Şimdi Ara

Bıyık ve cücük kısımlarını gürleştirme !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19 yaşındayım. Yanak, çene, boğaz kısmında bir sıkıntım yok oranın kılları gayet sık ve belli. Ama bıyık ve cücük kısmındakiler tek tek belli oluyor. Yakından bakınca aradakiler belli oluyor ama sarı sarı tüy şeklinde, cücük kısmında da öyle. Oralarında çıkmasını istiyorum ve bir imaj yapmayı istiyorum. Sarımsak, buz, serum vs. diyorlar ama düzenli olarak olmasa'da sarımsağı denedim yine aynı. Benim sorunumu yaşayım daha sonra düzelten var mı ?

• genetik bu. kiminde senin gibo cikar, kiminde top sakal cikar yapcak bisi yok simdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3_ok

19 yaşındayım. Yanak, çene, boğaz kısmında bir sıkıntım yok oranın kılları gayet sık ve belli. Ama bıyık ve cücük kısmındakiler tek tek belli oluyor. Yakından bakınca aradakiler belli oluyor ama sarı sarı tüy şeklinde, cücük kısmında da öyle. Oralarında çıkmasını istiyorum ve bir imaj yapmayı istiyorum. Sarımsak, buz, serum vs. diyorlar ama düzenli olarak olmasa'da sarımsağı denedim yine aynı. Benim sorunumu yaşayım daha sonra düzelten var mı ?

Benim de yas 19 sakal yok sari tuyler var baya.

Ilk nasil ciktigini farkettin. Ulan kesmicem dedin de tuyler sakal mi oldu uzayip ne oldu.

O esigi cok merak ediyorum arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

19 yaşındayım. Yanak, çene, boğaz kısmında bir sıkıntım yok oranın kılları gayet sık ve belli. Ama bıyık ve cücük kısmındakiler tek tek belli oluyor. Yakından bakınca aradakiler belli oluyor ama sarı sarı tüy şeklinde, cücük kısmında da öyle. Oralarında çıkmasını istiyorum ve bir imaj yapmayı istiyorum. Sarımsak, buz, serum vs. diyorlar ama düzenli olarak olmasa'da sarımsağı denedim yine aynı. Benim sorunumu yaşayım daha sonra düzelten var mı ?

Ilk nasil ciktigini farkettin. Ulan kesmicem dedin de tuyler sakal mi oldu uzayip ne oldu.

sen hani üni 3 dün

• quote:

Orijinalden alıntı: Clinkz Eastwood

quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

sen hani üni 3 dün

95 liyim 1 sene erken baslamistim okula kardesim

• straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 15 yaşındayken bıyık, çene kısımlarında hafif kıllar vardı yani normal kıl gibi o zaman fark ettim. Sonra jilet ile almaya başladım sürekli. 18 yaşıma geldiğimde artık sakal bırakacak düzeye geldi zamanla oldu bende anlamadım :D
  • cücük neresi la???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

cücük neresi la???

İnternet den bak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.