Şimdi Ara

Biz Kayserililer cimri ve pinti insanlar değiliz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
5
Favori
12.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi len kayserili değilmisiniz hepiniz aynısınız.Ananızı boyayıp babanıza satarsınız siz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevgilim kayserili bana karşı cömert davranıyor ama içten içe bir cimrilik var onda da :) mesela bir keresinde tost un 9 lira olduğu bir kafeye girmiştik tam sipariş verecekken tost fiyatını bahane edip kalkmıştı :D
  • Kayserili bir arkadaş var, 10. kattan ev aldılar orayı kiraya verip 1.kata kiraya oturdular. 10. katın kirası 700 lira 1. katın kirası 500 lira
  • Bir tane kayserili kiz tanidim ogrencilik zamani. Nereye gitsek bu kizin ya uzerinde para olmazdi ya da bozuk parasi olmazdi, hep sonra veririm derdi ama vermezdi. Biz okulu bitirdik memlekete donduk falan o hala oralarda aksam yemegine cikarticak millet ariyor kendine :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 2 Ocak 2013; 12:46:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayserililerin alayı cimri pinti kabul edin artık. CİMRİSİNİZZ
  • Mantiginiz yanlis. %99.9'u cimri diye bu arkadas da cimri demek onyargili olmaktir
  • kayserili olan baba ve ogul cok uyanıklarmıs,oglan bir gün babasının yanına gelip 50 bin lira istemis,babasıda duymamazlıktan gelip ney 40 binmi,ne yapacan oglum 30 bini,20 bin neyine yetmiyor,alsana 10 bin demis,cıkartıp elini cebinden 5 bin vermis,oglanda babasına,bana zaten 5 bin lazımdı baba demis,babasıda hemen patlatmıs cevabı,vay essekoglu essek,demek sana sahte para vermesem beni kandıracaktın demis.....

bu aklıma geldi.
  • Değilsinizde benim kuzen evlendi gelinin babası çeyrek altın taktı ayıptır.
  • kayseri sanayisi nasıl bu kadar büyüdü acaba ? Zengin iş adamları neden kayseriden çıkıyo adamlar işini biliyo bunu kabul edin gidin ve kayseriye yaşayın ondan sonra laf edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chirico

Değilsinizde benim kuzen evlendi gelinin babası çeyrek altın taktı ayıptır.

5 parmağın 5 de bir değil bende kızına ev alan gördüm düğününde ne olacak şimdi ?
  • aynen bende değilim

hatta bugun güzel bi kız 20tl borç istedi verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhaaaat

quote:

5 parmağın 5 de bir değil bende kızına ev alan gördüm düğününde ne olacak şimdi ?

O yüzden adları pintiye çıktı dimi ?
  • YAV HE HE
  • quote:

quote:

quote:

O yüzden adları pintiye çıktı dimi ?

herkez diye genelleme yapmayın o zaman ? Başka illerde kızını mal niyetine satanlarda var şurası burası diyemezsin sana o denk gelmiş sen onu yaşamışsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Ben Ankaralıyım yaklaşık 3 yıldır Kayseri'de yaşıyorum, samimiyetimle söylüyorum Kayseri'nin insanı kadar cimri, kurnaz, pinti insan görmedim.

+2013
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Kayserili bir arkadaş var, 10. kattan ev aldılar orayı kiraya verip 1.kata kiraya oturdular. 10. katın kirası 700 lira 1. katın kirası 500 lira

Hocam okurken ben utandım ya .
  • bi 50 tl atsan kanka
  • Cimrisiniz kardes.Boyle arkadasa bir şey ismarlayayim vb düşünmüyorsunuz.Cok da bencilsiniz.Onemi olan cebinizin değil kalbiniZin maddiyati sokun bunu kafanıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kayseri sanayisi nasıl bu kadar büyüdü acaba ? Zengin iş adamları neden kayseriden çıkıyo adamlar işini biliyo bunu kabul edin gidin ve kayseriye yaşayın ondan sonra laf edin

Zengin iş adamlarının hepsi kalite,burjuva insanlar mı ? Bu kadar cimri,pinti ve paragöz oldukları için Kayserililer zengindir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

quote:

Oglu, Kayserili babasindan para ister:

-"Baba 500 bin lira verir misin?"

Baba :

-"400 bin mi? Naapcan lan 300 bini. 200 bin neyine yetmiyor.. Al sana 100 bin yeter." der ve cikartip 50 bin lira verir.

Oglu piskin piskin guldu:

"Bana zaten 50 bin lira lazimdi " der.

Baba'nin yaniti :

-"Bak kerataya, sahte para vermesem kaziklayacakti beni..."

+Sonsuz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.