığınız ürünleri paylaşabilir misiniz? Bizimtoptan'da gerçekten indirimli olan ürünler listesi:https://www.akakce.com/magaza/bizimtoptan,1,7.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 20 Mart 2019; 17:15:29 >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    hocam bu mağazalar bölümünü akakçe sitesinde hangi menüden seçiyorsunuz? Ben bulamadım. Bir de 16 mağazadan ucuz v.s. yazıyor. Onu nasıl yaptınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • linkteki https://www.bizimtoptan.com.tr/marifet-alkalize-toz-kakao-1-kg-p-41883 marifet kakaodan 2 adet almıştım.kakao paketinin teki patlamış olarak geldi.TETT 26.11.2019.
    Kaynar süt ve su ile denedim.keskin bir kimyasal koku var.ne kadar karıştırırsam karıştırayım erimiyor ve içtikten sonra bardağın dibinde 1 parmak kalınlığında simsiyah çamur tabakası gibi kakao kalıyor.
    bizimtoptanı aradım durumu anlattım, İade edin dediler 3 kuruş için iş yoğunluğundan kargoyla uğraşmak istemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 20 Mart 2019; 19:46:32 >
  • bu sitenin toptan alım avantajıyla uzaktan yakından alakası yok..Basit bir örnek: her yerde eti puf 35 kuruştur.. Bu sitede tek kutu içinde 48 adet aldığınızda bile tanesi yaklaşık 44 kuruşa geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Aldığınız ürünleri paylaşabilir misiniz? Bizimtoptan'da gerçekten indirimli olan ürünler listesi:https://www.akakce.com/magaza/bizimtoptan,1,7.html
    Liste yanlış . pril. yumuşatıcı gibi ürünler hb daha uygun . ayrıca bazı ürünler trendyolda çekle daha ucuza gelir . çekler 3 tl ye temin edilebiliyor

• Bizimtoptan diyor ama perakende fiyatına satıyor. Toptan alınan ürünlerde bile öyle. Markette 1 lira olan çikolatayı 24lü koli ile satıyor 22-23lira fiyat yazmış. Bir avantaj göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • economist52 kullanıcısına yanıt
    bizimtoptan kargoları fena halde sağlam yapar , sizinki nasıl olmuş da patlamış?
  • Kataloğa baktım indirimli ürünlerin çoğu bitmiş son gün olduğu için herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

bu sitenin toptan alım avantajıyla uzaktan yakından alakası yok..Basit bir örnek: her yerde eti puf 35 kuruştur.. Bu sitede tek kutu içinde 48 adet aldığınızda bile tanesi yaklaşık 44 kuruşa geliyor...
    Ekim ayında 48li 14 TL ye almıştım 29 kuruş ediyordu , Şuan tanesi 44kuruşa falan geliyor . Ekim de aldığımda tadı da berbattı , o eski tadı yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

bizimtoptan kargoları fena halde sağlam yapar , sizinki nasıl olmuş da patlamış?
    sözkonusu 1 kg marifet kakaoyu fabrikada kesekağıdına paketlemişler yani ambalajı kağıt...e tabi kargocuya da sormak ilazım.
    ürünün kendi ambalajında sorun varsa birşey diyemem tabi de, bizimt. herşeyi sağlam kutularda gönderiyor gerçekten şaşırdım, benim ufacık paket ürünü öyle sarıp sarmalamışlardı ki kargocuya kimden gelmiş diye sordum almadan (inanamadım o kadar sağlam ve ürüne göre büyüktü ki kolisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

ürünün kendi ambalajında sorun varsa birşey diyemem tabi de, bizimt. herşeyi sağlam kutularda gönderiyor gerçekten şaşırdım, benim ufacık paket ürünü öyle sarıp sarmalamışlardı ki kargocuya kimden gelmiş diye sordum almadan (inanamadım o kadar sağlam ve ürüne göre büyüktü ki kolisi
    koli yani kutusu sağlamdı evet.kutunun içinde 2.5 kg mercimek 2 paket (1+1=2 kg) kakao ve 1 adet redbull vardı..Belliki gelirken yolda birbirlerine ticavüz etmişler ne bileyim hacım..

kocaman kocaman kargoların altında ezilerek geldiyse yazıkcağız normaldir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.