Şimdi Ara

Bizim internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
18.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şartlar uygun olduğunda geçmeyi düşünüyorum.

KAPSAMA ALANI
    Kapsama alanına site üzerinden ulaşabilirsiniz. Derince ve Körfez kapsama alanında.

TARİFELER (telefonsuz)

BİZİM NET3 PAKETİ
    Kullanım Süresi : 30 Gün
    İnternet Erişim Hızı : 3 Mbps Kadar
    Adil Hız Kullanım Kotası : 75 GB
    Ücret : 25 TL

BİZİM NET5 PAKETİ
    İnternet Erişim Hızı : 5 Mbps Kadar
    Adil Hız Kullanım Kotası : 150 GB
    Ücret : 30 TL

BİZİM NET8 PAKETİ
    İnternet Erişim Hızı : 8 Mbps Kadar
    Adil Hız Kullanım Kotası : 300 GB
    Ücret : 60 TL

TURBO 75 PAKETİ
    İnternet Erişim Hızı : 16 Mbps Kadar
    Adil Hız Kullanım Kotası : 75 GB
    Ücret : 30 TL

TURBO 200 PAKETİ
    İnternet Erişim Hızı : 16 Mbps Kadar
    Adil Hız Kullanım Kotası : 200 GB
    Ücret : 60 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRiSe* -- 11 Temmuz 2015; 13:10:32 >

• EVET bu fırma hakkında bılgım var ,su an o ınternetten baglıyım zaten
    sorularınızı cevaplarım ...
    saygılar.
  • Hocam bu firma sadece kocaelide mi hizmet veriyor? İnternete nasıl bağlanıyorsunuz? Sistemi özet geçer misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada yok mu bu tarz beyler

• Konu içeriği güncellenmiştir.
  • firma sadece kocaelide ve internete yalnızca bir cihaz bağlanabiliyor. hem telefondan hem bilgisayardan aynı anda giremezsiniz veya bir evde iki bilgisayar varsa yalnızca birinden bağlanabilirsiniz. 30 günlük kullanım satın alırsınız. 30 gün dolduktan sonra fatura sistemi olmadığı için herhangi bir borcunuz olmaz yeniden ücret ödeyene kadar kullanamazsınız. tarife satın aldığınızda bir 30 günlük daha kullanım hakkınız olur.
  • murettep kullanıcısına yanıt
    Öyle saçma şeymi olur. Tek cihaz kullanılacaksa anlamı ne daha :)
  • murettep kullanıcısına yanıt
    bizim interneti ben de kulanıyorum. bahsettiğin gibi sadece tek bir cihazın bağlanması söz konusu değil. eğer bir router ile kablolu bağlantıyı kablosuza çevirirsen birçok farklı cihazdan aynı anda bağlanabilirsin.
  • bildirgeç kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bizim internet zaten wifi değilmi yada o rouder dediğin ayri satilan modemler demekmi

• Sana ethernet girişi veriyorlar onu bilgisayarın yerine Router modeme bağlıyorsun oda wifi üzerinden dağıtıyor interneti. Bunda anlaşılmayacak ne var?
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Hızı ve Ping'i nasıl kesilme oluyor mu

• Hızı ve Ping i nasıl kesilme oluyor mu

• dr.oliver41 D kullanıcısına yanıt
    İndirme hızı tarife bilgilerinde de yazdığı gibi 5-15 mbps arası değişiyor yoğunluğa bağlı olarak. Bana hız çoğunlukla 10-12 mbps arasında geliyor, çok nadir 5-6 mbps hıza düşüyor veya 15mbps hıza çıkıyor. Yükleme hızı 2 mbps sabit. Kota dolduğunda indirme 1,5 mbps yükleme 0,4 mbps'ye düşüyor. Kota 150 gb bu arada ve gece 02-08 arası kullanım asıl tarife hızında ve kotadan düşmüyor.

Ping değerine birkaç farklı test sitesinden baktım, ortalama 16 ms çıktı.

Kesilme oluyor. Hem de ayda 2-3 defa bazen 5-10 dakika bazen 1-1,5 saat kadar kesilebiliyor.
    Hocam bizim bina yeni binaydı Türk telekom ekipleri oyalıyordu gelip binaya hat çekmiyorlardı. Bugün aradım sıkıştırdım yarın gelicez dediler. Şimdi superonline mı kullansam yoksa bizim internet mi ne önerirsiniz

Şimdi ben online oyunlar oynuyorum internette sık sık kesiliyor filan diyorlar ondan çekiniyorum bizim internetten kablosuz ağ kullandığı için Ping nasıl ondan da emin olamıyorum

Daha önce Superonline kullanmadığım için hangisi daha iyidir bilemem. İnternetin kesilme sıklığı önceki mesajımda da dediğim gibi ayda en fazla 1-2'dir. Bu kesilmeler de illa senin interneti kullandığın ana denk gelecek diye bir kural yok zaten, tabi 7/24 internet ihtiyacın yoksa. Ben çoğunlukla internetin kesildiğinden telefonuma gelen mesajla haberdar oluyorum. Ama bu internet kesilmesinden dolayı takip ettiğim canlı yayınları kaçırıp saç baş yolduğum da oldu, kararı sen ver.

Pek fazla online oyun oynamıyorum ama 1-2 ay kadar war thunder oynamıştım bir ara, sorun çıkarmamıştı bağlantı. Ping 10-15 ms arası değişiyor.
    Şunu da eklemek lazım, benim verdiğim bu bilgiler benim oturduğum mahalle için geçerli. Farklı mahallelerde farklı merkezlerden internet servisi sağlanıyor. Senin bağlantı alacağın mahallede daha iyi veya kötü bağlantı koşulları olabilir.
  • Hortlatmış gibi olacagım 5aydır sıkıntısız cs go da 60 70 gibi super pingler alıyodum lossda yoktu ama son 1haftadır cok vasat.
    Oyun oynayan kişilere gelmez son 1haftadır durum bunu gösteriyor. Günlük kullanım için ideal 2mbye cıkıyor hız bazen.
  • nedir son durum kullananlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

nedir son durum kullananlar var mı?
    yıllardır kullanıyorum ping sıkıntısı var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.