Şimdi Ara

Biz Sizi Banlattırmadık Orda Kiclettirdik Biz Sizi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
4
Favori
3.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Wales

Sizin adamınız almıyomu ses gaydını sizin adamınız almıyomu aşşadan o niye alıyo

Lan sus lan köylü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Escobar

Sincappp'ın bu arada gerçek mesleği otobüs şoförlüğü beyler

Babamimi edecen yapican

Sus yedi ceddini ederim seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Audaz

quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

quote:

Warrock'un meshur kavgası 5 sene oluyor herhalde.Ordaki elemanları tanıyorum Sinan Abi(sincappppp) ve Psikoman Ayhanın bırakalı 2-3 yıl oluyor , Sahin hala oynuyor bizim klanda.O gun Team Speak'de bende vardım.

Adam ünlü. Konuştun mu peki ? Bi de su sinanı buraya getirsene adam unlu oldu.

Sinanla , Ayhanın bıraklı cok oldu o zamanlar kucuktum Sinan Abinin ( sincap ) klanındaydım.MvPSahinox ( Ali ) hala oynuyor arkadasım bi ara DH olarak gelirsiniz TS'ye : ) Bu kavganın hikayesi icin konu acmak lazım bi ara bakarım.

-Konusmadım TS anababa gunu gibiydi o gun ordakilerin %10'u konustu oyle diyim.y

Hocam bir konu açsanız detaylı olarak anlatsanız herşeyi. Her gittiğim ts klanında o muhabbet dönüyor çünkü.Hele o durup durup sen sus lan köylü diyen eleman

• quote:

Orijinalden alıntı: ManUnitedTv

quote:

quote:

quote:

Warrock'un meshur kavgası 5 sene oluyor herhalde.Ordaki elemanları tanıyorum Sinan Abi(sincappppp) ve Psikoman Ayhanın bırakalı 2-3 yıl oluyor , Sahin hala oynuyor bizim klanda.O gun Team Speak'de bende vardım.

Sinanla , Ayhanın bıraklı cok oldu o zamanlar kucuktum Sinan Abinin ( sincap ) klanındaydım.MvPSahinox ( Ali ) hala oynuyor arkadasım bi ara DH olarak gelirsiniz TS'ye : ) Bu kavganın hikayesi icin konu acmak lazım bi ara bakarım.

-Konusmadım TS anababa gunu gibiydi o gun ordakilerin %10'u konustu oyle diyim.y

Hocam bir konu açsanız detaylı olarak anlatsanız herşeyi. Her gittiğim ts klanında o muhabbet dönüyor çünkü.Hele o durup durup sen sus lan köylü diyen eleman

Ozan diye bi arkadas diyor '' sen sus lan koyluyu''.Bi ara konu accam hocam ayrıca Warrock'a ozel 2010-2011 ses kayıtlarıda var bomba onlarıda koymayı planlıyorum : )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ManUnitedTv

quote:

quote:

quote:

Ozan diye bi arkadas diyor '' sen sus lan koyluyu''.Bi ara konu accam hocam ayrıca Warrock'a ozel 2010-2011 ses kayıtlarıda var bomba onlarıda koymayı planlıyorum : )

Bekliyoruz abi

• Sen sus lan köylü burdan mı çıkmış yav.
  • sizig adamıgız almıyogmu ses gaydıggı sizig adamıgız almıyogmu aşadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: uskgrim

sizig adamıgız almıyogmu ses gaydıggı sizig adamıgız almıyogmu aşadan

O niye alıyo
  • piskomana bak piskomana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

piskomana bak piskomana

Elimizden dönen adam ha, bak bi kere özür diledin bi daha yapma ayan
  • biri video koysun, müstehcense pm alayım
  • sizin adamınız almıyomu ses gaydı sizin adamınız almıyomu?
    Sen sus lan köylü !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

biri video koysun, müstehcense pm alayım

• aaaaaa kikikikikiki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Espa

biri video koysun, müstehcense pm alayım

yukarıda verilmiş çok önceden dinlemiştim bir daha dinleyeyim dedim
  • Bu nedir ki biri bana açıklasın.
  • Bu laf kavgada bile söylenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rahat Adam

Bu nedir ki biri bana açıklasın.

Hadi, hadi yavrum hadi.Burası warrock tr değil yürü.Bak burdada terbiyesizlik yapmayın.Biz terbiyesizlik yapmadığımız halde bizi warrock tr'den banlattınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burakc.

quote:

Orijinalden alıntı: Rahat Adam

Bu nedir ki biri bana açıklasın.

Hadi, hadi yavrum hadi.Burası warrock tr değil yürü.Bak burdada terbiyesizlik yapmayın.Biz terbiyesizlik yapmadığımız halde bizi warrock tr'den banlattınız.

Banlatmadik orda kicklettik biz sizi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.