Şimdi Ara

Bizi Ne Hale Getirdin Ünal Aysal. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
3
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Evet görelim bakalım,

Fatih hoca yok,
    Albayrak yok,
    A.Dürüst yok,
    A.Öztürk yok,

Ünal Aysal'a o başarıları kazandıranların hepsi gitti. Şimdi görelim bakalım bu isimlere sırtını dayamadan da başarılı olursa o zaman ayakta alkışlarım.

Eğer başarısız olursa kendisi gider zaten fakat başarılı olursa ki şahsi düşüncem olacak,o zaman sizin gibi söylemeyip hala hakaret peşinde koşan ergen "taraftar" tayfası ne diyecek merak ediyorum.Orada burada görüyoruz yorumları,adamın yaptırdıgı botoksa kadar laf edilmiş.

Ergen lafını bana mı ettin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Helal olsun güzel yazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

takım gol atamıyor bu sezon terim varken de aynı maçı antalya ile oynadık yine atamadık yoksa çok farklı şeyler konuşulurdu şimdi sezon öncesi olduğu gibi

Hocam bu sezon ilk 6 haftaya kadar takımın kaçırdığı golleri atsak bugün Gs neden düşüşte değil Gs uzay takımı olma yolunda ilerliyor denilirdi Antalya maçında 10 tane banko gol olmasına gereken pozisyon atılamıyor.Dün rizeye en az 7-8 tane atılması gerekirdi atamadılar.Real madrid maçında ilk yarı 3-0 olabilirdi atamadılar sonuçları ağır oldu.

öyle maalesef ama bunun böyle gideceğini sanmıyorum sadece işi biraz rakiplere de bırakmış olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Yarın öbür gün Ünal Aysal çıkıp "Metin Oktay'da kim yahu , gerçek kral Burak" deyince görürüm ben sizi başarıya endeksli taraftarlar sizi.

Gerçi sizin için Metin Oktay , Fatih Terim , Gündüz Kılıç falan farketmez , yeter ki sponsor bulsun , ünlü futbolcu alsın , para olsun. Geçmişin , değerlerin hiçbir anlamı yok.

yoo GS ı seven adam zaten GS ın başkanı ile tartışmaz işini yapar gidip milli takımı da çalıştırıyorum diye havalanıp halden hale girmez
  • hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yazmışsın dayanamadım blockladım valla,Harbi nasıl zihniyetler var?Bunlara Adnan Polatlar mustehak yemin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adriano123

Ünal Aysal ın anlattığı olaya bakınca Fatih Terim kovulmak için çabalamış. takımın başkanı seni arıyor, sen geri dönmüyorsun, Lütfi Arıboğan a da asistanımdan ulaşsın diyorsun. Koskoca Galatasaray başkanı yalan söylemeyeceğine göre Fatih Terim kovun beni diye uğraşmış.

Bundan önceki yaşananlarda Fatih Terim çıksın konuşsun, haklıysa ona da hakkını verelim

"Koskoca Galatasaray başkanı yalan söylemeyeceğine göre"

FB'liler de aynı şeyi savunuyordu, Aziz başganları da yalan söylemezdi, tüm dünya yalan söyleyebilirdi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

quote:

Evet görelim bakalım,

Fatih hoca yok,
    Albayrak yok,
    A.Dürüst yok,
    A.Öztürk yok,

Ünal Aysal'a o başarıları kazandıranların hepsi gitti. Şimdi görelim bakalım bu isimlere sırtını dayamadan da başarılı olursa o zaman ayakta alkışlarım.

Eğer başarısız olursa kendisi gider zaten fakat başarılı olursa ki şahsi düşüncem olacak,o zaman sizin gibi söylemeyip hala hakaret peşinde koşan ergen "taraftar" tayfası ne diyecek merak ediyorum.Orada burada görüyoruz yorumları,adamın yaptırdıgı botoksa kadar laf edilmiş.

Ergen lafını bana mı ettin?

Hayır.Yukarıda da belirttim sizin gibi tebrik etmeyi bilmeyen,herşeye ragmen kötüleyenler diye.Forumdan daha önce bildiğim kişilerdensiniz,nasıl birisi oldugunuzu az çok biliyorum.

• quote:

quote:

Yarın öbür gün Ünal Aysal çıkıp "Metin Oktay'da kim yahu , gerçek kral Burak" deyince görürüm ben sizi başarıya endeksli taraftarlar sizi.

