Şimdi Ara

Bitti - Yanıyoooooor 950 Gram Çokokrem 1 TL - Migros (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
7
Favori
17.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evrekas

Kombolamak ve bölgesinde stoğu olanlar için :
    https://www.migros.com.tr/nestle-kitkat-ruby-cikolatali-gofret-415-g-p-6d438d
    https://www.migros.com.tr/nestle-kitkat-matcha-yesil-cayli-cikolata-kapli-gofret-415g-p-6b8780

Normaldeki fiyatı 6 lira yerine, 6 ve katları alındığında - 3 al 2 öde ve 2 al 1 öde birleşip - tanesi 1 liraya geliyor.
    yani mağazadan 3 tane alsam 1 tane parasını ödiycez?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk defa 11-11.30 arasında uyudum. Onda da hergün sabah kahvaltısında tükettiğim ürün 1 liraya düşüyor ve alamıyorum. Yakalayabilseydim bölgedeki tüm stoğu alırdım. Her hafta 400 gr tüketiyorum en az.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Obez misiniz hocam.
  • Orayı yıkarlar. Yıkmışlar zaten
  • Benim adıma açık ara piyasanın en kötü ürünü Nutella, Torku, Sarelle, Nuga, Çokella hatta peripella bile bundan daha iyi tada sahip. Çocukluğumda piyasanın hakimi çokokremdi sonra gitgide bozuldu.

• Düşüncesiz cevabım için özür dilerim hocam. Şaka yanlış yere vurdu. Üzüldüm durumunuza, anoreksi gibi kötü değildir umarım. Kusma vb. var mı bulimia gibi? Kesinlikle doktora gitmelisiniz. Acil şifalar.
  • sarelle ve nutella yerken foruma uyduk 15 tane aldık. hazırkanıyorda
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Mağazada 6 tane alınca 6 liraya değil 12 liraya düşüyor.

6 lira fırsatı sadece sanal markete özel maalesef.

• emirsencer kullanıcısına yanıt
    aynen

çokokrem ilk çıktığı 1980lerdeki ve sonra 1990lardaki lezzete asla sahip değil. eskiden herşey doğaldı organikti.

ülker çokokremin kalitesi son yıllarda çok bozuldu hele hele şu 650 gr 950 gr olanlar cam kavanozda dahi olsa yenilmiyor çocuklar da sevmiyor ben asla yiyemiyorum alsak hep ziyan oluyor çöpe gidiyor

tadı kokusu lezzeti doğal olmayan katkılarla bozulmuş GDO zaten var
    ülker çikolatalı gofrette kare çikolatalar da aynı, hiç sevmiyorum yenilmiyor çünkü. damak tadımız mı değişti ülker kalitesi mi?
  • toplu satışa girdiği için göndermeyeceklermiş
  • Sistemsel hata olmuş gönderemiyoruz dediler iptal oldu

• Eve gelen ürünü almadan geri gönderebiliyor muyuz. Iade etmek istiyorum siparişi

• quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Eve gelen ürünü almadan geri gönderebiliyor muyuz. Iade etmek istiyorum siparişi
    sistemde iptal seçeneği var
  • Bir arkadaş teslim fişi görseli ile ürünlerin geldiğini paylaşmıştı yukarıda
    Noldu artık o paylaşım görünmüyor Neden acaba sildi mi

• Arayıp Fiyat hatası olmuş iptal eder misiniz dediler. Ettim ben. Sepetin Geri kalanı da kalsın getirmeyin dedim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni aramadılar bile direk iptal etmişler maili geldi :DD
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.