Şimdi Ara

BizBizeYeteriz kampanyasında toplanacak paraların ihtiyaç sahiplerine gideceğine emin misiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

BizBizeYeteriz kampanyasında toplanacak paraların ihtiyaç sahiplerine gideceğine emin misiniz?

(En Son Oy Tarihi: 12.4.2020)
Giriş
  • Tabi ki gidecek ama ihtiyac sahiplerine degil bagis sahiplerine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eminim ama malum belediyelerin toplamaya çalıştığı paralar asla olması gereken yere gitmeyecekti. Nerelere aktarılacağı malum.
  • Bence köstek olmayalım , destek olalım sonuçta para toplanırsa.
    Akp >> Reza'ya > Reza Bakanın Oğluna ve Fahişeye peşin bahşiş > Bakan Oğlu Sevgilisine vb > Onlarda Bakkala , Lokantaya piyasaya ulaşır :D
  • Bu kampanyaya bağış yapmak kurda kuzuyu teslim etmek gibi bişey.

• Aga bu nedir?

BizBizeYeteriz kampanyasında toplanacak paraların ihtiyaç sahiplerine gideceğine emin misiniz?

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    net bir şekilde paranın ihtiyaç sahiplerine gideceği görünüyor
  • Chp’li belediyelerin IBAN’ları bloke edildi. Bu olaydan sonra canı gönülden inanan varsa benim için de 100₺ yollasınlar.

• por favor kullanıcısına yanıt
    Sevgili para karşılığı yalan söyleme mesleği yapan aktroll, size kalsa belediye seçimlerinde su ve elektrik sayaçlarını okumaya pkk'lılar gelcek diye bas bas bağırıyordunuz.Ne oldu o iş hakkaten?

Ha birde ümmet ne yana döndü en son?

Birde hayırsever iş adamınız reza vardı sizin gibilerin parasını önden ödeyen ona ne oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 3 Nisan 2020; 12:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41A5AE05

Anlayamadım, millet = akp seçmeni mi demek istiyorsunuz ?
    Eğer öyleyse halkı kin ve düşmanlığa sevk ediyor olabilir misiniz ?.

Akepe'ye oy vermeyen insanlar bu ülkenin vatandaşı değil mi ?

Alıntıları Göster
    akp ye oy vermeyenler dışında kim bağış yaptı. sen yaptın mı ?

sövdüğünüz akp liler bu ülkenin vatandaşı değil mi ?

akp lilere söverek halkı kin ve düşmanlığa sevk ediyor olabilir misin ?
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4AA3B2FD6 -- 28 Nisan 2020; 22:53:32 >
  • Kediye ciğer vermekten farkı yok

• Daha önceki toplanan paralar çok gitti ya buda gider! Yersen! Evrim yarattınız insanlarda evrim sayenizde sokaktaki dilenciye bile para veremiyorum o derece kimseye güvenim kalmadı.İnsanlarda nasıl bir etki yarattınız bôyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet gidecek, çokomolli ile malum kişi paraya sıkıştı onlara gidecek.
  • O paralarla idda oyna daha iyi en azından ne yaptıgını bilirsin
  • Zamanında dolar bozdurdu dediler dekontu bile gösteremediler. Uzaktan bir kağıt salladılar. Görmek isteyenlere göstermediler. Şimdi 7 aylık maaş bağışladığını biz nerden anlayacağız? Bu bağışı 7 ayda ay ay mı yapacak? 7 aylık toplam değer kadar hemen mi yapacak? 7 aya yayılırsa zaten pek bir anlamı da olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otodr -- 3 Nisan 2020; 14:32:35 >
  • ihtiyaç sahibi müteahhit ve holding sahiplerine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Şuraya IBAN bıraksam, paraları bana atsanız, beni hiç görmemenize rağmen ben daha güvenilirim.
    Çiftlikbank CEO'su Sayın Mehmet Aydın nam-ı diğer Tosuncuk bile bunlardan daha güvenilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 41 kişi an itibari ile evet eminim demiş.Sizdeki bu umudun yarısı bende olsa ,hatta çeyreği bende olsa sırtım yere gelmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 3 Nisan 2020; 16:50:23 >
  • Evet gidecek. Nedeni basit. Devletin kasasında üç kuruş yok ve yardımlar yerine gitmezse iç isyan ,yağmalama gibi olaylar yaşanır.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.