Şimdi Ara

Bize turancı bir parti lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mhp var demeyin lütfen , ben onlardan bir şey anlamadım, ülkücüyüz diyorlar arapları destekliyorlar , türkistan dan haberleri yok. Turan adına bir şey yapmıyorlar.

• ulusalcı bir parti lazım turancılık bana göre tatlısu hayalidir gerçekçiliği dahi yoktur ülke bir tatlısu hayaline göre yönetilemez

onun yerine kendi içimize dönüp kendimizi geliştirmeliyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

ulusalcı bir parti lazım turancılık bana göre tatlısu hayalidir gerçekçiliği dahi yoktur ülke bir tatlısu hayaline göre yönetilemez

onun yerine kendi içimize dönüp kendimizi geliştirmeliyiz
    bence hayal değil hocam. tamam çoğu türk milleti gereğinden fazla asimile oldu ama. en kötü azerbaycan ile biz varız
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

bence hayal değil hocam. tamam çoğu türk milleti gereğinden fazla asimile oldu ama. en kötü azerbaycan ile biz varız

Alıntıları Göster
    azerbaycan rusya arasında sıkışıp kaldı artık anlamak gerekiyor kendi içindekileri geliştirip birbirine bağlamassan tatlı su hayali peşinde koşarsan ezilirsin
  • Bir zamanlar ben de milliyetçi kafasındaydım da o iş öyle çözülmez. Görüntüde milliyetçi değil ülkesi katkı yapacak adamlar lazım bize. Öyle Turancılıkla kuru milliyetçilikle olmaz o işler.
  • türkistan ruski olmuş canım ne türkü
  • Türkiye şu an Ulusalcılık ve Milliyetçilik ile yönetiliyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

azerbaycan rusya arasında sıkışıp kaldı artık anlamak gerekiyor kendi içindekileri geliştirip birbirine bağlamassan tatlı su hayali peşinde koşarsan ezilirsin

Alıntıları Göster
    hocam onlar ruslarla bizde kürtlerde sıkıstırk. bunlar sıkıntı değil barış içinde yasıyoruz ( çogunlukla )
  • Gereksiz.
  • hayal satarak değil çaba sarf ederek
    100 yıllık projesi olsun atılan adımlar olsun ülkeye katkısı olur
    mesela bölgede etkin bir siyaset gütmen lazım, bir nevi prova işlevi görür
    bunları yapabilmen için önce iç sorunları çözmen lazım
    paradan sonra ideoloji gelir
    eski yunanlılar bile refaha erdikten sonra felsefe yapabilmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

hayal satarak değil çaba sarf ederek
    100 yıllık projesi olsun atılan adımlar olsun ülkeye katkısı olur
    mesela bölgede etkin bir siyaset gütmen lazım, bir nevi prova işlevi görür
    bunları yapabilmen için önce iç sorunları çözmen lazım
    paradan sonra ideoloji gelir
    eski yunanlılar bile refaha erdikten sonra felsefe yapabilmişler
    haklısınız
  • Yallah orta asyaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macaristanda var bir tane oylamada 2. sırada Türkiye'de işe yarayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartan hoplite

Macaristanda var bir tane oylamada 2. sırada Türkiye'de işe yarayabilir.
    +1 macarlar acayip Turancı

Turan Türklerin tek ve en iyi hayalidir İslam birligi artik imkansiz Avrupa Birliği desen almanyanin sozunden cikmaman lazim bizi İngiltere fransa gibi onurlu bir uye olarak almazlar oraya yunanistan bulgaristan gibi alirlar

Ama anayurtla atayurt bir birleşse... <3

• Turan'ı istemeyenlerin kanından şüphe duyarım.
  • Türkistan Ruski ise sende Suriye'sin Arabistan'sın. Arap'tan çok arapçısın. Araplaşacağıma Ruslaşmayı tercih ederim.
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Uff okurken bile heyecanlandım. İnşallah bir gün birlesecegiz. Ama bunun icin bize güç lazim. Bunlardan biride nükleer güç , o olurda cok buyuk bir caydırıcı olacagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türklük hiç olmadığı hızla yükselmeye başladı. Bu sene Macaristan'da Hun-Türk Dünya organizasyonu yapıldı. 10-12 Ağustos arasındaydı dün bitti. Daha önceki senelerde bir çok organizasyonlar yapıldı ileri ki senelerde daha da artacak bunlar. Hayal diyenler kendi hayal alemlerinde yaşasın, gün yakındır.
  • Bizim bu çağda sonu izm ile biten ideolojileri terk etmemiz aynı zamanda sağ sol muhabbetini bırakmamız , aynı zamanda şuculuk buculuk (her ne olursa olsun ) bırakmamız lazım. Ancak bu şekilde çağ atlarız . Küçük şehirler hala saçma sapan ideolojilerin peşinde giden yüzlerce gençle dolu. Bu insan kaynağını bu millet boşa harcayamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

Uff okurken bile heyecanlandım. İnşallah bir gün birlesecegiz. Ama bunun icin bize güç lazim. Bunlardan biride nükleer güç , o olurda cok buyuk bir caydırıcı olacagiz
    Hocam kültürel birlik uzlasma ve demokrasi lazim nukleer falan sonraki is

Atayurttaki ulkeleri hep rus gudumlu diktatorler yönetiyor demokrasi milliyetcilik turancilik Türklük bilinci lazim

Avrupa birligi gibi bir birlik kursak ciddi bir güç toplanmis olur enerji desen var insan desen var soyle boyle de olsa teknoloji var insan yetiştirmek de mümkün (cumhuriyetin ilk yillari gibi yabanci uzmana ihtiyaç falan cok az unilerimiz ne kadar elestirilsede is goruyorlar)

Abd

Ab

Cin

Rusya

Türk birligi seklinde dunyanin 5. Gucu oluruz ki bu cok ciddi bir güç en basitinden Dogu Türkistandaki Irak ve Suriyedeki Türkleri cok daha etkin ve guclu savunabiliriz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.