Şimdi Ara

Biyolojide yavas mi gidiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklasik 1.5hafta falan oldu baslayali palme k.adan internette 2 3 farkli hocadan ve meb kitabindan not cikartarak ilerliyorum.yarin hücre ve organelleri bitecek yani toplamda canlilarin temel bilesenleri,hucre ve organelleri olmak uzere 2 konu bitirmis olucam ekoloji var oda 2 3 gunluk konu anda temelim var bi onu aniyodum zaten biyolojide gecen sene.yani bu hafta sonu siniflandirmaya baslayabilirim.

Sizce yavasmi gidiyorum daha fazla vakit ayirmalimiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende hücredeyim. Ama sorsan geride bıraktığın konulara dair ne biliyosun diye. Hiç. Canlıların ortak özellikleri konusunu 2 haftadan fazla dinledim. Ama yok yok yok . Soru çözemiyorum. Birkaç temel şey. Sorulara yorum bile yapamıyorum. Biyolojide tüm konular bitmeden soru çözemezsin falan diyolar doğru mu sence ?
  • Hocam biraz yavaş gidiyorsunuz bence lakin yapamamanın sebebini de pek anlayamadım yani 2 haftada palme a konu-soru bitirdim yani yetti bana bir konuyu soru bankasıyla 1 günde hallettim not çıkartmak mantıklı ama çok yavaşlattı beni bende tekrar yaparken not çıkartmaya karar verdim yani bana kalırsanız yavaşsınız biyoloji biraz da yetenek ve ilgi işi olduğu için her zaman emeğin karşılığını vermez ama bence gerçekten anlayarak çalışırsanız yapılmayacak bir şey değil
  • givemelife kullanıcısına yanıt
    Ben notu ozet gibi biraz fazla yaziyorum her ayrintiyi falan.bunun nedenide daha once biyolojiyle alakam olmamasi dediğim gibi sadece ekoloji konusunu yapabiliyorum oda genel kultur oldugu icin.bu sene 20 net ustu hedefledigim için sıkı çalışıyorum.benim yukaridaki arkadas gibi soru cozememe durumum yok calistiklarimi falan hatırlıyorum mesela yarin kon bitsin ilk iki unitenin genel tekrarini yapicam.yani haftada 1 konu bitirsem ygsyr kadar ygs lys bitmis olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.