Şimdi Ara

'Biz suç üstü yapıyoruz' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HAİN oldumu Türk polisi ve askerinen bi halt olmaz diyemez kimse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

quote:

Orijinalden alıntı: e.Q-jR

türk polisi böyle arkadaş sonra biz laf edince biz kötü oluyoruz da türk polisinden afedersin bi halt olmaz.

Türk polisine laf eden arkadaş eğer evinde rahat uyuyorsan türk polisi sayesindedir. Türk polisine laf atan vatan hayinidir.

Olaya gelincede olayı gaspa sokup bir kısım esyanızı aldığınızı soyleseydiniz adamlar şimdiye yakalanmıştı bile.

Hocam ben Türkiyede yaşıyorum. Sen Fransada mısın?

Türkiyede genellikle
    - internet cafelerden benzin parası adı altında para alamayan polis "olacaklara karışmam"diyor arkasından 1 hafta sonrada dükkana hırsız giriyor.

-tekel bayilerini dolaşıp sigara, çikolata abur cubur para tokatlıyor.

-kahvehanelerden para alıyor

- çalıntı arabayı bulduğunda araba sahibine"hayatta böyle temiz şekilde bulunmaz 1000 kağıt çıkarsınız artık" diyor

- sorun olduğunda bakıp izliyor

- araba teybi çalanları yakalayıp evlat yapıyor yani kendisi için çaldırtıyor

- pkk haricinde tüm vatandaşlara saldırıp yerde tekmeliyor, gaz tazyikli su atıyor

iyi polis vardır ama kötü polis de vardır.........

yani SEN HANGİ TÜRKİYEDESİN. Samanyolu mu atv mi ?

ayrıca hayin değil hain

• quote:

HAİN oldumu Türk polisi ve askerinen bi halt olmaz diyemez kimse.

Askere laf eden olmamış zaten, polise laf eden olmuş çarpıtma yapmayalım

Polisi sevmem nokta
  • quote:

quote:

quote:

türk polisi böyle arkadaş sonra biz laf edince biz kötü oluyoruz da türk polisinden afedersin bi halt olmaz.

Türk polisine laf eden arkadaş eğer evinde rahat uyuyorsan türk polisi sayesindedir. Türk polisine laf atan vatan hayinidir.

Olaya gelincede olayı gaspa sokup bir kısım esyanızı aldığınızı soyleseydiniz adamlar şimdiye yakalanmıştı bile.

Hocam ben Türkiyede yaşıyorum. Sen Fransada mısın?

Türkiyede genellikle
    - internet cafelerden benzin parası adı altında para alamayan polis "olacaklara karışmam"diyor arkasından 1 hafta sonrada dükkana hırsız giriyor.

-tekel bayilerini dolaşıp sigara, çikolata abur cubur para tokatlıyor.

-kahvehanelerden para alıyor

- çalıntı arabayı bulduğunda araba sahibine"hayatta böyle temiz şekilde bulunmaz 1000 kağıt çıkarsınız artık" diyor

- sorun olduğunda bakıp izliyor

- pkk haricinde tüm vatandaşlara saldırıp yerde tekmeliyor, gaz tazyikli su atıyor

yani SEN HANGİ TÜRKİYEDESİN. Samanyolu mu atv mi ?

ayrıca hayin değil hain

Kelimeleri düzeltebildiğiniz gibi kafanızdaki cehaletide düzeltin
    ben Türkiyede yaşıyorum ve polisle işim olduğunda çok güzel hallediyorum kimse dükkanıma gelip haraç almıyor her gelen polisi saygıyla karşılıyorum onlarda saygıyla bana yaklaşıyor demekki sizin bakış açınızda farklılık var onlarda size farklı yaklaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ares

quote:

Polisi sevmem nokta

Polisi sevmem diyen bir zihniyet polise taş atan çocuklara da aferim iyi yapıyorlar diyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

İyi akşamlar arkadaşlar.
    Bu akşam tanık olduğum bir rezilliği anlatmak istiyorum.

Bir buçuk saat oldu,olmadı bir arkadaşım beni çağırdı.Sizin oraya geliyorum dedi,ancak adresi karıştırmış.Ben onu almak için gittim.Neyse bir parkta durmasını,onu alacağımı söyledim.Yürüme mesafesinde olduğu için de yürüyerek gittim.Neyse onu gördüm birlikte eve geliyoruz...İki tane iri yarı adam bize doğru geliyordu.Bize "Naber la Ufuk...Şttt Ufuk?" diyene kadar dikkat bile etmemiştim.Bir tanesinin kafasında kapşon vardı,diğeri ise deri ceket giymişti.Neyse dedik kardeş karıştırdın...Dedi bizde karıştırma olmaz da sen ben burayı karıştırmadan 5 kağıt çıkar bakalım oradan...Arkadaşım atıldı dağ başı mı burası diye.Ben dedim para mara yok hadi işinize...Arkadaki adam ittirdi beni ben asfalttan yola düştüm ve başımı çarptım(hala ağrıyor).Tam hızlıca kalkıyordum ki arkadaşım bağırdı.Baktım bacağına bıçak saplamış.Hemen kaçtılar.Neyse ki yakında hastane vardı hemen taksi ile gittik.Polisi aradık.Dedik işte böyle böyle oldu aldığımız cevap ise "Üzgünüz,biz bu tür durumlarda suç üstü yapıyoruz.Size yardımcı olamayız."resmen şok geçirdim.Bıçaklanma olayı oluyor.Diyoruz 2 serseri.Ancak polisten gelen cevaba bak...

