Şimdi Ara

Bitti - Yanıyoooooor 950 Gram Çokokrem 1 TL - Migros (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
7
Favori
17.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni aradılar, siparişinizi hazırlıyoruz ancak çokokrem 21,95 TL den geçer banka hesabınıza diyor eleman. Online ödediğim birşey nasıl sonradan 21,95 geçecek dedim birşey demedi bir gideceğim bakalım markete

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşlem tamam

Bitti - Yanıyoooooor 950 Gram Çokokrem 1 TL - Migros

• Benim sipariş geldi. Öyle millet gibi abanmadan sipariş vermiştim. 3 çeşit çokokremden birer adet almıştım.(Ne hikmetse biri 2 adet geldi) Onlar geldi ama bizim koca bebeye ülkerin 800 grlık bebe büsküvilerinden 6 adet almıştım. Böylece 3 al 2 öde sayesinde 2 adeti bedavaya gelecekti. Ancak muhteşem kampanya bilgisine sahip elemanlar yeterli stok yok diye:

Ülker Bebe Sütlü Bisküvi 800 G 6 Adet yerine 2 adet

Eti Cicibebe Bisküvi 1000 G (Alternatif Verilen Ürün) 2 Adet

vermişler.

Ülker Cocopops Fındık Aromalı Mısır Buğday Gevreği 450G 1 Adet

Çokokrem Cam 650 G 1 Adet

Çokokrem Cam 350 G 1 Adet

Çokokrem 950 G 2 Adet

Tabi hesap biraz şaşmış.
    Sonuç itibariyle çokokremler bedavaya geldiği için çok da uğraşacak halim yok ama elemanların biraz daha dikkat etmeleri gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtiyaraziz -- 2 Temmuz 2020; 5:10:21 >

• Tabiki😁

• Thh verebiliyoruz dimi bunları
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    Yetişememekle ilgisi yok. Şu an yiyebileceğin en dandik, en adi, en leş çikolata bu. İçindeki çikolatadan bile şüpheliyim. Neredeyse tamamen yağ ve glikoz. Üzerindeki Ülker yazısı sizi aldatmasın zaten bu kalite düşüklüğü de yeni değil 10-15 yıllık macerası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 1 Temmuz 2020; 15:59:21 >
  • sacmAdam kullanıcısına yanıt
    Türkiye'deki Nutella'nın şu dandik Çokokrem'den farkı yok. 15 sene önce filan iyiydi ama şimdi kötü. Çokorem'e nazaran bi tık daha kaliteli ama yine de kötü. Eğer Almanya'da gurbette bir tanıdığın akraban filan varsa Türkiye'ye gelirse iste. En azından daha kaliteli bir Nutella yersin. Zaten içindeki çikolatanın rengi bile farklı tat farkını sen düşün. Karşılaştırdım oradan biliyorum. Bunun dışında Sarelle'yi deneyebilirsiniz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 30 Haziran 2020; 14:4:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Yetişememekle ilgisi yok. Şu an yiyebileceğin en dandik, en adi, en leş çikolata bu. İçindeki çikolatadan bile şüpheliyim. Neredeyse tamamen yağ ve glikoz. Üzerindeki Ülker yazısı sizi aldatmasın zaten bu kalite düşüklüğü de yeni değil 10-15 yıllık macerası var.
    100 gramda 7 gram çikolata barındırıyor. Tamamen gıda dışı bir ürün. Ülkenin durumu zaten bu ürünün satışına izin vermesinden belli. Parası olmayan alsın yesin diye işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

100 gramda 7 gram çikolata barındırıyor. Tamamen gıda dışı bir ürün. Ülkenin durumu zaten bu ürünün satışına izin vermesinden belli. Parası olmayan alsın yesin diye işte.

