Şimdi Ara

BİYOLOJİ NASIL ÇALIŞILMALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • videolardan verim alamadım. sıkıcı geliyor okuyarak birşeyleri anlatmaları. kendim okumak daha mantıklı geliyor.
    eğitim vadisinin planlı ders föyüne bir göz gezdirdim güzel gibi duruyor ama seviyesi nasıldır bilmiyorum.
    ne önerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güncel

• Youtube'da Barış Hoca ile biyoloji var. Biyo öğretmeni aynı zamanda 5.sınıf tıp öğrencisi. O vidoların altına pdf bırakıyor dersle alakalı videoyla beraber onun yazdıklarını boş yere kendimce yazıyorum. Bence bi göz at ders föyüne falan gerek yok
  • Teşekkürler. "üst düzey anlatıyor, temel iyi değilse zorlayabilir" dedikleri için izlememiştim. 1-2 video izleyip ona göre devam edeyim en iyisi.

• ben de öneririm kendisini. üst düzey anlattığı da yok hani, kim söyledi ki bunu? gereksiz bilgiler vermeden, insanı yormadan anlatıyor, hocanın sayesinde biyolojiyi sevdim diyebilirim, işi bilen biri anlatınca çok güzel oluyormuş. konuyu tamamlamak için de meb kitabından okursan halledersin (tyt konularında okumana gerek yok).

• 1.5 hızda selin hoca dinleyip palme çözüyorum ve gayet iyi gidiyor hocam, ancak size önerim bilindik kanalların ilk konusunu dinleyip(selin hoca, senin biyolojin, barış hoca, benim hocam vs) kendinize uygun olanı seçmeniz.

• Kitap olarak da limitin el kitabı ya da palme biyolojiye kırtasiyede şöyle bir göz gezdirip ufaktan bir sayfasını okuyup karar verebilirsiniz. İyi çalışmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: air raid siren

ben de öneririm kendisini. üst düzey anlattığı da yok hani, kim söyledi ki bunu? gereksiz bilgiler vermeden, insanı yormadan anlatıyor, hocanın sayesinde biyolojiyi sevdim diyebilirim, işi bilen biri anlatınca çok güzel oluyormuş. konuyu tamamlamak için de meb kitabından okursan halledersin (tyt konularında okumana gerek yok).
    hocam çok teşeşkkür ederim Forumda birkaç ay önce üst düzey anlatıyor temeli çok iyi olmayan zorluk çeker vs diye yazılınca gözüm korkmuştu.

• PhenomenalOne P kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. Limit hoşuma gitmişti birde aselden bahsediliyor daha küçük sanırım o. Geceleri falan kısa tekrarlar için onu almayı düşünüyordum. Çünkü sürekli tekrar etmeyince detaylar unutuluyor tekrar çalışmak daha çok zaman kaybettiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DC74C27F3

teşekkürler hocam. Limit hoşuma gitmişti birde aselden bahsediliyor daha küçük sanırım o. Geceleri falan kısa tekrarlar için onu almayı düşünüyordum. Çünkü sürekli tekrar etmeyince detaylar unutuluyor tekrar çalışmak daha çok zaman kaybettiriyor.
    Evet hocam da asel sanırım müfredata çok paralellik göstermiyor. Yeni basımı çıkmıyor gibi bir şey duymuştum, ne diyelim bol şans umarım kendinize uygun kaynak bulabilirsiniz😀

umarım hocam teşekkürler

Yok hocam aselin son basımı gayet uygun bence müfredata ben kullanıyorum da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raaitben10

Yok hocam aselin son basımı gayet uygun bence müfredata ben kullanıyorum da
    Sadece tahmin yaptım hocam uygunsa ne mutlu size😀

• air raid siren A kullanıcısına yanıt
    Valla kişiye göre değişir fakat benim dinleyince biyoloji en iyi anladığım hoca. Bir de benim gibi tıp fakültesi okumak isteyenler için ders aralarında serpiştirdiği ufak Latince isimler ve olayların mantığını bi doktor gibi anlatması acayip ilgimi çekiyor. Özellikle sistemler pdfleri var çıkartıp onunla beraber ilerlemeye başladım. Dün sinire başladım bitti. Her hafta 2 tane atıp haftasonu tekrar+test yapıcam. Herkese kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yahu şu fotosentez solunumu barış hocadan dinledim selin hocadan da dinledim hala anlayamıyorum
    ne yapayım
  • ben selim hocadan izledim bitti sayilir bitkiler kaldi(hic sevmem konuyu) geri kalan konular tamam ben gunde tekrar ediyorum konulari programli sekilde bir tane kaynagim var baya guzel cozum yayinlarinin onu bitiriyorum her gun 1 konu test cozuyorum bence tekrar+1 soru bankasi yeterlidir ama iyi yayin olsun sahsi görüşüm bu herkes 3-4 sb bitirin diyorda bence biyoloji tekrar ile goturulecek bir ders

• cocibebe C kullanıcısına yanıt
    Senin biyolojin cekecek ondan izle
    Solunum favorisi adamin😂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.