Yorum yapamıyorum daha fazla artık tükendim.Ne hale geldik anlamak güç...Arkadaşımın bacağında Allah'tan fazla bir şey yok idi.Derine girmemiş bıçak.Dinleniyor eğer ağrı olursa gelin dediler.Bu kadar.O bıçak Allah korusun ciğerine de saplanabilirdi...Anlamak güç...Gerçekten güç...

O adamlar büyük ihtimal hep oralarda geziyordur git oraya adamı bul belden aşağı olmak şartıyla sende onu bıçakla tüy. Hiçbirşey olmaz.

Bir Ülkede Namuslularda en az Namussuzlar kadar Cesur Olmalıdır.

• @rbcntechnic

Yazdıklarım benim gördüklerim. Cehaletle ne alakası var. Bakış açısıyla ne alaka anlamadım da biz de polisi osu.la karşılamıyoruz heralde.

Polis zaten karakola gittiğinde her zaman iyidir. Taa ki nezarete atılana kadar. Elektrik verilmiş adam gördün mü hiç. boruyla dövülmüş adam gördün mü. Islak dolanmış çarşafla bacaklarının ayırıp ortaya vurulan adam gördün mü..

görmediysen gör öyle konuşalım.
  • quote:

quote:

quote:

Polisi sevmem nokta

Polisi sevmem diyen bir zihniyet polise taş atan çocuklara da aferim iyi yapıyorlar diyordur.

kıvırma şimdi.

• quote:

quote:

quote:

Polisi sevmem nokta

yola devam, tabana selam

• quote:

@rbcntechnic

Yazdıklarım benim gördüklerim. Cehaletle ne alakası var. Bakış açısıyla ne alaka anlamadım da biz de polisi osu.la karşılamıyoruz heralde.

Polis zaten karakola gittiğinde her zaman iyidir. Taa ki nezarete atılana kadar. Elektrik verilmiş adam gördün mü hiç. boruyla dövülmüş adam gördün mü. Islak dolanmış çarşafla bacaklarının ayırıp ortaya vurulan adam gördün mü..

görmediysen gör öyle konuşalım.

:) gördüm ortaokula giderken bitanede ben vurmuştum çok iyi hatırlıyorum :) nazarethanede de küfür edip kaçmıştım :) eskiden çok güzel dövüyorlardı şimdi dövemiyorlar savcılığa gitmeden darp için sağlık raporu gerekiyor :)

• @rbcntechnic

İYİ MİSİN ARKADAŞIM. NORMAL DÜŞÜNEBİLİYOR MUSUN... DANSÖZLÜĞÜNDE BU KADARINA PES YANİ...

Ayrıca polis tanıdığın var heralde yaran o yüzden gocunuyor ....
  • İstanbulda polis ekibi 1. kere bakar geçer , 2. kere bakar geçer 3. kere oradaysan nezarette ağırlar...
  • Türk polisini seviyoruz ona güveniyoruz.
  • Farklı bi noktaya deyinmek istiyorum şimdi bu mesajı 200 mesaj sayılı biri yazsa hemen cool story bro cular gelicekti konuya fakat bakıyoruz ki mesaj sayısı 2318 kimse cool story bro dememiş
  • quote:

Türk polisini seviyoruz ona güveniyoruz.

oldu gözlerim doldu... duygusal bir kimliğin var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesil_ozgur_marti -- 12 Mart 2010; 14:10:47 >
  • quote:

quote:

polisi sevmeyen kesimin genelde hep polis tarafından tekerlerine çomak sokulmuş kişiler olduğunu görüyorum

• Geçmiş olsun.yaşınız kaç acaba.nasıl cesaret ettiler böyle ulu orta yerde.
  • türk polisinin en iyisi benden uzak olsun.
  • quote:

quote:

sen evinde rahat uyuyosan TSK sayesindedir, canı pahasına vatanını koruyan Mehmetçikler sayesindedir. türk polisi işine geleni yapar gelmeyeni yapmaz, rüşvet yer, ayrımcılık yapar. sen bi çevirmeye şahinle gir bak nası davranıyolar bir de son model mercedesle falan gir nası davranıyolar görürsün. en basitinden cem garipoğlu olayını hatırla sana yardımcı olacaktır. ayrıca hain değilim, ama hayin ne bilmiyorum iyi bişeyse olabilirim

• quote:

quote:

quote:

polisi sevmeyen kesimin genelde hep polis tarafından tekerlerine çomak sokulmuş kişiler olduğunu görüyorum

bana polis çomak falan sokmadı, biraz düzgün cümleler kurarsan sevinirim bu yazdığın bu başlığa yorum yapan herkese gidiyo. ben gördüğüm şahit olduğum şeylere göre konuşuyorum siz hiç haberleri de mı izlemediniz ? gerçi izleseniz ne değişicek sizdeki mantık bu işte polis tanıdıksa size zararı yoksa boşver doğudaki olayları, forumdaki bıçaklananı sanane dimi sende doğrusun devam et

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.