Alıntıları Göster
    Hocam zaten renginden, kıvamından ve tadından bile anlaşılıyor aslında. O kadar hileye rağmen çikolata tadını bile veremiyorlar o derece çikolata dışı bir şey. Görünce midem bulanıyor.
  • blackkjack kullanıcısına yanıt
    Dondurma kampanyasındaki o malum fotoğraftan sonra bu fotoğrafta DH fırsatçılar tarihine geçecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bagersirat

Benim bildiğim migros 1 tane bile gondermez
    Ben 5 tane 1 kiloluk 3 tane cam 650lik aldım hepsi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cstone -- 30 Haziran 2020; 14:35:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uğraştırmasınlar diye kendim iptal ettim :)

• Göndermeleri büyük alfalik baska firma olsa göndermezdi çok gördük böyle konulari mağdurlari
    Helal valla

• Gece konuyu görüp 5 adet 650ml cam kavanozlu olandan sipariş verdim. Sonra ufak bir araştırma yapıp siparişi iptal ettim.

BİM’in pipirellasından falan iyidir ona lafım yokta. Yaz günü bunu yiyip yağ bağlamaya gerek yok. Alanlara afiyet olsun.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Çok doğru hocam yurtdışında tanıdık varsa çikolata yiyoruz yoksa buradakilerin hepsi çöp. Türkiye vs Almanya Nutella içeriğinin tek farkı kakao tozu. Almanya'dan gelende oran fazla. Sadece bununla olduğunu sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacmAdam -- 30 Haziran 2020; 15:18:54 >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Sarelle iyidir, kampanya denk geldikçe Sagra ürünlerinden (fındık draje, tadelle) yapardım lakin bir kaç yıl önce çok kısa süre içerisinde büyük fiyat artışı yaptıklarından, ithal markaymış gibi yüksek fiyatlara satış yapmaya bağladığından beri hiç bir ürününü almadım.

Ülker Çokokremin de pek farkı yok aslında. Hem yüksek fiyatlı, hem de içine %4 gibi çok düşük oranda fındık var. (Muadil ürünlerin ortalaması %13.) Konudaki düşük fiyatlardan "ama %4 fındık var" diye eleştirmek saçma, o ayrı konu. Taze fındık kavurup rondoda çektikten sonra içine ekleyip karıştırmak çok zor sanki.
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    sacmAdam kullanıcısına yanıt
    Hocam biri pahalı, diğeri hem pahalı hem kalitesiz. Pahalı da olsa alınabilir zaten bunlar her zaman yenecek şeyler değil. Hele hele bu yaz sıcağında en kalitesini de alsan insanı keser, bayar, sürekli yersen de bıkarsın. Şahsen dünyanın en iyi çikolatasını getir şuraya yemekte zorlanırım. Zamanında çok gömdük mideye şimdi görünce bildiğin kaçıyorum. Demem o ki az yiyip öz yemek lazım. Zaten kırk yılın başı bir çikolata yiyorsam giderim Sarelle veya daha üst seviye bir çikolata yerim. Ha gitmişsin bir çay kaşığı Çokokrem yemişsin ha mutfaktaki margarini kemirmişsin, aynı şey. İndirim kovalayarak kaliteli ürün yakalama alışkanlığınızı kaybetmeyin, sağlık da damak zevki de önemli. İyi forumlar.

@sacmAdam Hocam koyduğunuz resimde 2 Nutella arasında renk farkı pek yok gibi, anlaşılmıyor. Ben bundan birkaç yıl evvel ve 5-10 sene önce tesadüfen bu 2 kavanozu yan yana görmüştüm evde. Burada alınmış olan bitmek üzere diye yengem de kahvaltıya ecnebi Nutellasını getirmişti. Bak sana abartmıyorum bizim yerli Nutella bildiğin sapsarı duruyordu aynı Çokokrem gibi, öteki bunun yanında bitter çikolata gibi duruyordu. Lezzet farkı zaten uçurum. Şu resimde o kadar fark göremedim belki de yapılan eleştirilerle Nutella düşürdüğü kaliteyi bir tık yukarı çıkarmıştır zamanla, bilemeyeceğim ama kesinlikle büyük farklar olduğunu söyleyebilirim.

• Avanta A kullanıcısına yanıt
    Neden ithal markanın daha pahalı olması gerektiğini düşündünüzki?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.