Gerçi sizin için Metin Oktay , Fatih Terim , Gündüz Kılıç falan farketmez , yeter ki sponsor bulsun , ünlü futbolcu alsın , para olsun. Geçmişin , değerlerin hiçbir anlamı yok.

yoo GS ı seven adam zaten GS ın başkanı ile tartışmaz işini yapar gidip milli takımı da çalıştırıyorum diye havalanıp halden hale girmez

Yok yav? Peki Galatasaray'ın 2-3 senedir piyasada olan başkanı , 30 yıllık Galatasaraylı Fatih Terim'e saygısızlık yaparsa ne olacak?

Bizim milli takımın çapı ne ki yahu Fatih Terim milli takım çalıştırıyorum diye havaya girsin?

Bu konuda yazdıklarını bir kaç gündür takip ediyorum , hepsi altı boş cümleler...

• quote:

quote:

quote:

Yok yav? Peki Galatasaray'ın 2-3 senedir piyasada olan başkanı , 30 yıllık Galatasaraylı Fatih Terim'e saygısızlık yaparsa ne olacak?

Bizim milli takımın çapı ne ki yahu Fatih Terim milli takım çalıştırıyorum diye havaya girsin?

Bu konuda yazdıklarını bir kaç gündür takip ediyorum , hepsi altı boş cümleler...

kardeş dolu cümlen nedir senin onu görelim başkan ın saygısızlığı neymiş ? saygısız biri varsa oda terimdir adam diyor gel seninle gelecek için anlaşalım yok efendim ben kimsenin zoru ile imza atmamda GS da gönül bağım varda şu da bu , çocuk oyuncağı yaptı koca camia yı bir kere adamın GS camiasına saygısı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Hey yavrum hey gören Ünal Aysal çıktı da takımı şampiyon yaptı sanır .

Bunları kimin sayesinde oldu ? Fatih Terimin sayesinde .

Hatırlatırım bu takım Drogbayla , Sneijderle değil , Elmanderle , Necatiyle , Enginle şampiyon oldu . Hem de lig tarihinin gördüğü en ezici üstünlükle .
    Geçen senenin ortasında gelen Sneijder Real maçında attığı gol dışında ortalıkta görünmedi , Drogbanında Terimin ısrarıyla alındığını hatırlatayım.
    Bunları da Ünal Aysala yazarsınız şimdi siz.

Görücez bakalım madem Ünal bey bu kadar başarılı , elinde sihirli değnek var . Gelecek olan hocayla da şampiyon olsun görelim.

Basket takımına girmiyorum bile. Ergin hocanın hüneri tamamen .

Futbol Terim,basketbol ataman ,voleybol bilmem kim.onları kim getirdi,önlerine milyonlarca euro bütçeleri kim verdi.domercant sakatlandı diye hemen bastırıp parayı arroyoyu kim aldı.
    Ayıptır ayıp.yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

Fatih Terimi kimin getirdiğini herkes biliyor .
    Ali dürüstle Albayrak olmasa rüyanızda görürdünüz 2 şampiyonluğu .
    Basketbolda bile Oktay Mahmudiyi harcayarak taraftarı karşısına aldı ancak şanslıydı ki Ergin hoca gibi bir Galatasaraylıyı getirdi . Basketbolda milyonlarca euro bütçe falan yok , futbolda Brumaya kadar kime ne para verdi ? Her transfer sezonunda burda sızlanılmadı mı?
    Gelmiş burda Gs başkanının zaten yapması gereken şeyleri sanki matah birşeymiş gibi gösteriyorsunuz .
    Kimin parasını kime döküyorsun arkadaş ? Aysal kendi cebinden mi harcıyor ? Senin benim paralarımı ..

Sizden tek bir ricam olacak, kulübün sponsor geliri ile sizden benden elde ettiği geliri bir öğrenin. Ardından klavyeyi sakince yere bırakabilirsiniz.

• Cok duygusaliz cok... arkadas; fatih hoca daha once bu takima 2 kere geldi gitti.. yine gelir kendisi GS'in bir neferi... onumuze bakacakken; gelecek yeni hocaya ve takima destek olacakken fatih terim de fatih terim..

Not;

Ben fatih hocaya hayran biriym.. hem insanligina hem futbol zekasina.. ama konu; renklerine gonul verdigim takimin basarisi ise hangi hocayi layik gorurlerse o makama saygi duymamdir sahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendDarkKnight

quote:

Ünal Aysal ın anlattığı olaya bakınca Fatih Terim kovulmak için çabalamış. takımın başkanı seni arıyor, sen geri dönmüyorsun, Lütfi Arıboğan a da asistanımdan ulaşsın diyorsun. Koskoca Galatasaray başkanı yalan söylemeyeceğine göre Fatih Terim kovun beni diye uğraşmış.

