Şimdi Ara

Biyoloji Nasıl Çalışıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biyolojiye oldu bitti kafa basmıyor benim. 11.sınıfım. Biyoloji için etkili bir çalışma yöntemi var mı? Siz nasıl çalışıyorsunuz? YGS adına fizik kimya fena değil 1-2 yanlış oluyor da biyoloji öyle oluyor ki hiç çözmesem daha iyi olacak. Dersane de şimdi ilk konulardan başladı. Ekstra birşeyler yapmak istiyorum ne yapayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dersten önce öğrenip git not alarak çalış tabi okuyarak hiçbirşey olmuyo (benim için) ders öncesi çalışınca birdaha üstünden geçiyorsun üstüne konu testleri cilalicaksın(benim çalışma yöntemim)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dersi cok iyi dinle mantigini anlamaya calis ben oyle yaptim aradada bi kac test cozdum bilemedigimi hocama sordum ama hocam cok iyiydi bana gore sordugum soruyu cok detayli anlatirdi neyin neden gerceklestigini neyden oldugunu anlatirdi boyle hoca bulabilirsen veya hangi anlatma tarzi anlamana yardimci oluyosa oyle hoca bulup butun sorularini ona sor benimde denemeler vasat gecerdi 5-6 yanlis cikardi ama ygsde full yaptim belki sans ama hoca faktoru cok etkili oldu bende
  • Genelde defterden çalışıyorum, kitabı bazı konularda ayrıntıları öğrenmek için ve şekillere bakmak için kullanıyorum. Soru çözerken defter yanımda oluyor unuttuğum şeylere bakıyorum. Çok unuttuğum varsa da baştan bi' tekrar edip çözüyorum.
  • Takipteyim
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerebileceğiniz bir kaynak vs var mı?
  • en iyi kaynak meb kitabı bence, ben ordan ezberliyorum ne varsa, tam olark ezber değil de ezber+mantık diyelim. soruları rahat çözebiliyorum. her kitap o kadar detaylı anlatmıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.