Şimdi Ara

Bitti--VODAFONE FREEZONE --- 500dk+5000sms+2gb internet --25 TL- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
11
Favori
33.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugün numara taşıma işlemini başlattım..Turkcell'e dün defaatle sormuştum hattımı nerdeyse 15 yıldır kullanıyorum, sizden ayrılmamam için ne önerirsiniz dedim.."siz bizim için çok değerlisiniz..." deyip durdular ve en düşük 55₺'ilk tarifeleri varmış bana onu önerdiler..tşk ettim bugün de hattımı Vodafone'a taşıma işlemini başlattım..25'ten küçük kardeşim var, onun TC kimlik nosunu verince işlemler halloldu.. Allah utandırmasın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana artık bu tarifeye yenı kayıt yapmadıklarını soylediler
    mevcut vodafone kullanıcıyısım
  • avea heryerde cekmiyor, vodafone'a gecegim ama yurtdisi tarifeleri pek hosuma gitmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 25 yas olayini asmanin bir yolu yokmu acaba avea bin ayni paketini kullanıyorum ama interneti rezalet.ayni soyisimli biri lazim diyor 25 yas için öyle birisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen ya.25 yaşın üstündekiler napsın.azcık bizede kampanya çıkarsınlar.içimiz geçmiş muamelesi yapılıyoruz resmen
  • mrvolkan kullanıcısına yanıt
    simdi aveadan gecemeyecekmiyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

Bu 25 yas olayini asmanin bir yolu yokmu acaba avea bin ayni paketini kullanıyorum ama interneti rezalet.ayni soyisimli biri lazim diyor 25 yas için öyle birisi yok

Bulsaniz bile" aile sira no " hatasi almaniz yuksek ihtimal ben iki akrabamdan buldum yaş tutmasina ragmen ama nafile

• avea 23 tl ye 500dk 1000 sms 1 gb internet paketini kullanıyorum ama bazı yerlerde çekmiyor internetide çok yavaşlıyo bazen bu paketi geçsemmi diye düşünüyorum kullanan arkadaşlar ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoch9

avea 23 tl ye 500dk 1000 sms 1 gb internet paketini kullanıyorum ama bazı yerlerde çekmiyor internetide çok yavaşlıyo bazen bu paketi geçsemmi diye düşünüyorum kullanan arkadaşlar ne dersiniz?

1 dk durma geç, vodafone avea yı katlar.
  • devam ediyor mu acaba başvuru yapılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

avea 23 tl ye 500dk 1000 sms 1 gb internet paketini kullanıyorum ama bazı yerlerde çekmiyor internetide çok yavaşlıyo bazen bu paketi geçsemmi diye düşünüyorum kullanan arkadaşlar ne dersiniz?

bu 1.40 tl telsiz vergisi zımbırtısı bundada varmı hocam ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

bu 1.40 tl telsiz vergisi zımbırtısı bundada varmı hocam ?

ilk 1 sene almadı benden 2 - 3 aydır alıyor.

• pegasus_2 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamışsı dostum hat sahibinin 25 yaşından kücük olmasını gerektiren bi durum yok istersen 100 yasında ol. 12-25 yas arası bir tc kimlik numarasını sms atman yeterli

Tek kural var her tc numarası 1 kampanya alabiliyor. Yani kullanıcagın tc nın sahibi aynı tarifeye gecmek isterse alamıyor tek hakkı var :)
  • beyler ben yeni geçtim. hat babamın üstüne olmasına rağmen hiç bir şekilde tc göndermeden direkt kampanyadan yararlandım
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    O işte bi terslik var eğer tc göndermediysen standart kaydolmussun demektedir ay sonunda fazla fatura gelebilir Bence başvuru yaptıgın yere tekrar gitmelisin
  • hocam zaten lira yüklemeli yani kontörlü hat. kampanya kayıt mesajı attım tl yükledim. şu anda hepsi hattımda yüklü
  • Valla vodafone sesimizi duysa da biz avealılara da aynı ayrıcalığı tanısa interneti delirtiyor adamı, bu kadar yavaş 3g mi olur ya. 25 yaşından küçük olması yetmiyor soyadı vs. de tutacak yoksa eleman çok da 25 yaş altında.
  • Beyler aveanın aynı tarifesini kullanıyorum 23 lira olanını. Ama vodafone'a karşı ayrı sempatim var. Sizce vodafone'a geçiş yapmalı mıyım?
  • vodafone ve Şarj olayındaki durum nedir, hala o söylenenler oluyor mu, GM discovery de vodafone olunca şarj süresinde değişiklik gören var mı?

Aslında Avea'dan memnunum ama Türkcell olan hattı taşıyabilirim

• pttcell den geçişte son faturaya biseyler kıtlenır mi buna gecersem. fauralıdan faturasıza geçtiğim için.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.