Bundan önceki yaşananlarda Fatih Terim çıksın konuşsun, haklıysa ona da hakkını verelim

FB'liler de aynı şeyi savunuyordu, Aziz başganları da yalan söylemezdi, tüm dünya yalan söyleyebilirdi

arkadaşım hemen muhahahah nedir?

bırak galatasaray başkanını falan akli dengesi yerinde olan biri yaşanmamış bir olayı yaşanmış gibi anlatmaz, hele ki şahidi hayattaysa

yazdığım şey çok basit bak tekrar yazıyorum
    ÜNAL AYSALIN ANLATTIĞI OLAYA bakınca Fatih Terim kovulmak için çabalamış.Bundan önceki yaşananlarda FATİH TERİM ÇIKSIN KONUŞSUN, HAKLIYSA ONUNDA HAKKINI VERELİM.

ben şu haklıdır bu haklıdır demedim. taraflardan biri konuştu diğeri de konuşursa gerçekler iyice ortaya çıkar

neye güldün açıklasana sen şunu bi
    gerçi aziz maziz diyeceksen başka kapıya benim yazdığımda komik olan ne?

• Sizi çok kıvamnıa getirdiği kesin.2. aziz yıldırım vakası gerçekleşiyor.
  • Galatasaray ruhu kurumsallasmis beyler :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

Daha düne kadar teknik direktörümüz Hagi,bülent korkmazdı.
    Santra**** Stancu.
    Orta sahamız barış,ayhan,mustafa sarp
    Kalecimiz Zapata.

Basketbolda yıldızımız Cemal nalga.(ne güzel 25 senedir şampiyon olamıyorduk.)
    Voleybolda 10 senede kadınlar ve erkeklerde 2-3 defa Fb yi yeniyorduk.
    Ne güzel borç bataklığında ki kulübü kurtarmanın tek yolunu rivayi ve adayı satmak sanan yönetimimiz vardı.

Ne yaptın bize başkan.
    artık senin yüzünden drogba ya salliyoruz,sneijderi beğenmiyoruz,stoperimiz chedju yu kadroya almıyoruz.10 milyon verip 18 yaşında demeden oyuncu alıyoruz.
    Hagi ve bülent e I love you diyen taraftara Manciniyi,Di matteoyu hatta jupp u bile begendiremiyoruz.

Söyle ne yaptın bize başkan.Biz bunları haketmiyoruz.
    O yüzden hemen istifa et.

Zapatayi kim transfer etti öğren.

Aysal başarili bi başkan ama kilavuzu karga.

Kargada bülent tulun.tulun olduğu sürece burnumuz bktan çikmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LegendDarkKnight

quote:

arkadaşım hemen muhahahah nedir?

bırak galatasaray başkanını falan akli dengesi yerinde olan biri yaşanmamış bir olayı yaşanmış gibi anlatmaz, hele ki şahidi hayattaysa

yazdığım şey çok basit bak tekrar yazıyorum
    ÜNAL AYSALIN ANLATTIĞI OLAYA bakınca Fatih Terim kovulmak için çabalamış.Bundan önceki yaşananlarda FATİH TERİM ÇIKSIN KONUŞSUN, HAKLIYSA ONUNDA HAKKINI VERELİM.

ben şu haklıdır bu haklıdır demedim. taraflardan biri konuştu diğeri de konuşursa gerçekler iyice ortaya çıkar

neye güldün açıklasana sen şunu bi
    gerçi aziz maziz diyeceksen başka kapıya benim yazdığımda komik olan ne?

Terim çikip konuşmaz gs a zarar vermez hergün demeçverenler zarar verir.başkanain bi ağir ol hergün tvde adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lightandwithlove

Eğitim seviyesinin düştüğü illerde terime destek fazla...

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Helal olsun Ünal baskan bu takima cağ atlatmistir bundan sonra ki baskanda bu vizyonu surdurmek zorunda kalacak.

Helal olsun Ünal Aysal dan sonraki yönetime.Süperler
  • Efsane olacak konuydu, olduda

• Bu konular hortlatılası iyi oluyor. Ne kadar günlük yaşayan bir topluluk olduğumuz daha rahat anlaışılıyor valla.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.